Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urodziny dziecka w sali zabaw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

    Ja akurat w sali zabaw nie urządzałabym dziecku urodzin, ale co kto woli. wybrałabym kinderbal w mieszkaniu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Urodziny dziecka

      Bardzo kreatywne konkursy dla dzieciaków w duchu fair play możesz zaplanować w . Idealna propozycja moim zdaniem dla placówek edukacyjnych, które chcą wprowadzić coś nowego do swojego programu. Sam się właśnie zastanawiam, aby z nimi nie rozpocząć dłuższej współpracy. Sprawdzają się, jako podwykonawca, całe zaplecze techniczne i cateringowe posiadają, co moim zdaniem wyróżnia ich wśród lokalnej konkurencji.
      Last edited by disne; 08-06-2020, 23:27. Powód: reklama

      Skomentuj


        #63
        Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

        Czy sale zabaw nie są nieco oklepane? Ja postawiłam na urodziny z animatorką w restauracji Browaru Prost i bardzo polecam. Ładne, przytulne wnętrza i na urodziny zostały fajnie udekorowane. Dzieci miały zagospodarowany czas na zabawy i gry w środku, a potem w ogródku na zewnątrz. Jedzonko też się sprawdziło, kucharze dostosowali się do upodobań dzieci
        Last edited by disne; 08-06-2020, 23:27. Powód: reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

          Super pomysł, na pewno dzieci zapamiętają te urodziny na długo. Macie może już wybrany prezent? Wiadomo, że bez tego urodziny nie są takie same Postawcie na jakieś ciekawe, kreatywne zabawki dla dzieci. Ja takie znalazłam na stronie. Djeco proponuje genialne propozycje jak drewniane zabawki, pamiętniki z długopisem na znikający tusz i wiele innych ciekawych opcji prezentowych.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

            Gdzie wyprawić urodziny?? Dobra wiadomość dla Łodzianek. Na lotnisku w Łodzi !!! tak, tak, nie dość, że jedną z opcji jest wejście na wieżę kontrolną to druga opcja zwala z nóg, lot na symulatorze. Śmiesznie było bo jak rodzice zostawiają dzieci i sobie jada na zakupy, tak to frekwencje miałam pełną.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X