Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zmiana zawodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zmiana zawodu

    Od dłuższego czasu zbieram się do zmiany zawodu, jednak sama nie wiem w jakim kierunku powinnam pójść. Obecnie pracuję w gastronomii i nie chcę szukać nowej pracy w tej branży. Myślałam o studiach zaocznych albo jakimś kursie, który będę mogła pogodzić z wychowywaniem dziecka. Uważacie, że przebranżowienie się w wieku 30 lat to dobry pomysł?
  •    
       

    #2
    Odp: Zmiana zawodu

    Jeżeli nie chcesz robić tego co robisz to przebranżowienie w każdej chwili jest dobre Ja po pracy przez 7 lat w jednej branży stwierdziłam, że rzucę to wszystko w cholerę i zajmę się zupełnie czymś innym

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zmiana zawodu

      No ja chyba zrobię tak samo. Poszukałem trochę w sieci i porozmawiałam ze znajomymi i chyba spróbuję wejść do branży IT. Jest wiele szkół, które uczą od podstaw takich jak xxx. Na razie umówiłam się na rozmowę z doradcą zawodowym i zobaczymy co dalej
      Last edited by disne; 08-08-2020, 20:28. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zmiana zawodu

        Pewnie, w każdym wieku można zmienić zawód. Oczywiście trzeba uczyć się. Od tego są szkoły, studia czy kursy, które można ukończyć nawet w domu np. xxx
        Last edited by disne; 08-08-2020, 20:28. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zmiana zawodu

          Ja też chce zmienić zawód, ale najlepiej na taki, gdzie będę mogła pracować zdalnie. Obecnie uczę się na temat taki, jak - zarabianie na fanpage -xxx
          Last edited by disne; 08-08-2020, 20:28. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zmiana zawodu

            Napisane przez bobik2323
            Moim zdaniem aby podnieść lub nawet trochę zmienić swoje kwalifikacje, warto jest wziąć udział w jakimś kursie doszkalającym, na przykład którymś z tych organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group. Jej oferta dostępna jest na stronie internetowej xxx, polecam się w wolnej chwili zapoznać
            Zgadzam się w 100%. Mój mąż przeszedł w ostatnim czasie dwa kursy doszkalające, a dziś jest inżynierem budowlanym w xxxNadzoruje prace budowlane i zamawia materiały powiem Wam, że jest bardzo zadowolony, ale miał spore wątpliwości, bo każdemu trudno zmienić dotychczasową prace. jednak w innej może być zdecydowanie lepiej.
            Last edited by disne; 08-08-2020, 20:28. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zmiana zawodu

              Nie tak łatwo jest zmienić zawód. Zależy co konkretnie byś chciała dalej robić. Masz jakieś pomysły na siebie? Ja akurat pracuję jako xxxx i tutaj mogę Ci polecić firmę Konik, która ma fajne oferty. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł w Twojej sytuacji, z małym dzieckiem. Ale uważam, że to odpowiedni czas na przebranżowienie się, do 40stki jest to bardzo dobry czas! Powodzenia!
              Last edited by disne; 08-08-2020, 20:28. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X