Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik samochodowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Majajula tylko ze szukamy juz "doroslego" fotelika

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
      A co ma zapiecie do nozek ?
      Maly byl dobrze zapiety - wystajace nozki opieraly sie na oparciu tylnego siedzenie, podczas uderzenia maly zostal popchany na to oparcie co spowodowalo zlamanie.
      Najprawdopodobniej gdyby jechal w wiekszym foteliku , przodem, nic by mu si enie stalo.
      fotelik nie ma prawa się ruszyć jak jest dobrze zapięty. z resztą powtórzę się polecam stworzoną przez specjalistów stronę fotelik info, na której pełno filmów, informacji i artykułów

      my też jeszcze używamy fotelika z grupy 0+

      Skomentuj


        #18
        Last edited by antalis; 03-11-2008, 14:47.

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
          A kto powiedzial ze fotelik sie ruszył ? Sila uderzenia popchala malego dodatkowo fotelik sie przemiescil gdyz przod wozu zostal zgnieciony.
          Nie wizdialas samochodu, nie czytałas ekspertyzy wiec sorry ale nie wypowiadaj sie na ten temat.Nawet ta Twoja strona tutaj nic nie da.
          To tylko teoria - w praktyce ciezko przewidziec gdzie i jak uderzy samochod, jakie zniszczenia powstana i jaki beda mialy wplyw na polozenie fotelika i dziecka.Fotelik nie daje 100% bezpieczenstwa - ma sluzyc jedynie do maxymalnego zminimalizowania go.
          w takim razie szczęście, że siedział tyłem, bo przodem mogłoby mu się stać coś poważniejszego...

          wiesz swoją drogą tak niemiłej osoby na forum jak Ty to jeszcze nie spotkałam. jeśli zwróci Ci się uwagę albo napisze coś nie po Twojej myśli to spotyka się z bardzo nieprzyjemnymi uwagami.

          Skomentuj


            #20
            Aninka i Antalis.... kilka słów do Was

            Bardzo Was obie lubię i szanuje (tak po forumowemu), jesteście
            kobitki, które mają głowy na karku, świetnie możną z Wami
            "pogadać" mimo, że nie zawsze mamy takie same zdania i właśnie
            za to Was doceniam.
            Są jeszcze zaledwie 2 osoby (oprócz Was), które swoimi nickami przyciągają mnie bym przeczyta ich posty.
            Jesli wczytacie się w swoje posty bez emocji to daję głowę, że
            polubicie się czytać, tylko należało by trochę nerwy na wodzy przytrzymać
            Bo tak naprawdę to wyznajecie tę samą ideę (ale poważnie to zabrzmiało,
            co? )
            Noooo to tyle chciałam napisać
            Mam nadzieję, że obie to przeczytacie.
            Ahaaaa i mam pomysł aby założyć wątek (nie wiem po jaką nazwą)
            taki cobyśmy tam wszystkie zaglądały, jak miałabym jakiś problem
            to napiszę do Was coby nie szukać Was po wszystkich wątkach i
            zastanawiać się czy akurat ten przeczytacie.
            Co Wy na to ?? JAk się nie zgodzicie to trudno, nadal Was będę szukać

            Skomentuj


              #21
              Last edited by antalis; 03-11-2008, 14:47.

              Skomentuj


                #22
                świadomie użyłam słowa może w mojej wypowiedzi co do zapięcia fotelika, dlatego właśnie, że nie znam faktów, może Ty powinnaś bardziej wnikliwie czytać posty?

                ok można bronić swojego zdania, ale nie ślepo i czytać wypowiedzi innych osób, bo czasem jest tak, że mamy wyrobione zdanie na dany temat i jesteśmy przekonane w 100%, że jest ono dobre, a po jakimś czasie okazuje się, że wcale tak nie jest, ja zawsze sobie powtarzam, gdzieś usłyszane "tylko krowa nie zmienia poglądów".

                colleen
                ja też lubię czytać Twoje posty możemy zmontować jakiś wątek

                jeszcze jedno antalis fotelik.info to nie jest ta moja strona, mama która chce bezpiecznie podróżować z maluchem powinna sobie ją przejrzeć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Last edited by antalis; 03-11-2008, 14:47.

