Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mezoterapia igłowa w Krakowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mezoterapia igłowa w Krakowie

    Cześc. Gdzie zapisać sie w Warszawie na mezoterapię igłową? I czy efekt Was zadowala?
  •    
       

    #2
    Odp: Mezoterapia igłowa w Krakowie

    Ja chodziłam na początku tego roku na zabiegi na twarz bo zauwazyłam u siebie juz pierwsze zmarszczki ( miałam prawo po dawno już ukończyłam te 30 lat...). Wybrałam salon Beauty Tower
    xxxx
    Kondycja skóry po serii zabiegów zdecydowanie sie polepszyła. Zniknęły drobne zmarszczki ,cera stała sie jaśniejsza, jakby bardziej ożywiona. Salon jest fajny, obsluga jest miła. Mają dużą ofertę i indywidualnie dobierają zabiegi dla każdego. Nie wciskaja po kolei wszystkiego ale dobierają zabieg do danej cery i wymagań.
    Last edited by disne; 20-08-2020, 21:13. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mezoterapia igłowa w Krakowie

      ja na mezoterapii igłowej byłam w Instytucie Piękna Bielenda i jestem zadowolona, cena też była atrakcyjna

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mezoterapia igłowa w Krakowie

        Na czym polega ten zabieg? Warto?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mezoterapia igłowa w Krakowie

          Ja osobiście polecam udać się na mezoterapie do Magnopere w Krakowie. Zabieg wykonywała mi lek Roma Zielińska. Jestem zadowolona z efektów magnopere.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mezoterapia igłowa w Krakowie

            Tak, zdecydowanie warto. Ja jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na ten zabieg. W Krakowie xdrkopycinska.krakow.pl/zabiegi/mezototerapia-iglowax polecam dr Kopycińską, naprawdę jeden z najlepszych specjalistów w tej okolicy.
            Last edited by disne; 20-08-2020, 21:13. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X