Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

paputki, kapcie po domku dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    paputki, kapcie po domku dla dziecka

    juz jest coraz zimniej i poszkuje dla córci kapci po domku? macie jakies sprawdzone firmy? jakie buciki po domku będą najbardziej odpowiednie? na co zwrócić uwagę?
  •    
       

    #2
    Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

    Pytanie czy dziecko już chodzi? jeśli nie to wystarczą grube skarpetki lub niby buciki ale takie mięciutkie w całości. Jeśli maluszek chodzi to też może "ganiać" na bosaka- lepiej rozwija to jego stópki a jeśli koniecznie chcesz kapcioszki to takie wyższe które trzymają kostkę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

      Nam ortopeda zaleciła zwykłe grube skarpety bez zbędnych kapci w okresie kiedy mała zaczynała chodzić.
      Jedyne na co zwracałam uwagę to aby były antypoślizgowe, kapcie za kostkę nie zawsze mają sens, warto wybierać z miękką podeszwą taką aby dziecko mogło swobodnie usiąść jak by na piętkach, w końcu jeśli ma chodzić w kapciach układać klocki to muszą być mega elastyczne, nie zapominajmy o kostkach które usztywnione krępują ruchy, a kostka też musi pracować.

      Skomentuj


        #4
        Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

        Majka ma 16 miesięcy i w domu w żadnych butach ani kapciach nie chodzi. Na rajstopki zakładam jej ciepłe skarpety i tak biega. Wszędzie pisze że gdy dziecko uczy się chodzić to najlepsza jest właśnie skarpeta, ale Majka już od dobrych 3 msc ładnie chodzi więc to się nadal jej tyczy czy powinna raczej w bucikach chodzić? Co o tym myslicie? Pytam bo uważam że wygodniej jest jej w skarpetkach, ale w żłobku wszystkie dzieci chodzą w bucikach,nie chcę wyjść na wyrodną matkę co żałuje dziecku na buty. Spotkałyście się może z jakąś opinią lekarza w tj kwestii?

        Skomentuj


          #5
          Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

          u nas też Zosia większość czasu na bosaka biega tzn. bez bucików - kupiłam jej takie skarpety z antypoślizgową podeszewą w Rossmanie i się sprawdzają jak narazie bo jak przymierzałam jej jakiekolwiek paputki to za dobrze się nie czuła w nich a w tych skarpetkach jest zadowolona

          Skomentuj


            #6
            Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

            27otsifem masz na myśli takie skarpety z taką grubą podeszwą na całej stopie? Bo właśnie ja chcę takie kupić i wiem że gdzieś je widziałam ale nie pamietałam gdzie, i chyba mi właśnie przypomniałaś że w Rossamnnie

            Skomentuj


              #7
              Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              27otsifem masz na myśli takie skarpety z taką grubą podeszwą na całej stopie? Bo właśnie ja chcę takie kupić i wiem że gdzieś je widziałam ale nie pamietałam gdzie, i chyba mi właśnie przypomniałaś że w Rossamnnie
              tak tak ja takie też widziałam w Daichmanie na dziale z skarpetkami normalnymi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                Byłam dziś akurat w Daichmanie i nie widzialam dla małych dzieci, były ale dla dorosłych. Musze koniecznie do Rossmanna pojechać, o tej porze roku to pewnie chodliwy towar, mam nadzieję że uda mi sie kupić.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                  Moje dzieci chodzą w grubszych skarpetach bo dywanów nie mamy a bucików też nie założą A jeśli założą to i tak nie na długo więc pozostaję przy skarpetkach grubszych

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                    No to fajnie wiedzieć że inne mamy też preferuja skarpety w domu, bo jak widzę te wszystkie dzieci w żłobku w bucikach to naprawdę czuje sie wyobcowana.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                      najlepiej takie jak skarpetki troche, z gumką, żeby nie spadały no i koniecznie antypoślizgowe

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                        Te skarpetki podgumowane w domu dla dziecka to dobry pomysł, moja córeczka uwielbia w nich biegać.
                        Jeśli ubieramy paputki to tylko rano jak jest jeszcze zimno bo w piecu się nie pali a od płytek ciągnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                          trzeba pamietac zeby było antyposlizgowe

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: paputki, kapcie po domku dla dziecka

                            ja używam po domu zwykłe skarpety dla dziecka, a jeśli jest zimno to cieplejsze skarpety no i oczywiście z protektorem antypoślizgowym.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X