Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

    Emulsja już cała "wykąpana". Jest naprawdę godna polecenia. Choć już wcześniej mieliśmy z nią styczność (tuż po wyjściu ze szpitala), kiedy walczyliśmy z wysypką kontaktową, bardzo miło było ponownie ją testować. Skóra malutkiej po kąpieli jest wtedy gładka i nawilżona, nie musimy stosować już żadnych oliwek lub mleczka. Fantastycznie radzi sobie z podrażnieniami delikatnej skóry.

    Zostało nam jeszcze trochę kremiku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oilatum Soft

      Jesteśmy juz po testowaniu Oilatum Soft. Emulsja wspaniale koi delikatną skórę. Jedyny minus-to,ze szybko się skończyła. Krem natomiast jest fantastyczny. Ostatnio synek biegając na słonku spiekł sobie szyjkę i krem załagodził pieczenie. Lubię go stosować także jak jest mocny wiatr, doskonale chroni delikatne buźki maluchów.

      W domu od dawna korzystamy z szamponu. Adaś ma skórę skłonną do podrażnień. Kupiłam ten szampon,gdy był mały i borykał się z ciemieniuszką. Jest bardzo delikatny, wydajny i nie szczypie w oczy. Podczas testów przekonałam się do kremu, jest naprawde dobry dla skóry niemowląt i małych dzieci.
      Last edited by lenka87; 26-08-2011, 18:23.

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oilatum Soft

        Dlaczego ja jeszcze nie otrzymałam przesyłki z produktem?

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          Oilatum Soft jest super!
          Polecam gorąco.

          Skomentuj


            Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

            ja tez sie ogromnie ciesze ale niestety do tej pory nic nie otrzymałam czyżby jeszcze nic nie wysłano bądź też zaginęła przesyłka po drodze :-((((

            Skomentuj


              Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

              Paczuszka nadeszła
              Dziękujemy bardzo serdecznie, super filmy i książeczki. Niestety Tymon jest jeszcze na nie za mały, ale to nie szkodzi, podrośnie. :P

              Skomentuj


                Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

                Do nas również paczuszka nadeszła. Wiktorek bardzo zadowolony z książeczek, na filmy przyjdzie jeszcze czas
                Bardzo za nie dziekuje wraz z synkiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

                  DZIĘKUJEMY
                  Miło było testować Oilatum i hmmmm jeszcze milej jest używać do dnia dzisiejszego a niespodzianka miło nas zaskoczyła. Dziękujemy
                  goskaha i Piotruś

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Też testowałam Oilatum Soft i na prawdę jest godna polecenia jest idealny dla każdego maluszka mój synek nie dostał uczulenia a pożyczyłam również bratowej i tak samo jak ja jest zadowolona. Godny polecenia.

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Dzisiaj do mnie dotarły kosmetyki. Bardzo dziękuję. Jutro zaczynam testowanie

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X