Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-04-2017, 11:25
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Domyślnie Odp: Ile kawy mogę wypić dziennie?

No myślę, że tak 2-3 chyba nie więcej. Możesz ile chcesz, jeżeli raz zdarzy Ci się wypić np. 5 nic sie nie stanie, bylebyś tego codziennie nie praktykowała. Mi wystarczy w sumie jedna, mam też swój sklep z kawą ziarnistą gdzie zamawiam taką, że w zupełności starcza mi jedna filiżanka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2017, 12:40
engii5 engii5 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
engii5.polki.pl

teraz chyba są w rossmanie takie kawy dla kobiet w ciazy. mozesz sprobowac
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2017, 16:15
maniaj maniaj jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maniaj.polki.pl

niby można nawet kilka ale mi jakoś nie smakowała a poza tym kolejny problem to niestety po mleku krowim miałam bardzo poważne problem z zaparciami,co prawda lekarz poradził mi Dicopeg 10g I faktycznie było odbrze ale do kawy I tak już nie powróciłam I już teraz nawet mi jej nie brakuje-to wszystko to kwestia przyzwyczajenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2017, 22:03
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

No właśnie z rossmanna jest mama coffee, o której pisałam. Bardzo smaczna, spróbujcie
Ja po mleku nie miałam jakichś szczególnych zaparć, ale same wiecie jak to jest w ciąży. Na szczęście ta kawa zawiera też błonnik, więc mnie ratowała

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2017, 13:58
shirleyka shirleyka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
shirleyka.polki.pl

z tą kawą w ciąży to tez sporo czytałam jak to wpływa i w sumie nie ma chyba jednoznacznych wniosków, na pewno jeśli się da to lepiej w ogóle wyeliminować na czas ciąży i karmienia i kawę i herbatę, colę. Też bardzo lubię kawę ale niestety przez problemy z ciśnieniem nie mogłam pic, teraz też już wyeliminowałam i przerzuciłam się na mama coffee, smak ma zbliżony do normalnej kawy, szczególnie wersje smakowe, nawrt mrożoną sobi robię
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2017, 09:10
kenia kenia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kenia.polki.pl

Moja siostra jest w ciąży i ma ta kawę w domu , cały zapas Piję ją razem z siostrą i przyznam szczerze, że mi też bardzo smakuje, waniliowa szczególnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2017, 06:40
anabela90 anabela90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anabela90.polki.pl

Mi lekarz powiedział, że mogę pić kawę raz na jakiś czas ale bardzo słabą. W ciąży tylko kilka razy wypiłam taką lurę bo bałam się, że wypłucze mi wszystkie witaminy które dostarczałam z Folika Mama Wiem to brzmi głupio ale przy pierwszej ciąży człowiek naprawdę wariuje. Teraz moja szwagierka jest w ciąży i normalnie pije kawę raz dziennie i twierdzi, że lekarz jej pozwolił.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2017, 22:40
marima marima jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marima.polki.pl

Ja teraz piję jedną kawę na tydzień. Całkiem mnie od niej ostatnio odrzuciło, chociaż kiedyś byłam naprawdę maniaczką kawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2017, 08:44
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

Mnie w pierwszej ciąży też odrzuciło, ale w drugiej wręcz ciągle miałam ochotę na pyszną kawę z mlekiem i ciastka Na szczęście nie odbiło to się na mojej wadze, bo kawę piłam zbożową bez cukru, mama coffee, a z ciasteczkami starałam się z umiarem

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2018, 18:27
mariawolanska mariawolanska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mariawolanska.polki.pl

Miasto: Warszawa

ja piłam max 2 dziennie , słabszą i z mlekiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania