Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ozonowanie dobre na zarazki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ozonowanie dobre na zarazki

    Jakiś czas temu dowiedziałam się, że na zarazki i wirusy w przedszkolach i żłobkach dobre jest ozonowanie, które oczyszcza wszystkie powierzchnie. Nie jest ono szkodliwe więc można je stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Chciałam was zapytać czy w waszych przedszkolach też takie coś ma miejsce czy dyrekcja raczej nie stara się by w przedszkolu było bezpieczniej?
    Last edited by perpetua88; 16-01-2017, 22:02. Powód: link do reklamy
  •    
       

    #2
    Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

    Zazwyczaj to rodzice muszą dbać o zdrowie swoich dzieci. Ja podaję swoim ecomer i odkąd go biorą chorują mniej więc jestem spokojniejsza.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

      U mnie w mieszkaniu panuje straszna wilgoć, we wszystkich pokojach mamy pochłaniacze wilgoci a w łazience to jakaś masakra. No i właśnie ostatnio pojawił się grzyb. Jestem bardzo wrażliwa na środki chemiczne, więc nie mogłam sama się tego pozbyć. Skorzystałam z usługi ozonowania, bo słyszałam, że nie jest szkodliwe dla zdrowia i otoczenia – i faktycznie! Nie dość, że nic nie czułam to grzyb zniknął.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

        To oczywiste że rodzice dbaja o zdrowie swoich dzieci. Niestety chęci często nie wystarczają. W przedszkolu bardzo łatwo o choroby, wszy, kurzajki itd. Niespodziewanie może się tez przypałętać grzybica paznokci rąk. Na tego typu rzeczy rodzic nie ma wpływu. Duzo zależy od przedszkola, tego jak dbaja o czystość i czy inni rodzice nie przyprowadzają chorych dzieci.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

          Ozonowanie daje faktycznie rade, i alergeny, i brzydkie zapachy, i zarazki - wszystko pięknie znika. Opcja super, nie wiem, czy przejdzie w przedszkolu, ale zafundowanie sobie czegoś takiego w domu to już decyzja każdego z nas. Osobiście polecę kilinikę dywanów, mają bardzo niskie ceny jak na tę usługę

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

            Sama w domu stosuję ozonowanie bo wiem jak to pomaga tym bardziej jeżeli ma się 3 małych dzieci :P Z tym, że ja zawsze korzystam z firmy Klinika Dywanów bo mam do nich zaufanie i to nie pierwszy raz kiedy ozonują nam pokoje. Cenowo nie wychodzi źle a efekt jest świetny. Dla maluchów to wiele znaczy, wystarczy poczytać na internecie wypowiedzi specjalistów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

              Moje dzieciaki też są alergikami, sama mam uczulenie na trawy, na kurz... Fajnie, że ozonowanie zabija bakterie i zostawia taki przyjemny zapach. Zawsze do tej pory zamawiałam ekipę Airozone jeśli chodzi o tę usługę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ozonowanie dobre na zarazki

                Ja się niestety raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
                Czego innego wymaga się od płotu, czego innego od człowieka.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X