Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciemieniuszek na brwiach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciemieniuszek na brwiach

    mogą być przypadki ze i na brwiach zdarza się ciemieniuszek, trzeba go smarować odpowiednimi preparatami ale pod żadnym pozorem nie można go zrywać dziecku.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciemieniuszek na brwiach

      Niestety ciemieniucha lubi wracać. My walczymy już dość długo. U nas dobrze sprawdza się olejek na ciemieniuchę firmy Ziaja. A do tego oliwka i wyczesywanie. Miękka szczoteczka do zębów też może się fajnie sprawdzić.

      Skomentuj


        #18
        Odp: ciemieniuszek na brwiach

        Moje dzieci nie miały problemu z ciemieniuchą, ale dziecko moich znajomych owszem. Pomagało smarowanie oliwką i regularne wyczesywanie Do tego kąpali córkę w nadmanganianie potasu


        Skomentuj


          #19
          Odp: ciemieniuszek na brwiach

          Co więcej, mówi się, że ciemieniucha to najczęściej 3-6 tydzień życia malucha, ucieszyłam się, że chociaż ciemieniucha nas ominęła. A tu psikus i pojawiła się w pod koniec 3 miesiąca...

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciemieniuszek na brwiach

            Emros, to musiałaś być tym zaskoczona Moja siostra cioteczna miała i wtedy pomogła oliwka i regularne wyczesywanie. Systematyka to podstawa


            Skomentuj


              #21
              Odp: ciemieniuszek na brwiach

              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
              Emros, to musiałaś być tym zaskoczona Moja siostra cioteczna miała i wtedy pomogła oliwka i regularne wyczesywanie. Systematyka to podstawa

              Ja to na początku nawet nie przypuszczałam, że to może być ciemieniucha. A szkoda, że szybciej nie zauważyłam, bo ona się rozrasta dość szybko.

              Skomentuj


                #22
                Odp: ciemieniuszek na brwiach

                U nas na ciemieniuchę bardzo dobrze spisywał się preparat z mocznikiem. Jest bardzo dobry z Oillan Baby. Problem znikł.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ciemieniuszek na brwiach

                  ciemieniuch ma to do siebie że nie zawsze ja usuniemy czasem to jest chwilowe i nastepuje nawrót tak było z moją maleńką

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ciemieniuszek na brwiach

                    U nas na szczęście już nie powróciła. Świetnie sprawdziła się olejuszka ze Skarbu Matki. No i oczywiście wyczesywanie. Po kilku dniach już prawie nie było po niej śladu.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ciemieniuszek na brwiach

                      co prawda nie miałam z tym problemu ale z opinii znajomych pewnie sięgnęłabym po kosmetyki z emolium, krem na ciemieniuchę . U mnie na zmiany skórne u dziecka pomagały właśnie kosmetyki emolium.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X