Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    klarcia a teraz przynaj sie cioci edzi co za nerwy miało dziecko, ze zwiało, te same co ruda

    a miss gdzie wessało

    bo khaatrinka znów do lekarza pognał z uchem coś sie jej dzieje

    oki spadam na troche zjeśc śniadanko z m i sie nim zajac żeby sierotka nie zapomiała czegoś

    grzecznie mi tu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oczekusia masz racje, pomerdało mi się co innego mysle a co inne pisze, to przez ta pogode, lalo cala noc i dalej non stop leje masakra


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        to mozzarella i beszamel bo dla m musi być dużo siosiu hahaha

        a no jak to ja mam lać, to ok, bo już się zmartwiłam, że znów oberwę tylko nie wiem za co

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziewczynki ja spadam, bo tesciowa juz jest i mi tu wioche robi w firmie hahaha
          Straszna z niej gadula i jak sie rozgada z recepcjonistka to skonczyc nie moze

          Scaarletka lalas dobrze, mozesz tez dac troche czerwonego dla kontrastu i bedzie super Ja tu o sosie, a wy tu o laniu dupki hahaah. Ale zakrecona jestem

          Edziulka nie moge napisac o tym nerwie co go mialam, bo nie chcialabym nikomu tutaj "zaszkodzic". Nie dotyczy to nikog z bliskich mi forumowiczek, a kogos kto tu jest z doskoku

          Buzka, do pozniej
          Last edited by Promesse; 06-05-2010, 12:24.


          Skomentuj


            Ciociu Edziu to ty tam grzecznie z m kochana, bo napewno bedziecie mieszkano rozwalac a nie sniadanko jeschahahahahahhahaahhaahhahahaha przyznac si etu mi


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kochana tez mysle ze nie warto o tym rozmawiac - bo to nie jest warte rozmów po prostu.
              jakie zdanie mamy takie zostanie:P

              Promesse nie wazne jakie lanie - czy sosu czy dupki - wazne zeby było hahahahhahahahahahahhahaha


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                A ja wam się kochane pochwale, że dzięki tym kłopotkom rodzinnym, które mamy, ostatnio z m przechodzimy drugą młodość prawdą jest, że takie rzeczy zbliżają ludzi

                a ten pan w płaszczu jakiś taki mało atrakcyjny Oczekusia hihihihihi
                Last edited by Scaarlett; 06-05-2010, 13:28.

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlet i jakie to canelloni??? melduj, smaczniutkie az slinka cieknie?


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ciociu Madlen melduje ze grzecznie, pranko pakowanko, obiadek w perspektywie ... a wieczorkiem to wiadomo moze sie coś zbroi

                    A mnie dalej muli nawet po jedzeniu, nic zobacze przez tydz jak to pojdzie,bo tak przewaznie mój organizm potrzebóje ok 7dni na dostosowanie do leków
                    Z drugiej strony sa korzysci bo duzo wody i mało jedzenia - samo sie chudnie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc dziewczynki!!

                      Ale tu pysznosci powychodzily mniam mniam! A ty scarlet glupot nie gadaj bo ekstra jedzonko ci wyszlo
                      No to edziula dopilnuj by m wyjechal z usmiechem na buzce. I z dobra wyprawka hih
                      Promesse ale przyzady pokazalas nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje hih Ale mam nadzieje ze zlosc ci przeszla i juz nas nie zostawisz??nie ma sensu rozdrapywac ran.
                      Ewciu czekamy na wiadomosci od ciebie. Ale tak jak pisalas urodziłas sie pod szczesliwoa gwiazda wiec napewno wszytsko bedzie wporzadku.
                      Oczekusia juz tak n ie bijcie nikogo bo poki co wszytskie dziewczynki sa grzeczne
                      Pogoda do bani zimno wietrznie i deszczowo. Jak na zlosc jak mam obiad to siedze w domu a jak trzeba ugotowac to sloneczko swieci i jak tu sie nie wkurzac.
                      Jesli chodzi o wasze historie to az ciarki przechodza jak sie czyta ja akurat jestem sama skonczlo sie tylko na moich prozbach o rodzenstwo ale teraz ja spelniam swoje marzenie swojemy dziecku.
                      Uciekam pograc w grzybki z malym.
                      A promesse pisze ci przepis na te rogaliki

                      1kg maki tortowej
                      10dag drodzy
                      2margaryny
                      4lyzki cukru
                      4jajka
                      1/2 szkl. mleka
                      marmolada

                      Drodze utrzeć z mlekiem i wlac do reszty składników i wyrabiac po wyrobieniu zawinac w sciereczke tak zeby bylo cale ciasto zakryte(taka kuchenna sciereczka) i wsadzic do nalanego zlewu ciepla woda i poczekac az wyplynie na wierzch tzn bedzie plywalo. Nastepnie wycagnac z wody sciagnac ze sciereczki wsadzic do miski i po kawalku na stolnicy rozwalkowywac nastepnie przedzielic na taka gwiazde nalozyc marmolade i zawinac jak na rogaliki i do piekarnika. Na koniec mozna posypac cukrem pudrem

                      Mam nadzieje ze jasno napisalam.?? Chcialam wkleic zdjecie ale nie wiem jak to sie robi z kompa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka rewelacja!!! Klara jest genialna!
                        Edzia to jedyny pozytyw tych leków,że dupcia maleje
                        teraz kacperkowa kusi! no nie, nie wolno mi tu siedzieć

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Scaarlett i jak efekt koncowy? Pisz no tu szybko .

                          Ja juz zamowilam prezenciki i bylam z tesciowa na szybkiej pizzy. Chyba za duzo i za szybko zadlam, bo boli mnie teraz brzusio.
                          Lece zaraz na zebranko. A tak wogole laski jakbyscie kiedys potrzebowaly jakiegos tlumaczenia z wloskiego, angielskiego albo hiszpanskiego to walcie smialo. Nie jestem tlumaczem przysieglym i nie moge robic tlumaczen takich, gdzie potrzebna jest wam pieczatka, ale takie zwykle sluze pomoca.

                          Madlen sliczne imie - nazwe tak moja corcie

                          Mamo kacperka dziekuje bardzo za przepis, a czy moge to ciasto wyrobic robotem bo ja recznie to sie nie nadaje ?


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scaarlet ciesze sie, ze smakowaly
                            To nie ja jestem genialna, ale moja tesciowa, ktora nauczyla gotowac mojego M


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Promesse fajna masz ta prace ze sobie mozesz tak wychodzic i wracac kiedy chcesz rozsmieszylas mnie jak napisalas ze tesciowa przyszla i wioche robi


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Promesse ale szybka jestes!! oj narobilas mi smaka na pizze oj bardzo tylko czy mi sie uda mojego m namowic?sie okaze.
                                Kochana niestety nie mozna robic tego robotem bo nie da rade ale uwierz mi ja tez nie umiem i nie lubie ale tutaj szybko idzie najwazniejsze aby ta margaryne rozgniesc by wchlonela sie do ciasta dasz rade zaufaj mi!! A prezencik z jakiej okazji ktos urodziny ma?? Oj jak ja bym chciala dostac jakis prezencik od swojego m hihi A wieczorkiem wlkeje fotke tych rogaikow bo teraz mi maly marudzi


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X