Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Dobre adresy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Dobre adresy W tym miejscu zamieszczamy informacje dotyczące sprawdzonych miejsc urlopowych. Prosimy pisać dlaczego polecamy dane miejsce

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-11-2016, 18:33
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88
Domyślnie Odp: Gdzie nad morze jesienią?

Jesieniom polecam Kołobrzeg i hotel DIVA SPA. Cena o połowę niższa niż latem a do tego dzieci do roku za darmo mają pobyt. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2016, 19:56
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Prawda jest taka, że jesienią i zimą czynne są raczej hotele i lepsze kurorty bo typowe ośrodki wypoczynkowe i domki są raczej nastawione na klientów w sezonie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2016, 09:38
nefere222 nefere222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nefere222.polki.pl

Jesienią polecam pojechać w Bieszczady i na chwilę zapomnieć o całym świecie. Cisza, spokój, obcowanie z przyrodą, niezwykła atmosfera w schroniskach i niewielu ludzi na szlakach. Czego chcieć więcej? Koniecznie trzeba wejść na górę Bukowe Berdo, która jest bardzo ciekawa pod względem geologicznym. A panorama, która się z niej roztacza zapiera dech w piersiach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2018, 11:19
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Nad morzem jesienią równiez może być ciekawie. Byliśmy dwa razy nad morzem raz we wrześniu, raz w październiku i pogoda na szczęście trafiła nam się bardzo dobra. Nie pokąpiecie sie raczej w morzu ale taki wyjazd ma wiele plusów:
jest taniej jeśli chodzi o noclegi
mniej turystów
można spokojnie sobie pozwiedzać bez tłumów

Na stronie jest podanych kilka pomysłów na wyjazd z rodziną w Pomorskie:
https://wortale.net/turystyka,ac237/...pomorskim,7425

Zerknijcie sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2018, 10:02
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Do Gdańska, bo nawet jak będzie padać, to będziecie mieli co robić. Polecam Wam zatrzymac się w Starej Karczmie, której oferte znajdziecie tu http://www.starakarczma.com.pl/ . Jest to mały pensjonat z niskimi cenami, dobrym standardem pokoi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2018, 13:14
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Moim zdaniem morze ma urok o każdej porze roku. Ja często jeżdżę nad morzę, uwielbiam słuchać szumu fal, wylegiwać się na słoneczku. W tym roku też planuję jechać, a dokładnie na Jastrzębią Górę do hotelu Primavera http://www.primaveraspa.pl/cennik-pa...ad-morzem-2018 . Dostała namiar od znajomej i bardzo mi się spodobała oferta tego miejsca. W szczególności, że w jednym miejscu będę miała zapewniony nocleg, wyżywienie i wiele atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania