Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    jak pogoda dopisze to też się wybierzemy
    ja tez licze na pogode w dlugi weekend - marzy mi sie odpoczynek, relaks, sloneczko i aby gdzies pojechac choc na chwilke

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      mi sie wlasnie marzy wyjazd na piknik - moze uda sie w majowy weekend
      Jak tylko temperatura podskoczy od razu z córa ruszamy na piknik nawet zaopatrzyłam się na tę intencję w koszyk piknikowy z wikliny,bo się podekscytowałam myślą o pierwszym pikniku

      Skomentuj


        #18
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        Jak tylko temperatura podskoczy od razu z córa ruszamy na piknik nawet zaopatrzyłam się na tę intencję w koszyk piknikowy z wikliny,bo się podekscytowałam myślą o pierwszym pikniku
        Fajnie jechać sobie z dzieckiem na piknik, my robimy sobie takie pikniki w ogrodzie, a zimą Zuzia robi sobie w sypialni i zaprasza wszystkie lalki.
        ja dzisiaj z dzieciakami nie pobędę długo na dworze bo nie mam czasu ale babcia na pewno zafunduje Zuzi jakąś fajną zabawę

        Skomentuj


          #19
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          Fajnie jechać sobie z dzieckiem na piknik, my robimy sobie takie pikniki w ogrodzie, a zimą Zuzia robi sobie w sypialni i zaprasza wszystkie lalki.
          ja dzisiaj z dzieciakami nie pobędę długo na dworze bo nie mam czasu ale babcia na pewno zafunduje Zuzi jakąś fajną zabawę
          a mnie się marzy pójść do lasku, na razie wózkiem się nie da niestety przejechać po leśnych ścieżkach u nas bo błoto straszne. A pomysł z piknikiem w domu z lalkami fajny Jak córka mi podrośnie też tak będziemy się bawić....

          Skomentuj


            #20
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Jak skończe sprzątać po pikniku, to Zuzia zaprasza lalki na imprezkę. Rozstawia na ławie kubeczki, stawia butelkę z wodą a z książek robi torta i robi urodziny laleczek. Takie zabawy to u nas codzienność i bez tego by się nie obyło.
            A w lesie byłyśmy w tamtym tygodniu, bo Zuzia chciała zobaczyć czy są u nas wilki jak w ,, Czerwonym Kapturku"

            Skomentuj


              #21
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Wspólne pieczenie babeczek..robienie bransoletek..a teraz na czasie dekoracji wiosenno -wielkanocnych :-) My z córcią wziełyśmy sie za robienie pisanek..oczywiscie rodzaj i sposób zależy od wieku dzieci..
              Moja córka ma 10 lat, więc robimy pisanki kokardkowe, cekinowe, wstążkowe i ogólnie takie trudniejsze..z mniejszym dzieciaczkiem wystarczą farby i kredki swiecowa, aby stworzyć niesamowite malunki..

              Skomentuj


                #22
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Wspólne pieczenie babeczek..robienie bransoletek..a teraz na czasie dekoracji wiosenno -wielkanocnych :-) My z córcią wziełyśmy sie za robienie pisanek..oczywiscie rodzaj i sposób zależy od wieku dzieci..
                Moja córka ma 10 lat, więc robimy pisanki kokardkowe, cekinowe, wstążkowe i ogólnie takie trudniejsze..z mniejszym dzieciaczkiem wystarczą farby i kredki swiecowa, aby stworzyć niesamowite malunki..
                macdziapochwal sie jakimis zdjęciami Waszych dzieł chętnie poogladamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  macdziapochwal sie jakimis zdjęciami Waszych dzieł chętnie poogladamy
                  A bardzo proszę :-))) zrobiłyśmy też wazoniki z butelek po tymbarku..później wrzucę jeszcze zdjęcie tych pisanek cekinowych :-)))
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    A bardzo proszę :-))) zrobiłyśmy też wazoniki z butelek po tymbarku..później wrzucę jeszcze zdjęcie tych pisanek cekinowych :-)))
                    Przepiękne! przepiękne! Nie mogę się napatrzeć jakie to cudne Nie dość, że dla ziecka to wspaniała zabawa, to jeszcze piękny element dekoracyjny w domu. Nie umywa sie z tymi sklepowymi, a i radość większa bo samemu się zrobiło. BRAWA

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                      A bardzo proszę :-))) zrobiłyśmy też wazoniki z butelek po tymbarku..później wrzucę jeszcze zdjęcie tych pisanek cekinowych :-)))
                      Dziewczyny macie Talent super to wygląda - ja coś da Zosi musze wymyśleć - tak by ona uczestniczyla w tym aktywnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        szkoda, że moje dziecko za małe, co najwyżej to by pewnie chciała to wszytsko zjeść. Ale w następne święta już będziemy działać z handmade ostro

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          Moja Zuzia jak widzi że wyciągam astążki z szafy zeby zrobić spineczki albo gumki to od razu chce robić ze mną. Dlatego wczoraj kazałam babci zrobić wydmuszki dzisiaj wieczorem dam jej klej i wstążeczki i będę kazała przyklejać. Ona będzie miała zabawę a ja porobie trochę kwiatuszkó ze wstążki

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            macdzia - piękne dekoracje

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Dziękuje dziewczyny ;-*

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                Madzia a czym ozdobiłaś butelki bo tak ładnie wyglądają. masz talent bardzo fajnie to wszystko wygląda. ja tak zawsze mam że jak napatrzę sie na takie ozdoby to aż mi sie chce takie cuda robić.
                                Na początku przyszłego tyg, będę robić drzewko z bukszpanu to jak mi sie uda to wrzucę zdjęcie bo kedyś chciałam i nie umiałam. Gapa jestem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X