Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

    Napisane przez werna Pokaż wiadomość
    wszystkim mamom kt nie karmią, a mogą karmić, po prostu im się nie chce
    dobrze radzę by chociaż spróbowały, też miałam obawy, ale się przemogłam
    i dziecko jest szczęśliwe, wtula się uśmiech, relaksuje,
    nie rezygnujcie z karmienia, wcale nie boli i nie jest obleśnie
    jak już się ładnie nauczycie
    Werna, znam mamy, które pomimo dużego wysiłku włożonego w walkę o karmienie piersią nie mogły tego robić. Nie zawsze mama może karmić piersią. Owszem, zdarzają się przypadki, w których kobieta od początku jest zniechęcona do karmienia piersią. Jednak w większości przypadków mamy są zdeterminowane ale z pewnych powodów się to nie udaje...


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

      Ja również myślę, że każda mama może karmić własne dziecko...tylko to kwestia przygotowania psychicznego i gotowości do macierzyństwa. Nie krytykuję mama które nie karmią bo to byłoby niesprawiedliwe, jednak te które nie spróbowały z różnych względów są delikatnie samolubne Jednak to tylko moje zdanie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

        Grunt to dobrze opanować tą naukę i aby ktoś mógł nam pomóc. U nas przy próbie wielu pozycji sprawdza się tylko jedna na ramieniu i żadna inna nie wchodzi w grę, bo maluchowi nie odpowiada.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

          Ja uczyłam sie przystawiania do piersi z internetu- pewnie dlatego mi nie wyszło przy córce dobrze, że teraz wiedziałam o co pytać w szpitalu- doswiadczenie robi swoje.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
            Ja uczyłam sie przystawiania do piersi z internetu- pewnie dlatego mi nie wyszło przy córce dobrze, że teraz wiedziałam o co pytać w szpitalu- doswiadczenie robi swoje.
            Ja też uczyłam się z internetu, ale i w szkole rodzenia dobrze pokazywali, także warto się tam udać, zwłaszcza, jeśli to pierwsze dziecko. Potem ma się już wprawę, chyba że się zapomni

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

              No jakos do szkoły rodzenia nie udało mi się iść - pomimo tego, że powtarzałam sobie, że przy drugim dziecku pójdę. Nie znalazłam na to czasu. Na pewno w prosty i łatwy sposób przekazują tam wiedzę niedoświadczonym rodzicom.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prawidłowe przystawianie dziecka do piersi – graficzna ściągawka!

                nasza mała też jakoś źle się przysysa. mam wrazenie, że łyka powietrze, a potem boli ja brzuszek

                Skomentuj

                       
                Working...
                X