Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

    Witam wszystkie mamy Moja koleżanka zaprosiła mnie wczoraj na urodziny swojej 3-letniej córeczki. Przyjęcie, ku mojemu zaskoczeniu ma być zorganizowane nie w domu, a w lokalu. Nie wyobrażam sobie, żeby dla mojej Zuzi organizować urodziny w lokalu. A wy gdzie urządzacie urodziny dzieci?
  •    
       

    #2
    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

    Ja też nie wyobrażam sobie organizacji przyjęcia dla malucha w lokalu, ale rzeczywiście stało się to już pewną modą. Rodzice, zwłaszcza przedszkolaków zaczynają się prześcigać. Urodziny w McDonaldzie, w kręgielni, w sali zabaw, w kinie... Osobiście uważam, że to nie jest potrzebne. Na pewno nie potrzebuje tego dziecko. Nie wiem czy jak moje maluchy kiedyś dostaną zaproszenie na takie urodziny to pójdziemy. Na dzień dzisiejszy chyba nie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

      Od dobrobytu to sie delikatnie ludziom w główkach poprzewracało. Pracują w pocie czoła, żeby potem zaszpanować przed sąsiadami tekstem "a mój miał urodziny/imprezę chrzcinową/komunię w najmodniejszym lokalu w mieście"

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

        Napisane przez agulamala Pokaż wiadomość
        Od dobrobytu to sie delikatnie ludziom w główkach poprzewracało.
        Dokładnie, u nas zawsze wszelkie przyjęcia odbywały się w domu. Zapraszało się dziadków i dzieciaki z sąsiedztwa. Był poczęstunek, a na końcu tort i prezenty.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

          U mnie od zawsze prezenty były na początku ;D żebyśmy tak niecierpliwie nie patrzyli w ich stronę w oczekiwaniu na otwarcie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

            Właśnie z prezentami też bywa zamieszanie. Ostatnio obchodziliśmy drugie urodziny synka. Goście zaraz chcieli, byśmy oglądali prezenty. Ja w tym czasie byłam zajęta szykowaniem kawy, herbaty itp. Myślę, że prezenty powinny być po urodzinowym torcie. Wkurzyła mnie ta niecierpliwość rodziny. Ostatecznie nie zwracając uwagi na moją krzątaninę w kuchni sami rozpakowali i dali synkowi prezenty. A ja nawet nie mam pojęcia co jest od kogo.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

              Ja bym powiedziała, że nie tyle niecierpliwośc co wręcz hamstwo - jeżeli ty jesteś gospodarzem i zapraszasz gości, to ty ustalasz zasady i albo ktoś sięe podporządkuje, albo niec h nie przychodzi. a co postu Jadzia83 to znam ten wzrok wbity w paczki w oczekiwaniu na otwarcie ;D całe szczęście że mój chrześniak Grzesio (1.5 roku) tak jeszcze łapczywie nie patrzył na prezent na roczek od ukochanej cioci ;D ale wszystko jeszcze przed nami

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                ja również nazwałabym coś takiego chamstwem, a potem się dziwić że młode pokolenie takie a nie inne

                @basia67 to co ty zprezentowałaś młodemy, że nie był zainteresowany?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                  "sprezentowałaś" - jeśli już

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                    (z/s)prezentowałam cosik takiego

                    ale młody chwile popawił się grajuchem i poleciał rozdzierać do końca opakowanie po nim

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                      Mój nie pogardziłby taki prezentem ;D a co do wątku głównego to tak sobie czytam posta bobusie2 i nie mogę wyjść ze dziwienia jakie to chamstwo może się wśród znajomych ujawnić nawet na takiej imprezie urodzinowej. nie do pomyślenia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                        Basia, a można wiedzieć gdzie i za ile takie cudo nabyłaś, bo może cosik takiego pod choinę bym kupiła dla swojego

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                          Napisane przez Beattttka Pokaż wiadomość
                          Witam wszystkie mamy Moja koleżanka zaprosiła mnie wczoraj na urodziny swojej 3-letniej córeczki. Przyjęcie, ku mojemu zaskoczeniu ma być zorganizowane nie w domu, a w lokalu. Nie wyobrażam sobie, żeby dla mojej Zuzi organizować urodziny w lokalu. A wy gdzie urządzacie urodziny dzieci?
                          Urodziny/imieniny/komunie/chrzty/rocznice tylko i wyłącznie w domu i w rodzinnym gronie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                            Napisane przez beata_otwock Pokaż wiadomość
                            Urodziny/imieniny/komunie/chrzty/rocznice tylko i wyłącznie w domu i w rodzinnym gronie
                            No i tak dalej trzymać

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                              Napisane przez alicjasp Pokaż wiadomość
                              Basia, a można wiedzieć gdzie i za ile takie cudo nabyłaś, bo może cosik takiego pod choinę bym kupiła dla swojego
                              Grajucha trafiłam w sieci na http://megaurwis.pl/chicco-stolik-gr...040-p9026.html, jest tak sporo zabawek dla różnych grup wiekowych. Na pewno wybierzesz coś dla swojego dzieciaczka.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X