Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Pomysł na prezent

    Telefon na prezent? Kogo na to stać?

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Pomysł na prezent

      A co byście polecali dla dziecka? Czy takie atrakcje wodne jakie mają na będą ok?
      Last edited by disne; 06-06-2020, 01:21. Powód: nie opłacona reklama
      Niektórzy mężczyźni mają zbyt wiele pieniędzy, by zachować resztki zdrowego rozsądku.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Pomysł na prezent

        Hej
        Jeśli szukacie prezentu dla przyszłej mamy to moim zdaniem warto kupić jakieś fajne Taki prezent z pewnością się przyda, a w sklepach możemy znaleźć mnóstwo ciekawych książek o tematyce ciążowej
        Last edited by disne; 06-06-2020, 01:21. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #64
          Odp: Pomysł na prezent

          Ja siostrze na prezencik kupiłam trochę bielizny plus fajny ciepły szlafrok bo wiem że z niej straszny zmarzluch jest.
          Last edited by disne; 06-06-2020, 01:21. Powód: nie opłacona reklama

          Skomentuj


            #65
            Odp: Pomysł na prezent

            Pomysłów na prezet może być niezliczona liczba. Pytanie jakie sobie warto zadać to jaki możemy budżet przeznaczyć oraz na jaką okazję on będzie. Jeśli mówimy o jakichś drobniejszych upominkach to zawsze z pomocą przyjdzie jakiś sklep z chociażby kosmetykami lub odzieżą. Teraz mamy okres wielkich przecen więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś praktycznego. Trzeba jedynie znać dobrze gusta osoby obdarowywanej bo wiele takich nietrafionych ubrań można znaleźć na serwisach społecznościowych Z drugiej strony, na bardziej ważne okazje trzeba podejść do tematu zupełnie inaczej. Prezent ma zrobić jak największe wrażenie. Dla kobiety mogą to być dla przykładu piwonie flowerbox - które znajdą sobie wiele wielbicielek.
            Last edited by disne; 06-06-2020, 01:22. Powód: nie opłacona reklama

            Skomentuj


              #66
              Odp: Pomysł na prezent

              Macie może pomysły na prezenty dla swojej pociechy? Już drugi tydzień głowię się i nie jestem pewna, czy domki dla lalek to dobry pomysł... Może waszym córom się podobały?
              Last edited by disne; 06-06-2020, 01:22. Powód: linki

              Skomentuj


                #67
                Odp: Pomysł na prezent

                Ostatnio otrzymałam w prezencie od znajomych wspaniałe a szczególnie dwa przepiękne albumy Nie zdawałam sobie sprawy jak ważne mogą być momenty naszych maluchów i teraz z pewnością będę tworzyła cała biblioteczkę z każdym rokiem mojego małego. Takie albumy to chyba jedne z najcenniejszych wspomnień, których żaden telefon nam nie odzwierciedli
                Last edited by disne; 06-06-2020, 01:23. Powód: nie opłacona reklama/linki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Pomysł na prezent

                  Biżuteria jest bardzo dobrym pomysłem, tak jak autor wspomniał. Tutaj tylko od razu kobieta domyśla się, co dostanie, po zobaczeniu małego pudełeczka. Polecam kupić kilka i zapakować jedno w drugie, albo zrobić kosz prezentowy z drobiazgami i ukryć pudełeczko z bizuterią na samym spodzie. U nas się sprawdziło, a opakowania kartonowe
                  Last edited by disne; 06-06-2020, 01:24. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Pomysł na prezent

                    A może coś związanego z ekologicznym stylem życia zero waste?

                    tu na blogu jest opisane kilka ciekawych propozycji
                    Last edited by disne; 06-06-2020, 01:25. Powód: nie opłacona reklama

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Pomysł na prezent

                      [QUOTE=pola_267;472042]Ja dostałam od męża nie tak dawno piękną toaletkę z oświetleniem coś w tym stylu Ten drobny luksus był moim marzeniem mężowie to czasem potrafią wyczuć sytuację

                      Też zamówiłam lustro Dzięki za pomysł, jest piękne
                      Last edited by disne; 06-06-2020, 01:25. Powód: nie opłacona reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Pomysł na prezent

                        no z prezentami to trudno doradzać, bo każdy lubi, co innego i każdy ma inny gust szczególnie trudno tarfić z upominkami typu ciuchy, biżuteria... no nie wiem. Ja zawsze wolę coś praktycznego dawać nie że od razu gary do gotowania, ale jakaś włoska kawiarka? mamie ostatnio sprezentowałam rondelek emaliowany z ładnym wzorem, bo lubi gotować i lubi takie klimaty, więc wiecie.. wcale nie był to głupi prezent, bardzo się ucieszyła

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Pomysł na prezent

                          Dla tych co szukają inspiracji na prezent to podrzucam fajny pomysł, skórzany brelok z logo auta, myślę , że każdy kierowca będzie mile zaskoczony i bardzo zadowolony, dla chętnych aby kupić link do sklepu:
                          Last edited by disne; 06-06-2020, 01:14. Powód: nie opłacona reklama

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

                            Jakby ktoś szukał inspiracji na prezent dla trochę większych to polecam skórzany brelok z logiem auta, link do sklepu:
                            Last edited by disne; 06-06-2020, 01:14. Powód: nie opłacona reklama

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

                              Hej dziewczyny jakbyście szukały pomysłu na prezent np. dla tatusia dziecka albo innego członka rodziny który jest kierowcą, to polecam piękny skórzany brelok z logiem samochodu, dla zainteresowanych link do sklepu:
                              Last edited by disne; 06-06-2020, 01:15. Powód: nie opłacona reklama

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Pomysł na prezent

                                Ja dostałam od męża nie tak dawno piękną toaletkę z oświetleniem coś w tym stylu jak-zrobic-lustro-do-makijazu Ten drobny luksus był moim marzeniem mężowie to czasem potrafią wyczuć sytuację [/QUOTE]

                                Świetny pomysł Ale to chyba w rkglassie tez możnaby było takie lustro do toaletki zamówić. Wiem, ze mają szeroki zakres usług. Ja zmawiałam od nich do kuchni i byłam bardzo zadowolona
                                Last edited by disne; 06-06-2020, 01:16. Powód: nie opłacona reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X