Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szkoła Brainobran w czestochowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szkoła Brainobran w czestochowie

    Mam pytanie do wszystkim mam, a szczególnie do tych z Częstochowy, a wiem, że jest Was sporo tutaj. Czy posyłacie Wasze dzieci na jakieś dodatkowe zajęcia poza szkołą lub przedszkolem. Jeśli tak, to na jakie? Ja szukałam czegoś w Częstochowie, ale nie zajęcia fizyczne, tylko coś bardziej umysłowego. Ostatnio dowiedziałam się, że otwiera się tutaj szkoal Brainobrain. Czy ktoś wysyłał dzieci w innym mieście do tej skoły na zajecia? Na fb widziałam, że będą zajęcia pokazowe w grudniu, ktoś się moze wybiera?
  •    
       

    #2
    Odp: szkoła Brainobran w czestochowie

    Ja właśnie dzisiaj zapisałam się na zajęcia pokazowe w Brainobrain na 3. stycznia

    Skomentuj


      #3
      Odp: szkoła Brainobran w czestochowie

      jak moge zapisać sie z synem na te zajęcia? ma 6 lat

      Skomentuj


        #4
        Odp: szkoła Brainobran w czestochowie

        Na zajęcia pokazowe można zapisać się pod nr telefonu podanym na ich fanpage'u - https://www.facebook.com/BrainoBrain.czest/. Dla sześciolatków zajęcia są 3. stycznia

        Skomentuj


          #5
          Odp: szkoła Brainobran w czestochowie

          No i nie zdążyłam na te zajęcia pokazowe. Wiecie może czy będą jeszcze jakieś organizowac, czy teraz żeby zobaczyć, jak to wygląda trzeba już zapisac dziecko? Wiecie w jakim wieku pryzjmują dzieci?

          Skomentuj


            #6
            Odp: szkoła Brainobran w czestochowie

            Ciągle są organizowane dni otwarte, możesz znaleźc informacje na ich facebooku - https://www.facebook.com/BrainoBrain.czest/. Widziałam infromacje, że najbliższe będą jutro, a później - 27. stycznia

            Skomentuj


              #7
              Odp: szkoła Brainobran w czestochowie

              Jest już informacja o kolejnych zajęciach pokazowych
              - 9. lutego dla dzieci w wieku 7-15 lat
              - 10. lutego dla dzieci w wieku 5-6 lat
              Bardzo polecam wybrać się na zajęcia pokazowe, żeby zobaczyć, jak wyglądają takie lekcje

              Skomentuj

                     
              Working...
              X