Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-03-2019, 14:33
WiolaMax's Avatar
WiolaMax WiolaMax jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
WiolaMax.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak zwalczyć cellulit po ciąży?

Czy któraś z tu obecnych może powiedzieć, że wygrała walkę z cellulitem? Mam wrażenie, że próbowałam wszystkiego oprócz zabiegów w gabinecie kosmetycznym i ciągle go mam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2019, 10:23
merlinmonro12 merlinmonro12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
merlinmonro12.polki.pl

Tylko ćwiczyć!!
Dużo wody trzeba pić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-2019, 16:52
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Przede wszystkim trzeba pomyśleć o jakimś dobrym kosmetyku. Warto się przejść do drogerii i coś wybać. Do nawilżania ciała mam balsam z avokado Hildegard Braukmann. Sprawdzony kosmetyk, też kilka moich koleżanek go używa. I to podstawa, by mieć jędrną i nawilżoną skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-2019, 08:04
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Na cellulit polecam zabiegi ICOONE. Słyszałaś o nich? Jeśli nie to polecam poczytać: https://www.consensusmed.pl/ICOONE_cialo_i_twarz,85,10. Sama jestem po kilku takich zabiegach i efekt jest naprawdę bardzo dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 12:27
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Hej
Mi po ciąży zostały rozstępy i bardzo chciałabym się ich pozbyć Moglibyście polecić mi jakąś sprawdzoną Klinikę, która zajmuje się rozstępy usuwanie? Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-2019, 11:14
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Same balsamy nic nie dadzą.Lepiej już zainwestować w siłownie, odpowiednie odżywianie i takie suplementy http://www.activlab.pl/pl/c/Kreatyna/65 . Wtedy efekty będa znacznie szybsze i trwałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2019, 09:38
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Mnie na szczęście męczył cellulit co prawda tylko kilka miesięcy. Na początku ćwiczyłam, stosowałam różne diety i kremy i wszystko na nic. Dlatego jak koleżanka mi poleciła klinikę https://klinikakrajewski.pl/technolo...ogia-alliance/ , to wcale się nie wahałam i skorzystałam z zabiegów u Dr Krajewskiego. Zawsze zazdrościłam koleżance jej wyglądu, a teraz wiem, że to nie była wyłącznie natura, a po części odpowiednie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej Dziś i ja mogę powiedzieć, że odzyskałam dzięki takim zabiegom figurę sprzed ciąży!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2019, 17:59
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Myślę, że nie głupim pomusłem jest również zakup rowera. Od jazdy na rowerze
nasze ciało się zmienia! Powiem wam , że ja mam o wiele bardziej jędrne ciało niz kiedyś zachęcam zatem do zakupu, kupony zniżowe mozecie znaleźć na stronie https://kuplio.pl/kupony/mall . Co sądzicie o moim pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2019, 09:23
KatarzynkaM KatarzynkaM jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KatarzynkaM.polki.pl

Widziałam tu fajne kosmetyki na cellulit i rozstępy, może coś znajdziesz dla siebie: https://www.doz.pl/apteka/k290-Ciaza_i_dziecko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2019, 19:51
wagze wagze jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wagze.polki.pl

Najprostszym oraz najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemy będzie z całą pewnością wykonanie specjalistycznych zabiegów laserowych. Na twoim miejscu poszukałabym dobrej kliniki na https://klinikiurody.com.pl/ - ten portal jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia wybranie tej najkorzystniejszej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania