Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklepy z bielizną

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sklepy z bielizną

    Możecie coś polecić?
    Ja najczęściej kupuję tu: http://besame.com.pl/ i całkiem jestem zadowolona z tego sklepu, ale wiadomo, że od czasu do czasu chciałoby się czegoś innego. Dlatego chętnie dowiem się, gdzie WY kupujecie.
    A może gdzieś są akurat jakieś fajne promocje? Chętnie przygarnę nowy staniczek
  •    
       

    #2
    Odp: Sklepy z bielizną

    Ja kupuje w kris line. Bardzo dobrej jakości tam maja bieliznę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sklepy z bielizną

      Ja najczęściej wybieram Intimissimi i Twin Lingerie. Mają ładną i dobrą jakościowo bieliznę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sklepy z bielizną

        My z małżonką kupujemy bieliznę w sklepie internetowym hurtownia-rajstop.pl Szeroki wybór bielizny dla Pań (Panowie tez znajda coś dla siebie).

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sklepy z bielizną

          Ja kupuje na allegro albo w http://biustyna.pl/ i w http://www.karoline.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sklepy z bielizną

            A ja lubię kupować w avantisklep.com ciuchy są jakościowo bardzo dobre - pierwsza klasa i jest w czym wybierać. Asortyment jest bogaty i każda z nas znajdzie coś dla siebie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sklepy z bielizną

              polecam sklepy intimissimi Bardzo dobry wybor!! IDealna bielizna, sexowna, wygodna, sliczna, dla kazdego. Cena troszke wysoka ale za jakosc zawsze sie placi wiecej. Intimissimi poleca wiele kobiet Panie w sklepie idealnei dobiora bielizne, chetnie pomagaja itp Ekskluzywny sklep

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sklepy z bielizną

                Ja lubię bieliznę z sieciówek typu Reserved czy H&M, szczególnie jak jest jakaś wyprzedaż. Minus jest taki, że ekspedientki raczeni nie pomogą w doborze stanika itp.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sklepy z bielizną

                  Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                  Ja lubię bieliznę z sieciówek typu Reserved czy H&M, szczególnie jak jest jakaś wyprzedaż. Minus jest taki, że ekspedientki raczeni nie pomogą w doborze stanika itp.
                  no własnie z typ pomoca w dobrani odpowiedniego rozmiaru tak niestety panie sie na tym nie znaja - ja kupuje bielizne w esotiq i jestem zawsze bardzo zadowolona z jakosci bielizny jak i fachowej pomocy Pan tam pracujacych

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sklepy z bielizną

                    Zgadzam się, biustonosze powinny być odpowiednio dobrane ale kupując już któryś w końcu same umiemy jest w miarę dobrze dobrać. Pomocy w wyborze innej bielizny i tak nie potrzebuję więc nie chcę przepłacać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sklepy z bielizną

                      Ja zawsze miałam obawy co do zakupu bielizny przez internet,ale odkąd trafiłam z rozmiarem to jest już zdecydowanie lepiej i od tamtej pory zawsze udaje mi się złowić fajną,ciekawą promocje

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sklepy z bielizną

                        Ja biustonosze jak i piżamę do karmienia zamawiałam przez allegro zastanawiałam sie co z tego będzie, trochę się obawiałam, ale jak wiadomo biustonosz do karmienia nie jest tani, a na allegro ceny zaskakujące, zamówiłam i byłam pozytywnie zaskoczona, potem jeszcze domawiałam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sklepy z bielizną

                          Ja tak szczerze mówiąc bieliznę wolę najpierw przymierzyć,no chyba że jestem w 100% pewna swojego rozmiaru to inna sprawa,wtedy warto bo przynajmniej cena będzie niższa.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sklepy z bielizną

                            Ja tanią, dobrą jakościowo i przede wszystkim wygodną bieliznę kupuję na allinside pl. Rzeczy są fajne i ładne. Przy okazji zamawiam sobie inne rzeczy, tak też dla wygody

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sklepy z bielizną

                              A ja od siebie mogę polecić bardzo fajny sklep - http://boutiquebielizny.com . Oferują tam bieliznę największych światowych marek. Często można trafić też na różne promocje więc i ceny są nieco niższe. Myślę, że każda kobieta chciałaby mieć w swojej szafie chociaż jeden komplet markowej, porządnej bielizny.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X