Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-11-2017, 12:08
anabela90 anabela90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anabela90.polki.pl

Domyślnie Odp: Starania o dziecko

Podczas starań o dziecko najważniejsze jest to aby regularnie zażywać kwas foliowy i zdrową dietą uzupełniać poziom folianów w organizmie. Wszytko to aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wady cewy nerwowej u dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2018, 13:51
walczyk1987 walczyk1987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
walczyk1987.polki.pl

Cytat:
Napisał anabela90 Zobacz post
Podczas starań o dziecko najważniejsze jest to aby regularnie zażywać kwas foliowy i zdrową dietą uzupełniać poziom folianów w organizmie. Wszytko to aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wady cewy nerwowej u dziecka.
Skad o tym wiesz? Z doświadczenia czy przeczytalas gdzies? Podziałało? Mamy wlasnie z zona te problemy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2018, 13:08
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Ja swoje starania rozpoczęłam od wizyty u specjalistów. Oprócz ginekologa na liście znalazł się również dentysta, bo w ciąży trzeba mieć zdrowe zęby i najlepiej zadbać o nie od razu. Na wizytę umówiłam się do Villa Dentica u mnie w Krakowie. Teraz chodzę cały czas, będąc już w ciąży na kontrole.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2018, 21:29
sasanka12 sasanka12 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sasanka12.polki.pl

starania dobrze jestz zacząć od zbadania się, bo wiele chorób jest bardzo niebezpiecznych dla dziecka, mój ginekolog zalecicł mi 3 miesiące przed staranami przyjmowac mama dha premium i potem całą ciążę brać, sprawdziło się to u mnie, wszystkie braki sobie uzupełniłam, mimo czasami problemów ze zdrową dieą bo odrzucało mnie od wielu rzeczy to nie miaąłm niedoborów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania