Wróć   Forum Mamotoja.pl > Witamy się
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Witamy się Dopiero dołączyłaś do forum MamoToJa.pl (dawniej Babyonline)? Przedstaw się, napisz kilka słów o sobie, poznaj mamy ze swojej okolicy. Zapraszamy do włączenia się do istniejących dyskusji, ale możesz również sama tworzyć nowe wątki!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-11-2011, 18:35
itka29 itka29 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

Zdjęcia: 18
Domyślnie Odp: Wielkopolskie Mamuski

hejupadl ten nasz wątek strasznie...
Morelka przykro mi cóż jeszcze moge dodac....
Sloneczko-pracuje w szkole języka niemieckiego w sekretariacie.
Kasia-dzięki
u nas chorobowo troche ale bez zadnych sensacji,do szkoly chodze ale jakos weny mi brak ostatniomusze sie wziąść za siebie.
i schudlam,prawie5kg,ciesze sie juz prawie czuje sie dobrze ze swoja wagą,

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2011, 18:43
Sunny87's Avatar
Sunny87 Sunny87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Sunny87.polki.pl

morelka mi tez przykro ze to sie tak skonczylo
itka jak znalazlas taka fuche zazdroszcze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2011, 20:16
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

kolezanka mi zalatwilanarazie3dni w tygodniu ale nie narzekam,i dobrze placi a to najwazniejsze

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2011, 20:40
Sunny87's Avatar
Sunny87 Sunny87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Sunny87.polki.pl

to masz fajne kolezanki tez takie chce
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2011, 11:38
kasiakozmin's Avatar
kasiakozmin kasiakozmin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiakozmin.polki.pl

Zdjęcia: 22

itka-a jak ogólnie się czujesz???

sunny- szkoła wydaje się być fajna ja od kilku dni mam postanowienie i codziennie uczę się ang. zobaczymy jak długo

2 dni temu był jedyny dzień, kiedy moje dzieci były 100% zdrowe. I co? wczoraj Dawid złapał w przedszkolu zapalenie spojówek i od dziś znowu w domu-już mi ręce opadają, bo wiecznie któryś nie chodzi do przedszkola!

Ja dziś idę na 30-te huczne urodziny mojej przyjaciółki

czacza- a jak u Ciebie???
Nieprzeczytane 04-11-2011, 16:08
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

kasiu-wogle to kiepsko,naszej dzidzi sie nie udalo przetrwac.....ale o tym kiedys na wizji.
przyjemnosci na urodzinach

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2011, 13:59
czacza's Avatar
czacza czacza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czacza.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 173

hej dziewczynki!

no wątek upada, ja zerkam i czytam ale jakoś nie piszę

u nas po staremu, ale, ale... z M zdecydowaliśmy się na dzidziusia i zobaczymy czy nam się uda
co do przedszkola to na razie nie puszczam Małej do tego Klubu Malucha bo tez boję się o infekcje, niestety Amelka nie ma się gdzie wyżyć i od jakichś 2 tygodni jest okropna, nie słucha mnie i niczym nie umie się zająć dłużej, w taki głupi okres teraz weszła, ogólnie jest grzeczna ale nieraz jak w nią coś strzeli to bez kary się nie obejdzie, od miesiąca jest bez pieluch i poszło to tak gładko że byłam w szoku, po 3 dniach już zaczęła wołać siusiu i od tego momentu gdzie załatwia się na nakładkę wyobraźcie sobie że codziennie robi kupkę (teraz nie mogę w to uwierzyć, że mogła nie robić nawet 5 dni)

morelkaa przykro mi że znów musiałaś tą gehennę przeżywać, ale już wyjdziesz na prostą skoro definitywnie zakończyłaś tę sprawę

z Itką "rozmawiamy" na innym wątku więc wiem co się u niej dzieje Atusią nieraz "pogadam" na FB..

dziś M ma imieniny więc pojechaliśmy do House'a żeby wybrał sobie jakieś T-shirty, udało mi się z FB pobrać kupon na -40% więc i ja kupiłam sobie super sweterek, ale niestety cały weekend na popołudniówki w pracy więc siedzimy znów same

za tydzień wybieramy się na Kabarety, wczoraj tak nam się rzuciła w oczy jakaś informacja i nie zastanawialiśmy się długo, już nie mogę się doczekać bo jak kiedyś byliśmy na Neonówce to ryczałam ze śmiechu a teraz oprócz nich mają być jeszcze inne, więc będzie czad

miłego weekendu i mam nadzieję, że niedługo znów spotkamy się w tym samym gronie u Ani :P
godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51

Alicja ur. 18.08.2012
godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2011, 18:58
kasiakozmin's Avatar
kasiakozmin kasiakozmin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiakozmin.polki.pl

Zdjęcia: 22

itka- nic nie wiedziałam. Przykro mi bardzo

czacza-gratuluję pozytywnej decyzji Mi też się marzy kolejny maluszek, ale z kilku powodów teraz tgo niemożliwe...

A nasze dzieci weszły we wspaniały okres. Są tak grzeczni, ze nie mogę się nadziwić. Dyskutują ze sobą, w swoim pokoju potrafią się bawić pół dnia tylko we dwójkę i nareszcie skończyły się ciągłe kłótnie i rywalizacje- jest etap WSPÓŁPRACY

Dawid pod wieczór był niewyraźny i marudny- boję się, żeby go nie dopadła kolejna infekcja. Mój M się dziś rozłożył i na pewno nie wpłynie to na nas za dobrze
Nieprzeczytane 06-11-2011, 20:06
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
itka29.polki.pl

Kasia-mi tez przykro,ale odczekamy troche i ponawiamy staraniajuz sie nastawilam psychicznie na kolejna dzidzie wiec trzeba dzialac.
sami siedzimy od jakiegos czasu M w delegacji,ale juz w srode przyjezdza,na2dni ale zawsze cosjuz sie nie mozemy doczekac
zdrówka dla rodzinki

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-2011, 21:07
MonikaPB21 MonikaPB21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaPB21.polki.pl

Domyślnie Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

Cześć Dziewczyny.

Witam nowe Mamy na forum.

Widzę, ze w większości domów (we wszystkich?) jakies chorowanie akurat następuje. U nas nie jest źle, choć Łukasz dostaje herbapekt i otrivin do nosa. Nie mam złudzeń, że to tlko kwestia czasu, kiedy się rozłoży. Ale jak dotąd kilka dni i tylko rano lekkie pokasływanie, poza tym napuchnieta śluzówka i oddychanie przez nos. Mimo wszystko nie jest źle i niech tak zostanie jak najdłużej.

Olcia, jak akumulator. Koledzy pomogli?

A jak się czują wszystkie chorowitki? Kamil, Filip, Justynka?

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania