Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja od lat kocham dolce gabbana light blue
    dolce gabbana też mi się bardzo podobają Tylko nie są tanie - ale jakościowo jedne z lepszych

    Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
    Fajny jest również Love Desire (podobno z feromonami). Ciekawy przyjemny, długo utrzymujący się zapach. Spokojnie wytrzymuje 9-10 godzin. No i chyba coś tam wabi panów, bo często spotykam się ze stwierdzeniami "jaki ładny zapach"...
    Nie słyszałam o tych perfumach. Ile dokładnie kosztują? Ile ml zawiera jedna buteleczka?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

      Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
      dolce gabbana też mi się bardzo podobają Tylko nie są tanie - ale jakościowo jedne z lepszych
      nio nie są tanie - ale zawsze dostaje je od meza na jakas okazje - powiem Ci ze sa trwale w zapachu - ubranie nimi pachnie nawet po kilku praniach - zawsze przy aplikacji perfum zapach przenosi sie na ubranie - lubie ten zapach jakos szczegolnie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        nio nie są tanie - ale zawsze dostaje je od meza na jakas okazje - powiem Ci ze sa trwale w zapachu - ubranie nimi pachnie nawet po kilku praniach - zawsze przy aplikacji perfum zapach przenosi sie na ubranie - lubie ten zapach jakos szczegolnie
        Aż tak są trwałe? Jeśli tak to na takie perfumy nie szkoda wydać pieniędzy bo często przy aplikacji człowiek aż się dusi a po chwili nie ma śladu po zaachu :/

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Aż tak są trwałe? Jeśli tak to na takie perfumy nie szkoda wydać pieniędzy bo często przy aplikacji człowiek aż się dusi a po chwili nie ma śladu po zaachu :/
          mi buteleczka starsza na dlugo bo tez nie psikam sie nim co po chwile - ale sa trwale i cudnie pachna

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            mi buteleczka starsza na dlugo bo tez nie psikam sie nim co po chwile - ale sa trwale i cudnie pachna
            A nie nudzą Ci się?
            Ja perfum używam bardzo sporadycznie ale mam kilka zapachów które kojarzą mi się z konkretnymi rzeczami na przykład z wakacjami w Hiszpanii

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              A nie nudzą Ci się?
              Ja perfum używam bardzo sporadycznie ale mam kilka zapachów które kojarzą mi się z konkretnymi rzeczami na przykład z wakacjami w Hiszpanii
              nie wiem dlaczego ale mi sie nie nudza cos ma ten zapach w sobie takiego ze go uwiebiam, fajnie miec jakies skojarzenia z swoimi ulubionymi perfumami

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                dolce gabbana też mi się bardzo podobają Tylko nie są tanie - ale jakościowo jedne z lepszych



                Nie słyszałam o tych perfumach. Ile dokładnie kosztują? Ile ml zawiera jedna buteleczka?
                Są różne opakowania. Zamawiam w sieci, o na przykład tutaj masz 100 ml: xxx chociaż są jeszcze w mniejszych ( nie są tylko w tym sklepie, warto jest sobie porównać z innymi bo ceny mogą być różne).
                Opakowanie jak widzisz średnie niemniej biorąc pod uwagę to,że lepiej się trzymają od niektórych innych o wiele droższych perfum to warto ! Szczególnie,że zapach moim zdaniem równiez jest bardzo ładny.
                Last edited by disne; 03-08-2020, 21:55. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                  A dotarły Wam próbki z Yoderma? Ja próbowałam zamówić te polecane prze 27otsifem ale już się zmieniła ta strona i od 11.03 wciąż w statusie mam że oczekują na powiedzenie mailowe???

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                    O kurcze dopiero co Wam napisałam, że moje zamówienie wisi gdzieś w czasoprzestrzeni a tu listonosz przyniósł mi paczuszkę. Potwierdzam zapach Metal Sport jest bardzo ładny To teraz wypadałoby zamówić coś dla siebie przypomnijcie jakie damskie są ładne z Yodermy?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                      Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
                      Są różne opakowania. Zamawiam w sieci, o na przykład tutaj masz 100 ml: xxx chociaż są jeszcze w mniejszych ( nie są tylko w tym sklepie, warto jest sobie porównać z innymi bo ceny mogą być różne).
                      Opakowanie jak widzisz średnie niemniej biorąc pod uwagę to,że lepiej się trzymają od niektórych innych o wiele droższych perfum to warto ! Szczególnie,że zapach moim zdaniem równiez jest bardzo ładny.

                      W sumie te 120 zł to żaden majątek Wydawało się i po 300 zł przecież na perfumy. Zamówię je mam nadzieję, że mi się spodobają W sumie mam uniwersalny gust i większość damskich zapachów mi się podoba - pod warunkiem, że będą wytrzymałe.
                      Last edited by disne; 03-08-2020, 21:55. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        O kurcze dopiero co Wam napisałam, że moje zamówienie wisi gdzieś w czasoprzestrzeni a tu listonosz przyniósł mi paczuszkę. Potwierdzam zapach Metal Sport jest bardzo ładny To teraz wypadałoby zamówić coś dla siebie przypomnijcie jakie damskie są ładne z Yodermy?
                        to super ze dotarly - ale Ty jestes dobra zamowilas jakos pierwsza dla męża - uff dobrze ze Ci podpasowaly bo chyba ja Ci je podawalam

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          to super ze dotarly - ale Ty jestes dobra zamowilas jakos pierwsza dla męża - uff dobrze ze Ci podpasowaly bo chyba ja Ci je podawalam
                          A jakoś tak mam że najpierw dbam o moich chłopaków a dopiero potem myślę o sobie I tak wzięłam ten zapach bo Ty go poleciłaś :* a teraz zastanawiam się co dla siebie zamówić i nie mam pojęcia ???

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                            moja mama ma jakis fajny zapach z yoderma - jutro bede u mniej to sprawdze i napisze Ci, moj nie do konca mi odpowiadal wiec nie bede go polecac

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                              Nie wiem, jak wy, ale ja grupuje perfumy na dwie kategorie -wiosenno-letnie i jesienno zimowe.Moim faworytem wśród zapachów wchodzących w skład pierwszej kategorii jest zdecydowanie light blue d&g i ck euphoria. Cudne, świeże, nieco cytrusowe (zwłaszcza light blue). Świetnie pachną na skórze rozgrzanej przez słoneczko Z kolei jesienią i zimą wolę nieco cięższe zapachy, np. Midnight Poison Diora. Zazwyczaj mają nieco piżmową nutę zapachową. Zupełnie nie wiem czemu, ale wydają mi się bardziej odpowiednie do zimniejszych dni, niż te cytrusowe. Może to kwestia przyzwyczajenia, że zapach skóry zwiastuje nadejście pory roku. A może to fakt, że zmienia się mój nastrój, bo jestem istotą zdecydowanie ciepłolubną. Nie wiem, wiem jedno, nigdy dość perfum u kobiety

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                                Świetny zapach to herbal garden, kojarzycie go? Woda toaletowa, naturalna, od Hildegard Braukmann. Mandarynka, specyficzna i ciekawa, wyjątkowa. Pierwsza woda toaletowa po której faktycznie czuć zapach przez cały dzień.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X