Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki Ziaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kosmetyki Ziaja

    Akurat co do Ziaji to nie można sie przyczepić,w zamian za ich cenę,to oferują całkiem przyzwoitą jakość i także mogę je polecić do codziennej pielęgnacji

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kosmetyki Ziaja

      Ja dla dziecka z ziaji używam płynu do kąpieli, ma bardzo ładny zapach i jest hipoalergiczny.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kosmetyki Ziaja

        Ja uwielbiam kosmetyki Ziaji za ich skuteczność i cenę. Używam Ziajki dla córki - do kąpieli, kremów i maści. Planuję zakup balsamu dla niej i szamponu jak skończy się nam Linuś. Sama będąc w ciązy i po porodzie używałam balsamu dla kobiet w ciązy Ziaji a pożniej kremu do ciała po porodzie. Są super. Nie miałam ani jednego rozstępu choć mam predyspozycje do ich powstawania.

        Po porodzie przerzuciłam się też na kosmetyki pielęgnacyjne z Ziaji. Wczesniej używałam Garniera, teraz stosuję serię z liści manuka i jest fantastyczna! No i krem do twarzy 25+ odzywczy i krem pod oczy z bławatkiem.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kosmetyki Ziaja

          Jesli chodzi o kosmetyki Ziaji to polecam blog, na którym znajdują się recenzje ich kosmetyków. Piszą właściwie o kosmetykach dla dzieci i niemowląt, ale jak ktoś nie jest zdecydowany to warto zaglądnąć. Tutaj jeden z testów: xxx
          Last edited by disne; 20-08-2020, 22:49. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kosmetyki Ziaja

            A ja mogę polecić także ten wątek na forum ,który dotyczy dobrych kosmetyków dla najmłodszych dzieci, można poczytać
            xxx
            Last edited by disne; 20-08-2020, 22:49. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kosmetyki Ziaja

              [QUOTE=lucyna84;387861]Jesli chodzi o kosmetyki Ziaji to polecam blog, na którym znajdują się recenzje ich kosmetyków. Piszą właściwie o kosmetykach dla dzieci i niemowląt, ale jak ktoś nie jest zdecydowany to warto zaglądnąć. Tutaj jeden z testów:xxx

              Ja też korzystam właśnie z tej strony jak mam w planach zmienić kosmetyki dla synka. Bardzo fajnie opisane kosmetyki, ich skład. I ja też mogę z czystym sumieniem polecić tą stronę.
              Last edited by disne; 20-08-2020, 22:50. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kosmetyki Ziaja

                Lubię kosmetyki Ziaja są delikatne dla skóry i nie drogie. Nie uczulają i nie wysuszają skóry Nie polecam tylko do mycia włosów żelu 2&1 gdyż włosy po nim ciążko sie rozczesuje i są matowe. ale do mycia ciała jest świetny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kosmetyki Ziaja

                  Ja również jestem wielką fanką tych kosmetyków. Do twarzy mam krem oliwkowy na noc, arganowy na dzień, poza tym do mycia serię zielonych kosmetyków - z manuka czy coś takiego, no i oliwkowy płyn do kąpieli. Lubię też maseczki. Prawdziwa ze mnie fanatyczka marki . Wszystkie kosmetyki dla dzieci kupuję tutaj: xxx, ale wybieram też inne marki (córka ma atopowe).
                  Last edited by disne; 20-08-2020, 22:50. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kosmetyki Ziaja

                    Bardzo lubię te kosmetyki, kremy do rąk są po prostu prześwietne. Aktualnie używamy serii ziajamed, kosmetyki dla dzieci też mają bardzo dobre.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kosmetyki Ziaja

                      Wystarczy Hildegard Braukmann - to tymi kosmetykami mocno odmieniłam cerę i doprowadziłam do normalności. Oczywiście wszystko działo się stopniowo, kluczowe znaczenie ma systematyczność, ale jednak zdecydowana i docelowa zmiana została uzyskana. Dało się?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kosmetyki Ziaja

                        Ja ostatnio się przekonałam do marki Ziaja, szczególnie do kosmetyków Ziaja Med, są fajne, dobrze działają, a przy tym niedrogie.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kosmetyki Ziaja

                          ziaja są bardzo dobre zarówno te dla dorosłych jak i te dla dzieci. Skład mają fajny ale nie każdemu mogą odpowiadać także trzeba wpierw przetestowac i ocenić

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kosmetyki Ziaja

                            Mnie dużo dało wprowadzenie kremu odbudowującego HB - i tutaj akurat było warto się tym zająć. Systematyczność wiele mi dała - wszystko działo się stopniowo, ale docelowo udało się osiągnąć bardzo dobry efekt - zdrowej i wzmocnionej cery. U mnie wygląda to jak powinno.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kosmetyki Ziaja

                              Bardzo lubię te kosmetyki, są tanie, skuteczne, ładnie się wchłaniają i pachną. Zaliczyłam wpadkę tylko z kremem pod oczy, bo mnie uczulił, nawet nie wiem czemu. Seria dla dzieci też jest świetna.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kosmetyki Ziaja

                                W kwestii kosmetyków dla dzieci można się dowiedzieć sporo rzeczy stąd xxxNasze dzieci zasługują na jak najlepszą pielęgnację, czyż nie?
                                Last edited by disne; 20-08-2020, 22:48. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X