Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 09-09-2019, 10:17
jolajula888 jolajula888 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
jolajula888.polki.pl

Domylnie Zmiana zawodu

Od duszego czasu zbieram si do zmiany zawodu, jednak sama nie wiem w jakim kierunku powinnam pj. Obecnie pracuj w gastronomii i nie chc szuka nowej pracy w tej brany. Mylaam o studiach zaocznych albo jakim kursie, ktry bd moga pogodzi z wychowywaniem dziecka. Uwaacie, e przebranowienie si w wieku 30 lat to dobry pomys?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2019, 12:21
refata's Avatar
refata refata jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
refata.polki.pl

Domylnie Odp: Zmiana zawodu

Jeeli nie chcesz robi tego co robisz to przebranowienie w kadej chwili jest dobre Ja po pracy przez 7 lat w jednej brany stwierdziam, e rzuc to wszystko w choler i zajm si zupenie czym innym
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2019, 11:41
jolajula888 jolajula888 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
jolajula888.polki.pl

No ja chyba zrobi tak samo. Poszukaem troch w sieci i porozmawiaam ze znajomymi i chyba sprbuj wej do brany IT. Jest wiele szk, ktre ucz od podstaw takich jak https://kodilla.com/pl/kurs-javascript. Na razie umwiam si na rozmow z doradc zawodowym i zobaczymy co dalej
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-09-2019, 11:22
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
malenka1996.polki.pl

Ja myl o studiach, chciaabym zosta fizjoterapeut. Studia niestety odoyam na potem, czyli chyba wanie na teraz. I rozwaam ich rozpoczcie. Ciekaw ofert, jeli chodzi o fizjoterapi ma szkoa medyczna warszawa to co prawda kawaek od mojego miejsca zamieszkania, ale c.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2019, 17:45
nimfa90 nimfa90 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
nimfa90.polki.pl

Pewnie, w kadym wieku mona zmieni zawd. Oczywicie trzeba uczy si. Od tego s szkoy, studia czy kursy, ktre mona ukoczy nawet w domu np. https://inauka.pl.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2019, 20:10
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
kasiula87.polki.pl

Witajcie, czy jaka dobra dusza mogaby poradzi ktry z modeli dostpnych na https://mtdsklep.pl/traktory-ogrodow...-z-koszem.html kupi na potrzeby ogarniania boiska szkolego o przestrzeni 200m2? W gr wchodzi caoroczny uytek, cznie ze sprztaniem lici i odnieaniem
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-2019, 11:58
Hakijak Hakijak jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Hakijak.polki.pl

Ja te chce zmieni zawd, ale najlepiej na taki, gdzie bd moga pracowa zdalnie. Obecnie ucz si na temat taki, jak - zarabianie na fanpage - https://ecommercepro.pl/zarabianie-n...zy-ma-to-sens/
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2020, 07:52
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
bobik2323.polki.pl

Moim zdaniem aby podnie lub nawet troch zmieni swoje kwalifikacje, warto jest wzi udzia w jakim kursie doszkalajcym, na przykad ktrym z tych organizowanych przez firm szkoleniow Kar Group. Jej oferta dostpna jest na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/, polecam si w wolnej chwili zapozna
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 20:18
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 21:16
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.