Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w Niemczech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca w Niemczech

    Planuję wyjazd do Niemiec do pracy przy czyszczeniu sprzetu komputerowego i naprawach
    Boje sie tylko o transport.. w miare tani. Znacie cos pewnego? Coś polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Praca w Niemczech

    Dodam jeszcze ze wczoraj znalazlem taka stronkę: xxx ktoś korzystał? Sprawdzona firma?
    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:01. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Praca w Niemczech

      Również podrzucam namiar na dobrą i sprawdzoną firmę transportową - xxx Znajdziecie tam wysokiej klasy busy, które szybko i w komfortowych warunkach dowiozą Was na miejsce. Na pewno wyjdzie to taniej niż samolotem. Do tego bilet oczywiście możecie ogarnąć przez internet, więc nie trzeba wychodzić z domu
      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:01. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: Praca w Niemczech

        Kilkoro moich znajomych wyjeżdżało do Niemczech do pracy i nie chwalą sobie, bo tam po prostu wyzyskują człowieka.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Praca w Niemczech

          Witam,
          mam na imię Julia, zarejestrowałam się 2 lata temu w agencji xxx oferującej pracę dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Jako, że znam język niemiecki bardzo dobrze, miałam doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi, postanowiłam się podjąć takiej pracy. Jestem zadowolona i nie żałuję tej decyzji.
          Last edited by disne; 03-08-2020, 22:02. Powód: reklama

          Skomentuj


            #6
            Odp: Praca w Niemczech

            Polecam podróż z firmą transportową xxx .Podróż jest szybka, ale bezpieczna. Masz więc pewność że dotrzesz do miejsca do celowego na czas i w jednym kawałku Poza tym przewoźnik stawia na komfort podróży- co przy kilkunastogodzinnej jeździe jest bardzo ważne
            Last edited by disne; 03-08-2020, 22:02. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Praca w Niemczech

              Co myślicie o pracy w Holandii? Podobno ich rynek pracy ma dużo wolnych wakatów w branży ogrodniczej i logistyce, a ja mam akurat spore doświadczenie w obu branżach. Zastanawiam się tylko jak zorganizować wyjazd? Podobno wiele osób poleca xxx agencję pośrednictwa pracy która załatwiała za nich wszystkie formalności? Mieliście doświadczenia z tą firmą?
              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:02. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Praca w Niemczech

                NIe chciałabym pracować w Niemczech, w dodatku przy takich pracach.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Praca w Niemczech

                  W Polsce jest wielu przewoźników, którzy oferują tani transport zagraniczny. Sama z niego wielokrotnie korzystałam. Pracując w Niemczech jako opiekunka do dzieci i studiując we Wrocławiu xxxx jeździłam non stop Często nawet udawało się kupić bilety po 5 zł lub 15 zł.
                  Last edited by disne; 03-08-2020, 22:02. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Praca w Niemczech

                    Pracuje w Niemczech, jestem opiekunką osób starszych. Jest okej, nie narzekam na finanse, mam stabilną i bezpieczną pracę. Jeśli chodzi o dobrą agencję pracy to polecam Dolce Vita, sama z nimi współpracuję xxx. Szukają teraz pracowników, dbają o nich i oferują bardzo korzystne warunki pracy.
                    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:03. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Praca w Niemczech

                      Jak wygląda kwestia pracy za granicą, trzeba mieć jakieś papiery, doświadczenie, dokumenty?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Praca w Niemczech

                        Jeśli chcecie w Niemczech pracować jako opiekunki do osób starszych to polecam nawiązać współpracę z tą firmą xxxx . Dowiecie się wszystkiego co do warunków, możliwych zarobków, kwestii formalnych po kontakcie z firmą. Wystarczy wypełnić formularz i czekać na ofertę.
                        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:01. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Praca w Niemczech

                          Doświadczenie się przyda, ale nie jest wymagane. Jeśli chodzi o język, to w przypadku części klientów jest wymogiem, niemniej wszystko zależy, w jakim kontakcie pozostaniemy z "klientem". xxx
                          Last edited by gagatka; 02-10-2020, 16:24. Powód: reklama

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X