Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Minionki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Minionki

    Moja znajoma mówiła mi, że jej synek ma szał na minionki, że to jego ulubiona bajka. I wszystko z minionkami: Bluzki, czapka, szalik... Itd. Nie dziwiłoby mnie to, gdyby nie fakt, że chłopiec ma 1,5 roku.

    Nie mam nic przeciwko minionkom, ale chyba nie dla tak małych dzieci. Co o tym myślicie? Mi się wydaje, że to bajka dla starszych.

  •    
       

    #2
    Odp: Minionki

    Szczerze powiedziawszy nie wiem o czym ta bajka jest ale wiem że dzieci za tym szalały Kuba ma tylko koszulkę z minionkami którą bardzo lubi ale samej bajki nigdy nie oglądał
    Ale mały to rzeczywiście wcześnie zapałał miłością do minionków

    Skomentuj


      #3
      Odp: Minionki

      Wiele bajek jest dla starszych, ale to chyba głównie dlatego, że maluchy nie mają szans zrozumieć zawartych tam żartów, czy ogarnąć akcji, ale nie zmienia to faktu, że jest animowane, kolorowe i może się dzieciakom podobać

      Skomentuj


        #4
        Odp: Minionki

        Też myślę, e to bajka dla starszych. Każdy wychowuje jednak dziecko jak uważa.
        Nie napinaj łuku, gdy masz kołczan pusty.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Minionki

          Ale w minionkach nie ma nic złego! Moja jedna córa oglada Krainę Lodu i pomimo tego, że nie do końca rozumie tą bajkę to chciała, żebym jej kupiła sukienke Królowej Lodu! dzieci tak mają.....

          Skomentuj


            #6
            Odp: Minionki

            Napisane przez zosia-ka Pokaż wiadomość
            Ale w minionkach nie ma nic złego! Moja jedna córa oglada Krainę Lodu i pomimo tego, że nie do końca rozumie tą bajkę to chciała, żebym jej kupiła sukienke Królowej Lodu! dzieci tak mają.....
            Tak dokładnie Wystarczy nawet że jest znane i lubiane przez dzieci a to już u wszystkich dzieci będzie hit Tak jak wcześniej dziewczyny pisały Wystarczy że jest animowana i śmieszna Dzieci nie wszystko będą rozumieć Tak jak i w innych tego typu bajkach
            Moja córka wystarczyło że reklamy z Krainą Lodu oglądała a już jej się zamarzyło i teraz ma naklejki i kolorowankę z Elsą Dzieci są podatne na te reklamy i bajki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Minionki

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              Tak dokładnie Wystarczy nawet że jest znane i lubiane przez dzieci a to już u wszystkich dzieci będzie hit Tak jak wcześniej dziewczyny pisały Wystarczy że jest animowana i śmieszna Dzieci nie wszystko będą rozumieć Tak jak i w innych tego typu bajkach
              Moja córka wystarczyło że reklamy z Krainą Lodu oglądała a już jej się zamarzyło i teraz ma naklejki i kolorowankę z Elsą Dzieci są podatne na te reklamy i bajki
              Dokładnie, wystarczy, że zobaczą reklamę i już chcą zabawkę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Minionki

                Wydaje mi się, że dziecko lubi to co podsuną mu rodzice. Mój niemal 3-latek nie wie właściwie co to minionki i nie wzrusza go gdy widzi koszulkę z minionkiem, ale oczy mu się świecą gdy zobaczy coś z lokomotywą Tomkiem albo strażakiem Samem. Tylko, że Tomek i Sam są na jego poziomie. A Minionki chyba nie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Minionki

                  prawdę mówiąc nie mam pojęcia co to za bajka, nie oglądałam jej wiem tylko jak wyglądają bohaterowie. Natomaist co do wieku dziecka które powinno oglądać nie mam pojęcia

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Minionki

                    Nie dziwię się sama uwielbiam tą bajkę, to niezależne od wieku, po prostu jest mega sympatyczna. A jak chcecie dziecku sprawić radość, to może pościel z Minionkami :
                    http://********************************/posciel_dla_dzieci/posciel_minionki_2.html
                    http://********************************/posciel_dla_...nionki_03.html

                    Co wy na to ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Minionki

                      Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                      Wydaje mi się, że dziecko lubi to co podsuną mu rodzice. Mój niemal 3-latek nie wie właściwie co to minionki i nie wzrusza go gdy widzi koszulkę z minionkiem, ale oczy mu się świecą gdy zobaczy coś z lokomotywą Tomkiem albo strażakiem Samem. Tylko, że Tomek i Sam są na jego poziomie. A Minionki chyba nie.
                      Nie zawsze tak jest, my też jesteśmy na poziome Sama i Stacyjowa w domu, u kolegów i w przedszkolu jednak poznał minionki i też był szał ;/

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X