Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kolory ścian?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie kolory ścian?

    Myslalam o takiej tapecie na jednej ścianie : http://www.sklepztapetami.pl/tapeta_..._pastel-28338i Jaki dobrac do niej kolor farby na reszcie ścian? Chciałabym żeby było lekko i romantycznie Mam niestety mały i dość ciemny pokój.
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie kolory ścian?

    Skoro macie mały i ciemny pokój to zrezygnuj z tapety a postaw na jasny kolor ścian,tak aby zapewnił pozytywną energię,zobaczysz że to zaprocentuje i optycznie powiększy pokój. Możemy także pomóc jeżeli chodzi o wybór dobrego zestawu mebli dla dziecka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie kolory ścian?

      A czy bardzo jasne kolory nie są mało funkcjonalne? Nie jest czasami tak, że co rok trzeba malować ścianę od nowa? Bo jeśli tak to... sami wiecie - nikt nie chce chyba sobie robić problemów na siłę. Chodzi również o funkcjonalność ;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie kolory ścian?

        Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
        A czy bardzo jasne kolory nie są mało funkcjonalne? Nie jest czasami tak, że co rok trzeba malować ścianę od nowa? Bo jeśli tak to... sami wiecie - nikt nie chce chyba sobie robić problemów na siłę. Chodzi również o funkcjonalność ;-)
        Jeśli kupisz farbę dobrej marki ,dobrą jakościowo to nie będziesz musiała odnawiać koloru co rok Jeśli masz mały pokój też postawiłabym na jasne kolory

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie kolory ścian?

          Bardzo jasne kolory nie są mało funkcjonalne,wręcz przeciwnie bo można do nich dopasować ciemne dodatki,tak aby całość ładnie się ze sobą komponowała,wszystko i tak musisz zrobić,wykonać z wyczuciem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie kolory ścian?

            Poważnie jest aż taka różnica w farbach? Wiadomo, że jeśli kolor biały to ściana może szybko przestać wyglądać jak trzeba, ale ciemniejsze, inne kolory, barwne, powinny chyba przetrwać kilka dobrych lat, zgadza się?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie kolory ścian?

              Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
              Poważnie jest aż taka różnica w farbach? Wiadomo, że jeśli kolor biały to ściana może szybko przestać wyglądać jak trzeba, ale ciemniejsze, inne kolory, barwne, powinny chyba przetrwać kilka dobrych lat, zgadza się?
              Z białym jest tak, że warto lepszą farbę tego koloru wziąć, bo łatwo się brudzi i wszystko na takiej widać. Magnat ceramiczny jest polecany jako ten dobrze zmywalny, chyba się nieźle nadaje do pokoi gdzie brudu trochę się gromadzi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie kolory ścian?

                I tutaj się zgadzam - jest biały i biały... A powiedzcie mi - takie farby przy których można myć ściany to jakoś specjalnie się nazywają? Mam na myśli taką sytuację gdzie plamy na ściany normalnie można zetrzeć bez niszczenia sami ściany. To się jakoś specjalnie nazywa?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie kolory ścian?

                  Chodzi Ci o farby lateksowe?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie kolory ścian?

                    Też jestem zdania, że jasne kolory będą dodawały nieco więcej pozytywnej energii. Bo postawienie na ciemne kolory nie będzie dobrym pomysłem i będzie to wyglądało jak piwnica.
                    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą recenzją o tabletkach na potencję: przeczytaj recenzję

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie kolory ścian?

                      Hmmm... no możliwe, że właśnie o lateksowe, tak one się nazywają? Masz takie? Faktycznie można z nich zmyć wszelkie ślady?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie kolory ścian?

                        Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
                        I tutaj się zgadzam - jest biały i biały... A powiedzcie mi - takie farby przy których można myć ściany to jakoś specjalnie się nazywają? Mam na myśli taką sytuację gdzie plamy na ściany normalnie można zetrzeć bez niszczenia sami ściany. To się jakoś specjalnie nazywa?
                        Tak jak napisałam wcześniej, chodzi o farby zmywalne, a najlepiej zmywalne są ceramiczne.

                        Lateksowe nie są raczej polecane do mieszkań i domów z takiego powodu, że ściana ponoć nie może oddychać. Bardziej te farby są adresowane np. do szkół itp.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie kolory ścian?

                          Aha... czyli to się nazywa po prostu farby zmywalne, tak? Już myślałam, że to faktycznie lateksowe. Dzięki - człowiek się całe życie uczy. Co istotne - chyba wykorzystamy ten motyw u siebie, bo rzeczywiście wydaje się to być funkcjonalne.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie kolory ścian?

                            Tak - popatrz sobie nawet opisy w sklepach internetowych. Prawie wszystko można usunąć, ale jeśli zniszczona została sama ściana mechanicznie, to może być trudno. Z samej farby większość śladów absolutnie da się usunąć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie kolory ścian?

                              Moim zdaniem w domu najlepiej sprawdzają się jasne , delikatne kolory ścian.Takie prezentują się zdecydowanie lepiej. W takich pomieszczeniach wypoczywa się o wiele przyjemniej. Mam w domu beże oraz w jednym pokoju jasną miętę. Dodam,ze farbę zamawiałam w tym sklepie:
                              https://www.bricoman.pl/farby-srodki-do-drewna

                              Obecnie mają tam bardzo dobre ceny na takie akcesoria do remontu tak więc moze ktoś kto planuje generalny remont bedzie zainteresowany ( zawsze można sobie dzięki temu więcej zaoszczędzić). Zdecydowałam sie na śnieżkę. Obecnie jest to już zupełnie inna śnieżka niż była kiedyś. Wystarczy pomalować ścianę raz albo dwie i kolor jest bardzo ładny oraz nasycony.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X