Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Modny maluch"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Modny maluch" Wyraź swoją opinię na temat najnowszej kolekcji i wygraj jeden z trzech bonów na zakup ubranek Coccodrillo. Regulamin konkursu >>
Konkurs trwa od 28.11 do 12.12.2011 r.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-12-2011, 10:39
madzienka10 madzienka10 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madzienka10.polki.pl

Zdjęcia: 16
Domyślnie Odp: Konkurs "Modny maluch"

Kiedy dziecko ubrać chcesz,
Coccodrillo markę bierz!!!
Kolorowe, przebojowe,
I zimowe i sportowe.
Coś na jesień, no i zimę
Ubierz szybko swą dziecinę.
I gdy święta przywędrują
Dzieci pięknie paradują.
Oryginalnie i swobodnie
Z Coccodrillo zawsze modnie!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-12-2011, 23:33
bratgrzegorz bratgrzegorz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bratgrzegorz.polki.pl

Zdjęcia: 339

Ubranka Coccodrillo są bardzo dobrej jakości, w ładnych kolorach i w ciekawym wzornictwie. Z kolekcji Baby najbardziej spodobał mi się Bunny cieplutki kombinezon dla małych szkrabów, dla dziewczynek linia Heart Angel moje ulubione kolory - delikatne, bardzo dziewczęce. W takiej samej tonacji jest również linia dla starszych dzieci - Junior Hight Hils - dziewczynki wprost uwielbiają takie zestawienia. Czują się wtedy jak małe damy. Landrynkowemu różu mówimy dość!. Dla bardziej łobuzerkiej dziewczynki polecam serię Black Cat. To ubranka w których czerń przełamują drobne białe i różowe kocie detale. Jak dla mnie to prawdziwy hit.
Dla prawie już dorosłych Teen wybieram wszechstronną praktyczną linię Jeans - każdy w niej znajdzie coś dla swojego smyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2011, 00:33
Evella89 Evella89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Evella89.polki.pl

Zdjęcia: 8

Mam absolutny sentyment do firmy Coccodrillo.. dlaczego ?! Robiąc ostatnie zakupy dla maluszka przed porodem, weszłam także do jednego ze sklepów stacjonarnych tej marki iii... tam właśnie odeszły mi wody, i prosto z tamtego miejsca pojechałam do szpitala urodzić W tej chwili moja córcia ma 11 miesięcy i praktycznie pół jej garderoby zajmują ciuszki Coccodrillo.. absolutnie z różnorodnych kolekcji.Dla wyjaśnienia.. dzieje się tak nie dlatego, że właśnie tam zaczęła się moja najważniejsza chwila w życiu ( co też z pewnością miało wpływ na moją sympatię do tej marki ), ale po pierwsze JAKOŚĆ (!), po drugie FUNKCJONALNOŚĆ, po trzecie WYGLĄD!!! To właśnie te 3 cechy, sprawiły, że obie kochamy te ubranka. Natomiast jeśli chodzi o moją ulubioną kolekcję jesień - zima 2011-2012, jest to bezapelacyjnie BABY GIRL ! Uwielbiam ją za to, że jest taka sweet, że posiada polączenie kolorków idealne dla mojej córci, za to że tkaniny, które zostały użyte do tych ciuszków są takie dobre, miłe, przyjemnie delikatne.. Osobiście zakupiłam już sukieneczkę, kozaczki te z futerkiem i czapeczkę z uszkami z tej właśnie kolekcji, i Julia wygląda w nich rewelacyjnie !! Strasznie podoba mi się także kolekcja FLOWERS, i właśnie sukienkę , którą ostatnio kupiłam Julii była z tej kolekcji..- piękna, granatowa sztruksowa bombka.. Oczywiście standardowo przeszła pozytywnie testy typu pranie, wirowanie, funkcjonalność i wygodę, a dzięki temu,że jest w pewien sposób elegancka bardzo dobrze wygląda w Niej moja córka podczas rodzinnych spotkań i podobnych uroczystości. Dlatego,też myślę, że będzie pięknie prezentować się na mojej Julce, podczas kolacji wigilijnej ! Jest tego absolutnie godna..Niestety los tak chciał, że sama wychowuję Julię, sama Nas utrzymuję, więc nie ukrywam, że mam ogromne ograniczenie finansowe w kwestii jej garderoby, aczkolwiek wolę kupić jej mniej ubranek, a porządnych, a Wasze produkty zdecydowanie takie są ! Dlatego z uwagi, że jest jeszcze conajmniej kilka ubranek z Coccodrillo, które bardzo chciałabym zakupić córce, na które mnie już niestety aktualnie nie stać, byłabym baardzo zadowolona, gdybym dzięki takiemu bonowi, mogła je zakupić i cieszyć się myślą, że niemalże każdego dnia, moja córka ma na sobie ciuszki, które są delikatne dla jej skóry, przede wszystkim wygodne dla Niej, jakościowo rewelacyjne oraz piękne w oczach ludzi
Pozdrawiam serdecznie.. Ewelina, mama Julki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2011, 07:39
brzozak's Avatar
brzozak brzozak jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
brzozak.polki.pl

Zdjęcia: 382

Jestem jak zwykle zachwycona kolekcją Coccodrille . Bardzo lubimy te ubranka, bo są porządnie uszyte, nic się nie pruje, a po praniu wciąż wyglądają tak jak powinny, nie tracą kolorów ani nie zmieniają kształtu. W kolekcji jesień-zima 2011/2012 (baby, junior) urzekły mnie szaro różowe zestawienia dla dziewczynek. Są takie delikatne zupełnie odmienne od tego co widzimy wokół. Każda mała kobietka na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Zestawienia są dopracowane w najmniejszych szczegółach, wszytko razem świetnie pasuje Bardzo lubię jeans i właśnie ta seria przykuła moją uwagę w linii dla starszych dzieci (teen). Dzieci wyglądają naprawdę super i to nie jest tylko zasługa modeli.
Kolekcji jesień-zima 2011/2012 mówię brawo! teraz mam w czym wybierać by moje maluchy wyglądały nietuzinkowo .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2011, 12:52
magdafry magdafry jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdafry.polki.pl

Nie lubię cukrowania wiadomo, że ubranka są śliczne i cieszą oko jednak dla mnie najważniejsze jest to że dziecko czuje się w nich dobrze, że nic nie uwiera i nie drapie, że ubranko jest miłe i zapewnia odpowiednią temperaturę.

Ostatnio edytowane przez magdafry : 08-12-2011 o 12:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2011, 22:24
dorjas dorjas jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dorjas.polki.pl

Marka Cocodrillo jest mi znana od czasu kiedy zostałam mamą a właściwie jeszcze trochę wcześniej. Odzież z kolekcji jesień-zima 2011/2012 jak zwykle zachwyca. Bogata w ciekawe wzory i kolory kolekcja zadowoli na pewno każdą mamę i jej dziecko. Oglądając propozycję Cocodrillo możemy znaleźć ubranka na każdą okazję, takie codzienne i wygodne oraz bardzo eleganckie, odświętne. Dzięki nim można ubrać mała dziewczynkę jak PRAWDZIWĄ DAMĘ a chłopca jak PRAWDZIWEGO ELEGANTA. Trudno się oprzeć szczególnie ubrankom z kategorii baby są takie słodkie z tymi uszkami i puchatymi materiałami- sama słodycz. Kolekcja dla starszych dzieci podoba mi się ze względu na ciekawe zestawy kolorów np. kolorowe paski a także niepowtarzalne aplikacje które dodają uroku ubrankom. Wśród rzeczy z tej kolekcji mam już kilka wybranych, które zamierzam kupić mojemu dziecku. Wiem, że nie tylko ładnie wyglądają ale są w dobrym gatunku ponieważ marka Cocodrillo to gwarantuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2011, 10:16
jorunn2010 jorunn2010 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jorunn2010.polki.pl

Zdjęcia: 130

Cześć, jestem Antoś i mam już dwa lata, więc jestem prawdziwym twardzielem! Powiem Wam coś jeszcze: zakochałem się! ONA ma na imię Maja, ma kręcone włosy i siada już na nocnik.
To właśnie dla NIEJ postanowiłem być modny. Nie chcę już bodziaków z misiaczkami, dresików z kaczuszkami i bluzeczek z żabocikiem.
Jestem mile zaskoczony kolekcją Coccodrillo Junior. Polówki, swetry i koszule są podobne do tych, jakie nosi tata. Modne paseczki i krateczki, stonowane kolory, idealnie skrojone dżinsy - marzenie!
Jestem facetem, a więc jestem prosty i pragmatyczny. Podoba mi się, że w kombinezonach Coccodrillo mogę szaleć na śniegu, a nie zmarznę i nie zamoknę jak kaczuszka. I będę mógł ulepić wielkieeeego bałwana. Dla Ukochanej!
Pozdrawiam serdecznie. Antoni
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2011, 13:08
wilcek wilcek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wilcek.polki.pl

Zdjęcia: 56

Nowa kolekacja Coccodrillo jest bombowa. Te nasycone kolory, połaczenie różu z zielenia jest przepiekne, a pastylowe roże z szarym...boskie, zakochałam się
Zwracam uwage głownie na ubranka dla dziewczynek ponieważ mam półtoraroczna Oliwkę, która jest starsznie żywa i energiczna, dlatego czesto zwracam uwagę na wygode ubranek, co u cocodrillo jest normlane. Ubranka niedosć ze sa wygodne, solidnie wykonane a do tego jeszcze piekne wszytskie leginsy, dresiki, sukieneczki..ahh cudne rozmażyłam się bo chciała bym sprawić Oliwce na święta jakieś odlotowe ciuszki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2011, 14:00
kasiakozmin's Avatar
kasiakozmin kasiakozmin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiakozmin.polki.pl

Zdjęcia: 22

Jestem mamą 3-letnich Bliźniaków. Często zdarzało się, że w prezencie Moi Chłopcy dostawali dwa identyczne ubranka- jakby takie założenie było od urodzenia wpisane w ich życiorys.

Osobiście zawsze z mężem byliśmy zdania, że nasze dzieci mimo tej samej daty urodzenia są tak różni i indywidualni, że nie można sprowadzać ich osobowości do jakiś utartych norm, czy schematów zakładających równość, czy wręcz identyczność.

Nasze oczekiwania spełniła Marka Coccodrillo, która różnorodnością, barwnością i innowacyjnością sprawia, że każde dziecko może poczuć się w ubrankach jako najbardziej wyjątkowe na świecie.

Nasi chłopcy "awansowali" we wrześniu na Przedszkolaków, a zarazem na "Juniorów", jeżeli chodzi o wybór ubranek z linii Coccodrillo. Dla spokojnego i opanowanego Miłoszka najbardziej odpowiednie wydały nam się ubranka z linii University, które oddają Jego spontaniczną komunikatywność, jak również uczuciowość, którą rozczula wszystkich naokoło. Z kolei Buntownik Dawidek od pierwszej chwili wizyty w sklepie sam decydował o każdym szczególe. Idealną okazała się linia University class, której pomarańczowa kolorystyka w 100% oddaje spontaniczność działania i twórczość tworzenia naszego drugiego synka. Chłopcy chodzą w różnych ubrankach, ale tak naprawdę w bardzo podobnych, bo wszystkie rzeczy łączy delikatność, łagodność, ciepło, intrygujące kolory i wzornictwo, jak również wysoka jakość.

Każdy rodzic uważa swoje dziecko za najważniejsze i najpiękniejsze. Marka Coccodrillo gwarantuje, że dziecko wygląda wyjątkowo i zachwyca nie tylko osobowością, ale również wyglądem. Pozwólmy dzieciom zachowywać indywidualność i wyjątkowość w każdej sytuacji. Na etapie poznawania świata dbajmy o ich rozwój ruchowy i nierozerwalnie z nim związaną swobodę ruchów. Mówmy im o miłości i zachowujmy wszystkie wspomnienia w pamięci oraz w postaci zdjęć.

...A po latach oglądając zdjęcia bądźmy dumni, że zrobiliśmy wszystko, by nasze dzieci w każdej sytuacji czuły się bezpiecznie i komfortowo, a dzięki Coccodrillo wyglądały zachwycająco...- nawet, gdy z buźki kapał jagodowy jogurt, a na policzkach rozmazał się wiśniowy dżem
Nieprzeczytane 11-12-2011, 10:35
skorpionekk1 skorpionekk1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
skorpionekk1.polki.pl

Zdjęcia: 76

Ciuszki coccodrillo są cudne. Nowa kolekcja jesień zima urzekła mnie swoją prostotą i elegancją. Jestem mamą 7 miesięcznej Marysi i z chęcia ubrałabym moją córeczkę w każdą rzecz z tych kolekcji ale najbardziej spodobała mi się przecudna kurteczka granatowa z różowymi kropeczkami do granatowej spódniczki.
Z zazdrością spoglądałam na granatowe leginsiki w kropeczki i spódniczkę bombkę gdyby tylko były w wersji dla dorosłych z chęcią bym sama dla siebie zakupiła taki komplecik.
Aż żal że za naszych czasów nie było takich śliczności.
Aż nie mogę się doczekać aż córcia urośnie bym mogła kupować śliczne ciuszki z kolekcji Junior szara sukienka z kwiatkiem idealna do szkoły.
Dawno nie widziałam tak ładnej kolekcji dla maluchów i cieszę się że nie tylko wszech otaczający róż dla dziewczynek można znaleźć w katalogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania