Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co robic w ciazy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja jestem teraz w ciązy niedługo urodzę, ale też nie ograniczam się oczywiście jast to na granicy rozsądku ale mały spacer po lesie i pozbieranie grzybków nikomu nie zaszkodziło i nam również nawet pomogło
    Bartuś 5.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      wczoraj ja, mój brzuszek i przyjaciółka byłyśmy na super deserku lodowym...coś pysznego

      Skomentuj


        #18
        ja całą ciążę latałam po sklepach, dziecięcych rzecz jasna bo na mnie nic się nie dało znaleźć, jeszcze miesiąc przed porodem wsiadłam do busa i pojechałam połazić do miasta 80 km od mojego. za to w pierwszej ciąży "umierałam" i wiecznie mi się nic nie chciało, albo było niedobrze. to zależy chyba od nastawienia i trochę od organizmu.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #19
          Ja tez chodze na spacery ale czasem bywa tak ze sie nudze bo ile mozna sprzatac a mieszkam od rodziny i znajomych ponad 2000km....
          I powiem ze brakuje mi spotkan przy ciachu z polskim jezykiem tak na *************y...i czasem czuje sie strasznie samotna ale w tedy staram sobie przypomniec co mialam zrobic (pranie, mycie podlogi...)i jest lepiej...
          Dzis tez buszowalam po sklepie z ciuszkami dla malej.

          Skomentuj


            #20
            Ja jestem już po porodzie 5 miesięcy, ale będąc w ciązy prawie do 4 miesiąca robiłam wszytsko na co tylko miałam ochotę. Po 4 miesiącu musiałam już bardziej na siebie uważać (miałam zakładany szew okrężyny) to chodziłam na spacerki, robiłam zakupy dla niuni i przede wszystkim dużo czytalam i odpoczywałam. Sen z powiek spędzała mi jedynie niedokończona praca magisterska, z którą też jakoś sobie poradziłam. Dziewczyny ciąża to cudowny okeres i powiem Wam szczerze że ja troszkę tęsknie za moim brzusiem, ale na kolejne dzidiz jeszcze za swcześnie. Pozdrawiam
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #21
              ?????!!111111

              witam dowiedziałam się kilka dni temu że jestem w 2 miesiącu ciąży,mam 20 lat,jestem na drugim roku studiów, nie muszę chyba udawać,że wcale się tym nie przejęłam , nie wiem od czego mam zacząć, chodzi mi o przygotowania do narodzin mojego dziecka, chodzi o to co muszę kupić, jakiej firmy produkty są najlepsze( nie zawsze wysoka cena świadczy o wysokiej jakości) itd. proszę o pomoc.termin porodu mam na połowę września a jeszcze studia praca, wiec czasu mam mało... z góry dziękuję za pomoc

              Skomentuj


                #22
                Odp: co robic w ciazy?

                Ja zaczęłam pisać bloga to mój pierwszy blog choć dzidzia już druga Serdecznie zapraszam Wszystkich do poczytania

                http://w-krainieczarow.blogspot.com/
                Zuzia




                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: co robic w ciazy?

                  Ja jestem dopiero na początku ciąży i jeszcze nie zajęłam się zakupami. Najpierw muszę zrobić sobie długą listę must-have, aby nie poszaleć za bardzo

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: co robic w ciazy?

                    dokoła powtarzają żeby wypoczywać i się wysypiać, bo to ostatnio czas w życiu kiedy będzie można to robić ze spokojem. dobra książka, spacery, ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą oraz szykowanie wyprawki.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: co robic w ciazy?

                      Jak byłam w ciąży z pierwszym dzieckiem nie wiedziałam co tak na prawdę czeka mnie po porodzie więc całą uwagę skupiałam na dziecku, kupowałam ciuszki, szykowałam pokoik itd. a teraz jak byłam w ciąży (niecały miesiąc temu) skupiałam się tylko na sobie (gdy córeczka była w przedszkolu), spałam , czytałam, obejrzałam zaległe filmy itd. Bo teraz to nawet etykiety na makaronie nie mam czasu przeczytać ;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: co robic w ciazy?

                        u mnie to różnie bywa, przeważnie czuję się źle przez mdłości i zgagę ale jakoś aż tak abrdzo nie utrudnia mi to funkcjonowania

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: co robic w ciazy?

                          w ciąży prawie wszystko można robić jak się dobrze czujesz, ja co prawda teraz nie jestem taka bez dolegliwości ale piję ziółka Dobre Trawienie, to mi pomaga na zaparcia itp i robię co chcę, w ramach rozsądku

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: co robic w ciazy?

                            solga, ja też piję te zioła z Baby and mama med, fajna sprawa z nimi

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: co robic w ciazy?

                              ewkowata na prawdę ? często jak o nich wspominam to raczej się ludzie dopytują a jakie Ty pijesz ? ktoś Ci polecał czy sama znalazłaś ?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: co robic w ciazy?

                                lekarz mi polecił, bo się go pytałam co na wzdęcia w ciąży i mdłości mogę brać i polecił mi Dobre Trawienie, ale kupiłam też te, które można pić zamiast kawy w ciąży

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X