Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze ogródki w obiektywie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Moja oaza spokoju

    Przedstawię Wam teraz mój ogródek, który ciągle się rozrasta. Na razie jest w fazie powstawania. Mam tu wiele różnych roślin, które uwielbiam kolekcjonować i tak znoszę do domu kolejne roślinki.
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Moja oaza spokoju

      też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem,ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nasze ogródki w obiektywie

        też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać

        Skomentuj


          #19
          Odp: Nasze ogródki w obiektywie

          Gdyby nie ten ostatni post nie zobaczyłabym tego wątku ...
          Spodobały mi się te małe płotki niskie tak sobie odgrodzić i miejsce na warzywka zrobić A tak to kwiaty przed domem taki skalniaczek mam już trochę nazbieranych kamieni tego lata też jeszcze dozbieramy
          A jakby tak jeszcze takie oczko wodne zrobić to by było super ale to już duży ogród trzeba mieć na takie atrakcje

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nasze ogródki w obiektywie

            heheh a widzicie jednak posty naszej koleżanki okazały się pomocne mojej mamie zawsze podobały się oczka, jak sobie w końcu zrobiła to można powiedzieć że to było bagno a nie oczko, takie duże i głębokie że szok

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nasze ogródki w obiektywie

              Ale co nowego zobaczę to już mi siedzi w głowie Najlepiej może trzymać się jednej wersji aby ogródek miał jakiś skład a nie wszystkiego pełno Oczka też mi się strasznie podobają ale ogródka nie mam tyle aby wygospodarować na to miejsce Bo cały czas myślę aby cokolwiek najpierw zrobić ale póki się nie wprowadzimy to nic nie zrobię

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                Co do oczka są super, ale moi znajomi właśnie się budują tak z przytupem i mają Pana od ogrodów i strasznie im to oczko odradził mówiąc, że taki oczka to wylęgarnie komarów. Ja się nie znam bo jedyne czym dysponuje to taras 60m ale jak się zastanowić to co w tym jest.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                  No i takie oczko trzeba pilnowac, dbac i wode czesto wymienia. Tesc na dzialc ma to pelno zab ;/ ja to sie boje w zyciu bym nie chciala ,przez te zaby.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                    Żaby jak Żaby, ale do takich oczek ciągnie również zaskrońce brrr... Ja mieszkam na wsi raz taki mi przelazł przez taras na końcówce ciąży i myślałam, że urodzę ze strachu

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                      ooo masakra , tego nie widziałam ani nie wiedziałam :/ Wcale się nie dziwie też bym pewnie ze strachu bała sie że urodzę haha tak jak Ty Nie zbyt sympatyczny widok...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                        majowa mama nie dziwie sie,ja nie nawidze wszelkich gadow, koło domku mamy sklad budowlany - a wiec piasek, kamienie a tam pelno jaszczurek ehh nie lube tego widoku

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                          oczka wodne piękne widok ale i czasu trzeba w to włożyć Ale jak teraz piszecie o tych gadach to aż się odechciewa
                          My mamy domek można powiedzieć blisko lasu i juz sobie wyobrażam chmarę komarów albo nie daj Boże dziki brrr

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                            Żaby jak Żaby, ale do takich oczek ciągnie również zaskrońce brrr... Ja mieszkam na wsi raz taki mi przelazł przez taras na końcówce ciąży i myślałam, że urodzę ze strachu
                            My też mamy takie oczko wodne.... omijam szerokim łukiem tę część podwórka.... bo też dziwne już stworzenia widziałam.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                              U mnie sąsiad ma takie na tarasie i musiałam pisać do zarządcy aby mu zabronił bo się coraz więcej tych paskud zbierało, a że my mamy tarasy przystające do mieszkań to dziękuję bardzo za to żeby mi takie coś do mieszkania weszło..

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Nasze ogródki w obiektywie

                                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                                U mnie sąsiad ma takie na tarasie i musiałam pisać do zarządcy aby mu zabronił bo się coraz więcej tych paskud zbierało, a że my mamy tarasy przystające do mieszkań to dziękuję bardzo za to żeby mi takie coś do mieszkania weszło..
                                Ble.... nie dziwię się, to nprawdę może przeszkadzać. Wziełam, że niektórych nie ruszają takie rzeczy, ale ja jak zobaczyłam w łazience jaszczurkę to mało zawału nie dostałam, tak krzyczałam, że mąż z podwórka leciał patrzeć co się dzieje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X