Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do dekoracji ścian

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Do dekoracji ścian

    Drzewa i ptaki pięknie wyglądają. Kremowa ściana z czarnym drzewem bomba no zakochałam się !

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Do dekoracji ścian

      A może spodobają się Wam nasze inspiracje? Możecie zerknąć sobie tutaj:
      http://bit.ly/1zeOr6m
      Na stronie znajdziecie przygotowane przez naszych grafików inspiracje urządzenia wnętrz z zastosowaniem fototapet.
      Proponujemy Wam fototapetę z okiem:

      A może spodobają się Wam południowe uliczki?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Do dekoracji ścian

        Napisane przez pixers_pl Pokaż wiadomość
        A może spodobają się Wam nasze inspiracje? Możecie zerknąć sobie tutaj:
        http://bit.ly/1zeOr6m
        Na stronie znajdziecie przygotowane przez naszych grafików inspiracje urządzenia wnętrz z zastosowaniem fototapet.
        Proponujemy Wam fototapetę z okiem:

        A może spodobają się Wam południowe uliczki?
        Ale świetne to oko

        A widzieliście jakie śliczne naklejki do dziecięcego pokoju będą teraz w Biedronce?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Do dekoracji ścian

          Właśnie nie widziałam. Dzisiaj może się tam wybiorę.Moja najmłodsza zamazała trochę ścianę w jednym miejscu tak więc przydałoby się to jednak zakryć jakąś naklejką.
          Widziałyście dziewczyny,ze mozńa obecnie zamówić fototapetę magnetyczną? Czyli połączenie fototapety z farbą magnetyczną.Znajdziecie to na przykład w tym miejscu:
          http://www.apla.eu/
          Sama zastanawiałam się nad tym aby pomalować dzieciakom jedną ścianę farbą magnetyczną ale to w sumie wydaje się ciekawszym pomysłem.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Do dekoracji ścian

            Bardzo ładnie prezentują się plakaty autorskie na ścianę. Coraz częściej je spotykam u znajomych na ścianach, zamiast obrazów na ścianie. Jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne i ładnie się prezentuje. Widziałam wiele ciekawych propozycji na: http://posterilla.pl , można je kupić w różnych rozmiarach a do tego z grafika lub napisem.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Do dekoracji ścian

              Ja natomiast w ostatnim czasie uwielbiam dekoracje wykonane z metalu. Na ścianach również prezentują się bardzo ładnie. Chociażby taka ramka: http://www.dobramama.pl/pokaz/607710...l_na_dekoracje . Myślę, że dobrze wkomponowała by się w każde wnętrze.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Do dekoracji ścian

                A mi się podobają ściany w dekoracyjnym kamieniu
                transportery dla psów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Do dekoracji ścian

                  Napisane przez zosia20 Pokaż wiadomość
                  A mi się podobają ściany w dekoracyjnym kamieniu
                  Kamień i ja strasznie lubię Mamy kominek obłożony piaskowcem i wygląda świetnie ale do utrzymania czystości jest okropny :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Do dekoracji ścian

                    Napisane przez zosia20 Pokaż wiadomość
                    A mi się podobają ściany w dekoracyjnym kamieniu
                    Mnie się marzy przedpokój w kamieniu, takie ala cegiełki. Muszę wreszcie męża pogonić, by się za to wziać. W każdym razie dekoracyjny kamień bardzo ładnie wygląda i może wreszcie nie będą ściany brudne od naszego ocierającego sie psiska.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Do dekoracji ścian

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Mnie się marzy przedpokój w kamieniu, takie ala cegiełki. Muszę wreszcie męża pogonić, by się za to wziać. W każdym razie dekoracyjny kamień bardzo ładnie wygląda i może wreszcie nie będą ściany brudne od naszego ocierającego sie psiska.
                      cegła okrutnie podoba mi się na jednej ścianie w salonie najlepiej jeszcze żeby wisiało na niej duuuużo zdjęć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Do dekoracji ścian

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        cegła okrutnie podoba mi się na jednej ścianie w salonie najlepiej jeszcze żeby wisiało na niej duuuużo zdjęć
                        Mi podobają się fototapety http://www.dpsdruk.pl/s/6/wydruki-na...ach-fototapety na której możesz umieścić kolaże z rodzinnych zdjęć, coś wspaniałego.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Do dekoracji ścian

                          Ja sama z filcu wycinam różne gadżety, literki, kwiaty, motyle i będę nie długo naklejała na ściane, tylko musze iść do sklepu kupić coś co łatwo się przykleja i nie odpada szybko

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Do dekoracji ścian

                            Ja szukam fajnych rozwiązań na drzwi - tzn, chyba wybiore fototapetę - jakąś przedłużająca korytarz, albo coś jak; duzy słonecznik, dmuchawiec, może.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Do dekoracji ścian

                              Napisane przez Filipkowa Pokaż wiadomość
                              Ja szukam fajnych rozwiązań na drzwi - tzn, chyba wybiore fototapetę - jakąś przedłużająca korytarz, albo coś jak; duzy słonecznik, dmuchawiec, może.
                              na drzwi fototapety ? to pierwsze słyszę na ścianach to tak
                              a o drzwiach nawet bym nie pomyślała aż sobie wygoogluję i spojrzę

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Do dekoracji ścian

                                o rany, ja tez nie słyszałam o czymś takim, czaderskie są te fototapety, tylko to trzeba mieć takie proste drzwi do tego a u mnie wszystkie są z szybkami to chyba nie dałoby sie nakleić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X