Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze ogródki w obiektywie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Nasze ogródki w obiektywie

    no to za oczko wodne to ja już podziękuję wybijam sobie to z głowy w ogródku będą skalniaki i kwiaty Żadnych oczek wodnych i jaszczurek ...
    Ale wieczorami lubię słyszeć rechot żab

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Nasze ogródki w obiektywie

      o oczko trzeba tez dbać bądź co bądź aby ładnie wyglądało i ja tez boje sie tych gadów, tak jak Wam pisałam blisko mnie są jaszczurki i ja ich nie lubie starsznie - przerażają mnie, my do ogrodu mamy dalekom drogę ale na działce jak narazie jest posadzonych ponad 200 iglaków i dąb męża

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nasze ogródki w obiektywie

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        no to za oczko wodne to ja już podziękuję wybijam sobie to z głowy w ogródku będą skalniaki i kwiaty Żadnych oczek wodnych i jaszczurek ...
        Ale wieczorami lubię słyszeć rechot żab
        jak teść mi też zachwalał ten rechot żab to mu powiedziałam, że ja tam wolę na youtube posłuchać rechotu zrelaksowana a nie w panice czy mi gdzieś coś pod nogą nie przeleciało. Ogród z kwiatami pięknie sie prezentuje U nas dość marny jest. jakoś bardziej dbmamy o warzywa niż kwiatki.
        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        o oczko trzeba tez dbać bądź co bądź aby ładnie wyglądało i ja tez boje sie tych gadów, tak jak Wam pisałam blisko mnie są jaszczurki i ja ich nie lubie starsznie - przerażają mnie, my do ogrodu mamy dalekom drogę ale na działce jak narazie jest posadzonych ponad 200 iglaków i dąb męża
        zaczątek jest chęci są więc i ogródek pewnie niebawem sie pojawi

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nasze ogródki w obiektywie

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          o oczko trzeba tez dbać bądź co bądź aby ładnie wyglądało i ja tez boje sie tych gadów, tak jak Wam pisałam blisko mnie są jaszczurki i ja ich nie lubie starsznie - przerażają mnie, my do ogrodu mamy dalekom drogę ale na działce jak narazie jest posadzonych ponad 200 iglaków i dąb męża
          No to masz las blisko To wiesz jak już drzewko zasadził dom buduje to i jeszcze syna musi spłodzić

          Skomentuj


            #35
            Odp: Moja oaza spokoju

            Bardzo podoba mi się twój ogród, jest ładnie urządzony. Szczególnie latem gdy wszystko kwitnie i staje się zielone.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Moja oaza spokoju

              Mnie też się bardzo podoba. Ja to chciałabym umieć projektować ogrody, uprawiać to zawodowo, znać się na roślinach i na arażacji zieleni. Super sprawa.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Moja oaza spokoju

                Aby stworzyć piękny ogród trzeba dużo cierpliwości wiedzy i przede wszystkim czasu nic się samo nie zrobi, my mamy balkon i też wyobraźnia jedno a realia drugie może w tym roku uda się stworzyć kwiecisty balkon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Moja oaza spokoju

                  jejku, jak mi się marzy ogród, albo chociaż mały ogródeczek, niestety mieszkam w bloku, więc pomarzyć mogę

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Moja oaza spokoju

                    Mnie się podoba jak u kogoś jest łąka w ogrodzie. Wtedy aż przyjemnie patrzeć na taki ogród.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Moja oaza spokoju

                      Ja również w ostatnim czasie postanowiłam zadbać o swój ogród. Zasadziłam w nim nowe kwiaty. Postawiłam kilka fajnych doniczek/
                      Oraz zadbałam o kącik wypoczynkowy na tarasie. Bardzo spodobały mi się takie leżanki z technorattanu:
                      http://www.meble.ogrodowe.net/lezaki...i-technorattan

                      Zastanawiam się nad kupieniem jednej z nich. Podobają mi się dwie poniższe. Która Waszym zdaniem jest lepsza?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Moja oaza spokoju

                        Zdecydowanie ten drugi zestaw lepszy. Pierwszy wygląda jak posłanie dla psa.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Moja oaza spokoju

                          Sliczny ogrodek... ja tez mam swój już w fazie końcowej Tak jak poprzedniczce strasznie podobają mi się meble z technorattanu i wlasnie takie sobie zamowilam..mysle, ze do twojego ogrodka tez by pasowaly tego typu mebelki

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Moja oaza spokoju

                            A ja o ogródku mogę tylko pomarzyć... Nawet balkonu nie mamy. Też bym tak chciała zaszyć się wśród kwiatów, osłonięta od widoku ludzi. I kontemplować ciszę...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Moja oaza spokoju

                              Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
                              Ja również w ostatnim czasie postanowiłam zadbać o swój ogród. Zasadziłam w nim nowe kwiaty. Postawiłam kilka fajnych doniczek/
                              Oraz zadbałam o kącik wypoczynkowy na tarasie. Bardzo spodobały mi się takie leżanki z technorattanu:
                              http://www.meble.ogrodowe.net/lezaki...i-technorattan

                              Zastanawiam się nad kupieniem jednej z nich. Podobają mi się dwie poniższe. Która Waszym zdaniem jest lepsza?

                              Mnie również przypadł do gustu ten drugi zestaw Myślę że bardziej praktyczny I lepiej się prezentuje od tego pierwszego ,chociaż ten pierwszy też nie jest taki zły Ale na pierwszym miejscu stawiam zestaw nr 2

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Moja oaza spokoju

                                Z technorattanu zamawiałem tutaj http://ogrodolandia.pl/meble-ogrodowe-technorattan. Świetnie się sprawdziły w tym sezonie a na jakość nie mogę narzekać. Cenowo też jestem zadowolony
                                Każdy wiek ma swój szczególny obłęd

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X