Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

domowe sposoby na piekno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    domowe sposoby na piekno

    Drogie mamcie czy macie moze jakies sprawdzone domowe sposoby na piekno?
    Ja np ostatnio przetestowalam maseczke na wlosy z 2zoltek i odrobiny piwka
    wedlug mnie fajnie nawilza i odzywia wlosy
  •    
       

    #2
    Odp: domowe sposoby na piekno

    Ja lubię z rana masować twarz kostką lodu Opuchlizna dzięki temu schodzi i cera jest bardziej promienna.



    Skomentuj


      #3
      Odp: domowe sposoby na piekno

      Ostatnio wykonuję sobie własnoręcznie maseczki na włosy oraz peeling do ciała kawowy i jestem zadowolona. .. Wspomagam się też kupnymi maseczkami na twarz bo sama nie znam żadnego przepisu, więc jak znacie to dajcie swoje rady jak wykonać domową maseczkę na twarz
      Dodatkowo wzmacniam się codziennie suplementami diety, ja akurat stosuje falvit i jestem zadowolona, gdyż moje paznokcie na które nie nakładam żadnych odżywek itp, stały się mocniejsze więc raczej tabletki działają.

      Skomentuj


        #4
        Odp: domowe sposoby na piekno

        Ja raz w tygodniu staram się robić maseczkę z jogurtu, miodu oraz aspiryny - świetny peeling i do tego rozjaśnia. A na włosy kładę oleje

        Skomentuj


          #5
          Odp: domowe sposoby na piekno

          Ja stosuje peeling z miodu i soli, maseczkę z mleka i płatków owsianych, oraz płukankę z cytryny, nie zapominam także o tym, aby codziennie wypić "inne zioła" (w zależności od moich potrzeb, "humoru"...), nie stosuje także żadnych detergentów (za co moje dłonie są mi bardzo wdzięczne).
          Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: domowe sposoby na piekno

            O mnóstwo sposobów - zaczynamy od relaksującej kąpieli, później maseczka może byc gotowa ze sklepu. Na ciało olejek z pestek moreli bo ładnie i dość szybko się wchłania. No i porządnie się wyspać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: domowe sposoby na piekno

              Ja już chyba nawet aż za dużo tych zabiegów robię. Ale cóż, uwielbiam czuć się piękna Mąż to widzi i docenia, czego dowodem może być to, że kupił mi taki derma roller . Muszę przyznać, że urządzonko rewelacyjne, a ja mam wreszcie w domu prawdziwe SPA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: domowe sposoby na piekno

                Ja mam straszne problemy z cerą... Po ciąży nasilił mi się trądzik i kompletnie nie wiem, co zrobić, by się go pozbyć. Słyszałam, że niby niedobór magnezu może powodować nasilenie trądzika, ale czy to prawda? Jeśli tak, to myślicie, że ta maseczka magnezowa - https://magvita.pl/kosmetyki-magnezo...magnezowa.html pomogłaby?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: domowe sposoby na piekno

                  A szczotkowanie na sucho, czy masaż bańką chińską by pozbyć się cellulitu? Domowe płukanki do włosów?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: domowe sposoby na piekno

                    myślisz, że taki masaż w tym pomoże?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: domowe sposoby na piekno

                      domowy piling - sol plus oliwa albo maseczka z platkow owsianych z kilkoma kroplami oliwy, maseczka z ogrórka, z awokado,,, sporo tego jest

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: domowe sposoby na piekno

                        Dwa najwazniejsze czynniki:
                        polecam wysypiać sie bo nic nie zastąpi nam zarwanej nocy
                        polecam zmienić dietę na zdrowsza, dostarczać odpowiednich witamin i mikroelementów oraz składnikow odżywczych
                        pić na co dzień duże ilości wody

                        Polecam równiez zastanowić sie nad robieniem domowych kosmetyków:
                        peelingu kawowego
                        peelingu cukrowego
                        MOżna również nakładać na skóre zdrowotne maseczki:
                        http://thebodyshopclub.pl/blog/dobie...i-rodzaju-cery

                        Maseczki kosmetyczne zawierają różne składniki, przez co spełniają różne funkcje. Część z nich tworzy okluzję, dzięki której aktywne składniki zawarte w preparacie mogą przeniknąć do głębszych warstw skóry. Inne mają działanie nawilżające, odżywcze lub liftingujące, a inne pomagają oczyścić pory skóry.

                        Polecam szczególnie te z glinką.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: domowe sposoby na piekno

                          Uważam, że największe znaczenie ma to, jakich kosmetyków używamy do codziennej pielęgnacji Ja stawiam przede wszystkim na produkty natiralne. Lubię kosmetyki marki Eldan Cosmetics, mają świetną linię produktów do demakijażu http://www.eldancosmetics.pl/linie-p...demakijaz.html . Najbardziej lubię Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej, super oczyszcza i usuwa makijaż.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: domowe sposoby na piekno

                            W moim przypadku najlepiej sprawdza się domowe spa. Robię sobie takie co piątek lub co sobotę. Od razu czuję się lepiej. Ostatnio odkryłam Imju Naturie Skin Conditioner https://japanstore.pl/pl/lotiony/196...nditioner.html który świetnie nawilża moją skóre. Jest to serum do codziennej pielęgnacji twarzy z łzami Hioba japońskiej firmy Imju Naturie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: domowe sposoby na piekno

                              Ja stosuje zrobione przez siebie kosmetyki. I domowe rytuały pielęgnacyjne.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X