Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

    Ciągle jakieś problemy z tymi testowaniami..chętnych dużo a ciągle łapią się te same osoby :-) może by jakoś inaczej to rozegrać? Może redakcja powinna losować z wszystkich użytkowników..albo za każdym razem wybierać inne osoby samodzielnie..

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

      Też jestem ZA.
      Jak ktoś chodzi do pracy to ciężko przecież być tą szczęśliwą osobą, żeby w ciągu kilku minut, gdzie trwa wyścig szczurów, załapać się do określonego testowania.
      Albo niech Redakcja zrobi losowanie, albo wymyśli jakieś zadanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć np. maks. w 3-5 zdaniach.
      Prosimy poważnie się nad tym zastanowić.
      Już kiedyś ten temat był poruszany.
      A ja nadal widzę, że jest kilka osób, które zawsze się załapują. Nie żebym była zazdrosna, ale to troszeczkę nie fair, dla innych.
      Pozdrawiam
      Aga

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

        O ten konkurs to fajny pomysł :-) jakieś proste zadanie lub pytanie a potem redakcja wybiera te 10 czy 15 zgłoszeń i tym osobom wysyła produkty do tesowania..

        Skomentuj


          #19
          Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
          Ciągle jakieś problemy z tymi testowaniami..chętnych dużo a ciągle łapią się te same osoby :-) może by jakoś inaczej to rozegrać? Może redakcja powinna losować z wszystkich użytkowników..albo za każdym razem wybierać inne osoby samodzielnie..
          losowanie nie w chodzi w grę Redakcja odpowadała juz na temat losowania w dziale "a może rewolucja" - cytat 1. Zabawa nie może mieć elementu losowości - inaczej będzie niezgodna z prawem. (nie jesteśmy w stanie każdorazowo uzyskać zezwolenia właściwego Dyrektora Izby Celnej na organizację loterii). Nie możemy więc ani wylosować testerek, ani rozdać prawa do testowania "5, 7, 11 itd".
          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
          O ten konkurs to fajny pomysł :-) jakieś proste zadanie lub pytanie a potem redakcja wybiera te 10 czy 15 zgłoszeń i tym osobom wysyła produkty do tesowania..
          odnosnie konkursu fajny pomysl ale pewnie tak beda zgrzyty w stylu a moja odpowiedź była lepsza - wiec tak czy tak bedzie jakies niesnaski

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

            Dokładnie, losowanie nie może być.
            Jeśli chodzi o konkursy to na pewno zabrało by to redakcji więcej czasu... przeczytanie wszystkich odpowiedzi, wybranie tych najlepszych itp.
            Nigdy się wszystkim nie dogodzi
            Ja próbowałam już masę razy i w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy się załapałam do testowania.
            Jedynym rozwiązaniem które ja widzę to ograniczenie, że np jedna osoba może załapać się do testowania np. raz w miesiącu. Czyli jak ktoś testuje produkt w styczniu to do kolejnych testów może zgłosić się dopiero w lutym.

            Redakcja nie ma obowiązku niczego zmieniać Jak komuś nie pasują takie warunki to może po prostu niech próbuje w innych testach czy konkursach.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

              Dziewczyny ja myślę że zasady wyboru testerek są ok, kto się załapie ten testuje, konkursów z zadaniem jest wszędzie pełno a to jest coś zupełnie innego ale szczerze mówiąc liczyłam że Redakcja będzie podawała mniej więcej kiedy planują otworzyć wątek, tak się składa że dla osób pracujących testy są praktycznie nie osiągalne, ja np. nie mogę w pracy siedzieć i non stop czekać na otwarcie wątku.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Dokładnie, losowanie nie może być.
                Jeśli chodzi o konkursy to na pewno zabrało by to redakcji więcej czasu... przeczytanie wszystkich odpowiedzi, wybranie tych najlepszych itp.
                Nigdy się wszystkim nie dogodzi
                Ja próbowałam już masę razy i w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy się załapałam do testowania.
                Jedynym rozwiązaniem które ja widzę to ograniczenie, że np jedna osoba może załapać się do testowania np. raz w miesiącu. Czyli jak ktoś testuje produkt w styczniu to do kolejnych testów może zgłosić się dopiero w lutym.

                Redakcja nie ma obowiązku niczego zmieniać Jak komuś nie pasują takie warunki to może po prostu niech próbuje w innych testach czy konkursach.
                Fajny pomysł z tym ograniczeniem..ale faktycznie redakcja nie musi niczego zmieniać :-) chcociaż nie powiem, ze fajnie by było coś czasem ustrzelić :-)

                Teraz testuje własnoręcznie kupine produkty na rozstępy..aktualnie mleczko mustela :-))) opinia już niedługo na moim blogu, zapraszam www.mopp.blog.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

                  chcę testować

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

                    Jasne oni ustalają zasday i bedą się ich trzymac. Też by mi się nie chciało czytać jak bym miała 200 zgłoszeń, no jednak troche by to trwało i i tak trudno byłoby się zdecydować i zawsze by coś nie pasowało komuś że może źle znów zostali wybrani albo tekst lipny albo coś. Są zasady jak ktoś chce się bawi jak nie to nie i tyle

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

                      chcę testować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl

                        Chcę testować

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl



                          Chcę testować .... chcę testować

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Nowe Wielkie testowanie z Babyonline.pl


                            żartowałam oczywiście

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X