Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-11-2014, 07:23
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Domyślnie tanie dekoracje do kuchni

Hej, wiecie gdzie mogłabym za rozsądną cenę kupić jakieś dekoracje do kuchni? Po remoncie większość tych rzeczy już mi nie pasowała i powyrzucałam je, a teraz wszystko wygląda trochę pusto...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2014, 08:46
mariqua mariqua jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mariqua.polki.pl

Domyślnie Odp: tanie dekoracje do kuchni

Hej ja wszystko teraz kupuję w PEPCO tanio i bardzo ładnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2014, 09:19
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

ja też często zaopatruję się w Pepco, chociaż nigdy nie byłam to myslę że w Ikei też byś zrobiła dobre zakupy, jeśli masz oczywiście gdzieś blisko. Ja niestety nie mam więc mogę tylko powtórzyć to co słyszałam, ale już niedługo i też będę mieć Ikeę w swoim mieście
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2015, 10:10
just123456 just123456 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
just123456.polki.pl

Mój mąż ostatnio remontował kuchnie w starym swoim mieszkaniu pod wynajem. Kiedyś siostra poleciła mi stronkę *************, tam zaczęliśmy kupować zabawki dla naszego dzieciaczka, a teraz zamawialiśmy rzeczy do aranżacji kuchni. Jest tam bardzo duży wybór ciekawych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-2015, 08:07
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Szkoda że Ikea jest tak daleko ode mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2015, 12:52
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Ja również mam daleko do Ikei. Mieszkam w lubelskim i niestety nie mamy tutaj sklepu ( chociaż są jakieś tam plany,że zamierzają w przyszłości wybudować w Lublinie - no zobaczymy....).
Uwielbiam retro wystrój. Zainwestowałam w kremowe meble, jasne blaty. Kuchnia jest w stylu prowansalskim. Na parapecie postawiłam doniczki z ziołami. Stworzyłam również bukiet z suszonej lanwendy ( swoją drogą bardzo fajnie pochłania zapach).
Widziałyście,że do łask powracają zazdrostki? Możecie sobie zerknąć na katalog w Villa Decor: http://www.villadecor.pl/12-zazdrostki-i-zazdroski - wiele ciekawych retro motywów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2015, 14:16
lonia2020 lonia2020 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lonia2020.polki.pl

Dziewczyny mają rację, PEPCO jest super i do tego bardzo tanie, jakość też nie najgorsza. Ikea też super, ale jednak nie wszędzie jest.
Nieprzeczytane 12-02-2015, 16:56
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Ciekawe akcesoria kuchenne mają tutaj: http://www.lepukka.pl/ Kieliszki do wina, kubki, stojaki na sztućce. Akcesoria wyglądają niebanalnie- na pewno w zwykłym osiedlowym sklepie nie znajdziesz takich dekoracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-2015, 08:23
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Cytat:
Napisał macinka Zobacz post
Ciekawe akcesoria kuchenne mają tutaj: http://www.lepukka.pl/ Kieliszki do wina, kubki, stojaki na sztućce. Akcesoria wyglądają niebanalnie- na pewno w zwykłym osiedlowym sklepie nie znajdziesz takich dekoracji.
bardzo stylowo na tej stronie Podoba mi się ale też chyba cały dom powinien być dobrany w tym samym stylu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-2015, 08:27
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Cytat:
Napisał kundzia20 Zobacz post
Ja również mam daleko do Ikei. Mieszkam w lubelskim i niestety nie mamy tutaj sklepu ( chociaż są jakieś tam plany,że zamierzają w przyszłości wybudować w Lublinie - no zobaczymy....).
Uwielbiam retro wystrój. Zainwestowałam w kremowe meble, jasne blaty. Kuchnia jest w stylu prowansalskim. Na parapecie postawiłam doniczki z ziołami. Stworzyłam również bukiet z suszonej lanwendy ( swoją drogą bardzo fajnie pochłania zapach).
Widziałyście,że do łask powracają zazdrostki? Możecie sobie zerknąć na katalog w Villa Decor: http://www.villadecor.pl/12-zazdrostki-i-zazdroski - wiele ciekawych retro motywów.
Fajne by było to i ja miałabym bliże Super jest Ikea wzięcie duże ma więc mogliby wybudować więcej
Co do zazdrostek wchodzę w link a tu co widzę!!! Myślałam że zazdrostki to kwiaty !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania