Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katar i wszystko co z nim związane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Katar i wszystko co z nim związane

    U nas na katar najlepiej sprawdzają się krople do nosa. najgorzej jest z gardłem. Zawsze zastanawiam się co zrobić na ból gardła. Lekarz niby coś przepisuje ale nigdy nie jest dobrze po tych lekach. Zazwyczaj mamy tydzień wyjęty z życiorysu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Katar i wszystko co z nim związane

      Na katar u dziecka jest sposób. U nas w domu sprawdza się - syrop pelavo. Aptekarka polecała, bo naturalny i innowacyjny skład. Już parę razy był w ruchu, zablokował rozwój choroby.

      Skomentuj


        Odp: Katar i wszystko co z nim związane

        Niezastąpiony podczas katarku dziecka jest z pewnością aspiratorek podłączany do odkurzacza - znacznie wygodniejszy w użyciu od tradycyjnej gruszki i zapewniam, że w 100% bezpieczny. Obecnie jest bardzo duży wybór aspiratorów różnych marek i dostać je można w zasadzie w większości aptek.

        Skomentuj


          Odp: Katar i wszystko co z nim związane

          Ja też używam aspiratorka. Akurat moja mała dostała katarek i aspirator bardzo pomógł. Sól fizjologiczną do nawilżania też stosujemy

          Skomentuj


            Odp: Katar i wszystko co z nim związane

            Ja powróciłam do takich staromodnych metod leczenia. U mojego 4 latka stosuję bańki lekarskie. Teraz można kupić w wersji dużo bezpieczniejszej niż kiedyś, bo bezogniowe. Cały zestaw kupiłam na http://www.medplus.pl/ Teraz mam wrażenie że Michałek dużo lepiej znosi wszelkie przeziębienia.

            Skomentuj


              Odp: Katar i wszystko co z nim związane

              My mamy za soba pierwszy katar u naszej córeczki. Trwał tydzień. Pomogło wapno w syropie, inhalacje z solą na noc, maść majerankowa, podniesiony nieco materacyk pod główką i maleńka gruszka do nosa

              Skomentuj


                Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                Ja na katar polecam aspirator do noska KATAREK. Jest świetny. Podłączasz go do odkurzacza. Doskonale oczyszcza nosek. Poza tym woda morska. Polecam mojego bloga: www.szczesliwamama.pl
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                  Teraz pyramidonek zmienił trochę skład, pomaga na katar i ogólnie na drogi oddechowe, maść majerankowa też u nas w apteczce jest, synek ostatnio polubił nawet inhalacje więc też robimy.

                  Skomentuj


                    Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                    Jak działa ta maść majerankowa? Pomaga w czasie kataru? My używamy aspiratora NASIN. Tez jest dość dobry, ale czasem brak mi już tchu żeby ciągnąć. Zastanawiam się nad tym aspiratorem podłączanym do odkurzacza. Co o nim myślicie?

                    Skomentuj


                      Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                      Jancia maść majerankowa ma działanie przeciwzapalne, a także przynosi ulgę przy zatkanym nosku.
                      Przy katarku u dzieci zawsze postępuję tak samo. Gdy tylko się pojawia, daję dzieciom kilka kropel witaminy C i wapno. Podaję Im również domowe soki z bzu, czarnej porzeczki, malin. Aplikuję synom do noska wodę morską i jeżeli wydzieliny jest dużo to odciągam ją aspiratorem. Codziennie rano i wieczorem delikatnie oklepuję im plecki by wydzielina nie dostała się do oskrzeli. Jeżeli katar przyczyni się do powstania kaszlu stawiam synowi bańki bezogniowe i infekcja szybko odpuszcza Młodszego synka staram się wtedy częściej przystawiać do piersi. Na noc smaruję ich kamforą, a pod nosek aplikuję maść majerankową.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                        Przy trochę większych dzieciach fajnie się też sprawdza nasodren, na początku mocno się kicha ale potem dobrze odtyka i ma naturalny skład.

                        Skomentuj


                          Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                          Również polecam aspirator do noska, najlepiej podłączany do odkurzacza - sprawdza się bardzo dobrze: http://www.dlabobasow.pl/a/Aspirator...-katar-gruszka
                          Zapraszam do sklepu z artykułami dla niemowląt

                          Skomentuj


                            Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                            Nigdy nie używałam aspiratora w połączeniu z odkurzaczem. Zawsze miałam obawy, czy siła ssania nie będzie zbyt duża i czy nie podrażnię maluszkowi jego delikatnej błony śluzowej noska.


                            Skomentuj


                              Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                              My na katar w domu stosujemy Acatar, zarówno u dorosłych jak i u naszych dzieciaków. Szybko odtyka zatkane nosy i co ważne efekt jest długotrwały Psikamy wieczorem i budzimy się rano z odetkanym nosem

                              Skomentuj


                                Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                                Przy katarze bardzo ważna jest też odpowiednia temperatura (najlepiej 20-22 stopnie) i odpowiednie nawilżenie powietrza. Pediatra mówił mi, że wszelkich kropli do nosa nie powinno się stosować dłużej niż 5 dni, bo wtedy może powstać tzw. katar polekowy, który jest dość trudny do wyleczenia.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X