Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Prezent" dla męża, doradź :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

    No ja wolę niespodzianki, ale najczęściej jest tak ze to ja robię mężowi prezenty o których nie wie, a on mnie z dziećmi gdzieś zabiera, albo kupuje coś co potrzebuję.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

      U nas to była bardziej inicjatywa męża, bo ja mam zawsze więcej pomysłów, a jemu chyba po prostu nie chce się w to bawić. A mnie to nie przeszkadza, więc dobrze jest.

      Skomentuj


        #18
        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

        Powiem Wam,że mój mąż to totalny łasuch tak więc zawsze cieszy się najbardziej jak dostanie coś słodkiego. I myślę,że nie jest w tym względzie nikim wyjątkowym bo moich dwoje synów również uwielbia słodycze. Kochana wcale nie musisz dawać mu jakiegoś drogiego prezentu. Uwierz,że bedzie zadowolony z samego faktu, ze zechciałaś mu coś podarować.
        Ulubionym słodyczem mojego męża jest Wedlowska bomboniera Lalibelle:


        Możesz mu równiez podarować ptasie mleczko Najlepiej tradycyjne waniliowe Wedla.

        Skomentuj


          #19
          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

          U nas też zawsze jest niespodzianka. Czasami kupuję coś praktycznego, czego nie ma albo popsuło mi sie i potrzebuje nowe, ale kupiłam też puzzle czy kubek termiczny ze zdjeciem jego motocykla. Był bardzo zadowolony.

          Skomentuj


            #20
            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

            A jaki prezent na 28 urodziny? pomocy

            Skomentuj


              #21
              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

              Myślę, że zależy co mąż lubi Ja mojemu postawiłąm bilety na GP i mecz piłki w Warszawie ostatnio w ramach urodzin które ma za tydzień, weekend miał wolny od marudzenia żony więc to chyba największy prezent poza tym u nas sprawdzają się zegarki, perfumy, koszule, t-shirty, fajna kolacja w dobrej knajpie. Ja bardziej szalona jestem więc z kolei dostaję skok na bungee czy lot w tuneluareodynamicznym, albo lot szybowcem ale na jakiś koncert też bym się chętnie przejechała a może escape room?

              Skomentuj


                #22
                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                Napisane przez janiakaga Pokaż wiadomość
                Myślę, że zależy co mąż lubi Ja mojemu postawiłąm bilety na GP i mecz piłki w Warszawie ostatnio w ramach urodzin które ma za tydzień, weekend miał wolny od marudzenia żony więc to chyba największy prezent poza tym u nas sprawdzają się zegarki, perfumy, koszule, t-shirty, fajna kolacja w dobrej knajpie. Ja bardziej szalona jestem więc z kolei dostaję skok na bungee czy lot w tuneluareodynamicznym, albo lot szybowcem ale na jakiś koncert też bym się chętnie przejechała a może escape room?
                Mecze piłki też świetny pomysł, ale u nas to tylko wchodzą raczej te lokalne Zegarek mąż kiedyś też dostał i ma go do dzisiaj, więc też super prezent. o escape room tylko czytałam, wydaje się ciekawe, ale trzeba by jechać do większego miasta.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                  Ja również jestem zdania,że zegarek to świetny pomysł na prezent. Mój mąż jest z natury bardzo oszczędny i praktycznie niczego sobie nie kupuje bo nu normalnie na to szkoda. Coś ma wtedy kiedy ja mu to kupię. Jego stary zegarek , jeszcze z czasów studenckich prezentował się bardzo źle. Na ostatnie urodziny dostał nowy i obecnie nosi go codziennie na ręce. Jest z niego bardzo zadowolony.
                  Wybrałam taki seiko:


                  W sieci są sklepy, w których modele tej firmy można kupić sobie przecenione o połowę:
                  xxx
                  Last edited by disne; 08-07-2020, 18:52. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                    Sama teraz szukam prezentu, znalazłam tu wiele fajnych podpowiedzi - na pewno coś wykorzystam! Muszę zrewanżować się czymś fajnym, bo mnie w zeszłym roku mąż zabrał na cudowny weekend do Zakopanego, do Nosalowego Dworu. Najlepsze trzy dni w moim życiu <3

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: &quot;Prezent&quot; dla męża, doradź

                      A powiedźcie mi proszę, co sądzicie o takim pomyśle, aby mężowi wręczyć w prezencie książkę? Sama jakiś czas temu trafiłam na rewelacyjną "męską powieść" w sklepie Tylko relaks xxx.Książka nosi tytuł Kruszenie odmieńca, a jej głównym motywem są losy żołnierza, który zostaje uwikłany we współpracę z tajnymi służbami PRL, przy czym musi ciągle staczać walkę wewnętrzną, która dotyczy wewnętrznych przekonań i powinności wobec zwierzchników.
                      Last edited by disne; 08-07-2020, 18:52. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: &quot;Prezent&quot; dla męża, doradź

                        Przyzwoitym prezentem są zegarki. Idealne dla bliskiej osoby. Sklepów z zegarkami jest kilka, ale ja polecam ten xxx Robiłam tam zakupy i wszystko odbyło się jak w zegarku :P
                        Last edited by disne; 08-07-2020, 18:53. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: &quot;Prezent&quot; dla męża, doradź

                          Moim zdaniem klasyczny zegarek przyda się zawsze xxx no chyba, że mąż woli nowoczesne. Tak czy inaczej jeśli zegarek to japońskie są według mojego doświadczenia najlepsze.
                          Last edited by disne; 08-07-2020, 18:53. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: &quot;Prezent&quot; dla męża, doradź

                            Ja uwielbiam dostawać książki, bo kocham czytanie. Może któryś z Panów równiez ma takiego konika. Warto wybrać się do księgarni.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: &quot;Prezent&quot; dla męża, doradź

                              Mój mąż na pewno bardzo by się ucieszył z roweru bo jest maniakiem aktywnego wypoczynku. Oglądałam nawet ostatnio świetny xxx], wygląda fenomenalnie. Musiałabym jednak trochę zaoszczędzić więc może za rok mu kupię
                              Last edited by disne; 08-07-2020, 18:53. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: &quot;Prezent&quot; dla męża, doradź

                                Zerknij sobie na te xxx śmieszne koszulki[ - jest tam spory wybor zabawnych wzorów i możesz sobie zobaczyć czy nie znajdziesz niczego dla swojego męża.

                                Sama jakiś czas temu zamawiałam tam koszulkę dla swojego męża na prezent. Zamówiłam coś takiego:


                                Od razu zaznaczam,że ma mega duże poczucie humoru
                                Last edited by disne; 08-07-2020, 18:53. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X