Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    dojrzale nie stare
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      dzięki shannon!

      froch doświadczone!!!!!!!!!!!!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
        Ja jestem przeciwna wszelkim kremom itp.
        Mysle ze lepiej brac witaminy poprawiajace elastycznosc,nawilzenie skory itp.
        Zgadzam sie...witaminy,odpowiednia dieta,duuuzo wody...

        Skomentuj


          #19
          Tak jak juz ktoras z dziewczyn napisala pierwsze preparaty (nie koniecznie kremy) przeciwzmarszczkowe powinno sie uzywac od 25 roku zycia i ja napewno bede to robic, poki co za mloda jestem
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #20
            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

            Ja mam teraz krem diadermine (nawilzanie + anty age),kupilam za grosze w markecie i jestem w szoku bo krem slicznie pachnie,dobrze sie wchlania i mnie nie uczulil (po nivea dostalam wysypki nawet pod oczami)mysle ze w pl tez jest ta marka wiec wam kobitki polecam.Na noc mam lotion Clarins multi activ nuit dla kobietek ktore malo spia ,czyli mlodych mam
            Na efekty bedzie pewnie trzeba jakies 10 lat poczekac bo dopiero po latach dostaje sie "rachunek" za styl zycia i pielegnacje
            Last edited by dotka238; 18-10-2009, 14:30.

            Skomentuj


              #21
              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

              Ja stosuję jedynie przeciw zmarszczkowy krem pod oczy Nivea,a mam 28 lat,a czy zauważyłam zmiany,może skóra jest bardziej napięta,ale ja go uzywam już 2 lata

              Skomentuj


                #22
                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                Ja chyba tez muszę sobie cosik zaserwować na moją gębę,bo zmarchy mimiczne to ja mam,plus zmarchy- ze starości.
                dotka mówisz,że polecasz diadermine??
                jak wróce do FR to rzucę okiem na ten kosmetyk
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                  sikorka ja tez lubie avene Zmary mi sie pod oczami sypnely i jak ostatnio bylam w aptece to byla jakas promocja ,mozna bylo sobie zrobic analize skory i w powiekszeniu widac bylo ze mam mocno przesuszone niektore partie skory (cera mieszana i ciagle smarowanie kosmetykami przeciwpryszczowymi ja wysuszylo) i widzialam tez na czole zmarszczki wiec je teraz kremem klepie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                    z moją skórą to ja mma same problemy chyba dermatologa
                    czas odweidzić używam mus matująco nawilżający Liren a pod oczy Ziaje kozie mleko a co drugi dzień takie serum z orifleam czereśniowe jeszcze 3 lata i zacznę stosować coś na zmarchy tak profilaktycznie jak polecacie





                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                      Ja uzywam tylko NORMADERM VICHY nawilżający bo mam mieszana cerę i mimo że jestem po trzydziestce pojawia mi się jeszcze trądzik


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                        Szkoda ze Lirene,Ziaja cz seria AA tylko w pl jest do kupienia bo zawsze lubilam ich kosmetyki.Nie rozumiem dlaczego nie wprowadza tego na rynek ogolnoeuropejski troche by do polskich kieszeni grosza wpadlo i wiecej miejsc pracy bylo.Francuskie nawet jesli szajs totalny nasaczony parabenami to wszedzie sie sprzeda...no ale to juz temat do innej dyskusji

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                          Sikornik chociazby wszystkie te l'oreale i garniery,yves rocher,diadermine(ktorej mam kremik),agnes.b ,galenic,vichy itd...
                          Od niedawna sa wziete pod lupe tez Klorane i Mustela(niedawno wypuscila serie bez parabenow bo ich kosmetyki podobno bardzo uczulaly-chociaz Poldek nic po nich nie mial).
                          Co do Klorane to pediatrzy nie zalecaja bo podobnie jak Mustela sa perfumowane i maja methylparaben (bardzo silny alergen).
                          Avene jest fajne,maja tez serie dla dzidziusiow,(la roche posay jest tu polecane przez dermatologow-seria lipikar-podob super przy egzemie)poza tym A-derma super dla atopikow(serie mustela dla atopikow wyslalam kumpeli w prezencie i uczulila).
                          Ze "zdrowych" kosmetykow,polecam Weleda (dla atopikow chyba nic nie maja niestety),poza tym marki BIO ktore zgarnely sporo nagrod i o ktorych sie w fr aktualnie mowi to LOGONA i LAVERA,no i chyba nie sa francuskie bo trudno je tu kupic a polskie apteki internetowe je maja.
                          Last edited by dotka238; 20-10-2009, 18:45.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                            No ja tez uzywam roznych (takze z tych firm ktore wymienilam)kosmetykow i dziwi mnie bardzo ze Polska nie promuje swoich produktow ktore nierzadko bywaja rownie dobre (albo rownie badziewne)za granica.Ja jak jestem w pl robie nalot na rossmana(tu nie ma).Uwazam np.ze kremy Bambino dla dzieci dorownuja Musteli.No ale tu watek o zmarach a ja sie rozpisuje nie na temat

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                              No to ci zazdroszcze,ja nie dosc ze mam mieszana cere to jeszcze wrazliwa.Dobierz tu smarowidlo zeby nawilzylo,nie przetluscilo i nie wysuszylo i nie uczulilo ...Moja cholerna cera to zasluga genow tylko czesciowo,duzo sobie"pomoglam"wizytami na solarium i papierochami...No nie wygladam jak mutant ale mogloby byc lepiej

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                                Staram sie trzymac planu :lato i wiosna: inensywnie nawilzajacy krem przed spaniem (geba sie swieci) , lekki nawilzajacy (np.avene hydratant legere) na dzien, jesienia i zima odwrotnie,tzn.na noc cos lzejszego (bo pokoj ogrzewany ,skora sie az dusi od nadmiaru tluszczu i wilgoci )a na dzien biore cos do cery normalnej.Robie tak od niedawna i jakos mi sie skora uspokoila .Poza tym tonik bez alkoholu (wczesniej zawsze myslalam ze alkoholowe sa dla mnie lepsze),przed spaniem myje twarz jakims zelem i woda.Fajna jest np.emulsja dermatologiczna(bez zapachu) Noviderm Serenactiv (silnie nawilzajaca-najlepiej na noc),poza tym lubie kosmetyki Clarins (ale to juz troche wiekszy wydatek)maja swietna serie nawilzajaco-matujaca.Ja ogolnie to uwielbiam kosmetyki i czesto zmieniam i cos nowego testuje ale ak mi cos przypasi to zawsze do tego wracam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X