                  Skomentuj


                    #24
                    antalis hehe my jesteśmy przecież specjalistkami pisania
                    nie na temat

                    Aninka niooo trza się tylko zastanowić nad nazwą, co by nie
                    "mówił" jednym konkretnym temacie i zakładmy.
                    Oczywiście inni niech się wypowiadają, mnie chodzi, żeby
                    Was znaleźć

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                      Jak mozesz swiadomie cos wypisywac skoro nie znasz szczegolow ?
                      Koeljny przyklad ze nei czytasz ze zrozumieniem lub ew nie czytasz miedzy wierszami - piszac Twoja strona mialam na mysli strone ktora Ty podalas bo poslugujesz sie nia jak mantra. Nie sadzilam ze jest to Twoja wlasnosc.

                      I koniec maglowania tego tematu bo watek o czym innym jest.
                      to chyba jednak Ty masz problem ze zrozumieniem, napisałam ta moja strona z ironią... nie posługuję się nią jak mantrą tylko uważam, że jest warta uwagi, bo są tam artykuły napisane przez ludzi mądrzejszych od nas....

                      jeszcze jedno i już się nie odzywam, ja wcale nie napisałam, że Cię nie lubię tylko, że czasem niezbyt mile odpisujesz
                      Last edited by Aninka; 03-11-2008, 12:58.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Wracając do wątku zdecydowanie polecam ramatti venus 9-18 kg, wygrywa w testach ADAC (zderzeniowych) i w swojej klasie jest zdecydowanie najtańszy, Maxi Cosi jest porównywalny, a cena zdecydowanie nie zachęca, kiedy sama kupowałam ramatti oglądałam maxi cosi i sprzedawca mimo że venus comfort był tańszy polecał go zdecydowanie.
                        Ma bogatą kolorystykę
                        http://www.ramatti.com.pl/foteliki/venus_comfort/13/
                        Mogę zaproponować w cenie 279 zł, niestety tylko niebieski
                        http://www.bobopstryk.pl/szukaj.php?sz=ramatti
                        Pozostałe wersje kolorystyczne również w dobrej cenie 289 zł.
                        Sama wożę swoje pociechy w takich samych, model poza kolorystyką nie zmieniony od kilku lat, bo dobrych produktów nie trzeba poprawiać.
                        Coneco są rownież w dobrej cenie, niestety nie są zbyt praktyczne, nie mogą się również poszczycić tyloma nagrodami w testach.
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #27
                          zapomniałam dodać, że na stronie którą podałam są testy fotelików różnych grup

                          Skomentuj


                            #28
                            ja kupilam dziecku fotelik firmy RECARO http://www.allegro.pl/item497351135_...wieta.htmljest to drogi zakup.ja dałam 740zł.jest to fotelik recaro young sport od9-35kg.dziecko do 10lat może w nim jeździć.
                            podobno jest to jedyny fotelik który był sprawdzany na testach zderzeniowych(tak slyszałam i koleś w sklepie też tak mówił)ja się kierowalam tym że to na kilka lat ten zakup.ale chyba firma coneco też ma w tych samych przedzialach wagowych i jest tańszy http://www.allegro.pl/item494462138_...a_dziecka.html

                            Skomentuj


                              #29
                              A ja zdecydowanie polecam, maxi-cosi tobi

                              http://www.allegro.pl/item494637749_...te_od_g_7.html

                              Moja córcia podróżuje w nim od kiedy skończyła 9 miesięcy. Szybko zaczęła jej główka wystawać z tego do 13kg.

                              Jest bardzo obszerny, mieści się w nim wyrośnięty trzylatek
                              No i rewelacyjny system napinana pasów. Zakupiłam również pokrowiec frote ( super na lato) i uchwyt na kubek. Mała bardzo szybko się nauczyła gdzie odkładać picie

                              Nie powiem cena za komplet porażająca, tym bardziej że kupowałam w sklepie. Ale naprawdę warto tym bardzie,j że zostanie dla drugiego dziecka

                              Skomentuj


                                #30
                                A co mogłybyście polecić dla malucha 3 miesięcznego?
                                PATRYŚ 10-09-2008


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X