Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

    ząbki mogą byc przyczyną jak najbardziej, a córcia przypadkiem nie chodzi etap lęku separacyjnego bo moze to tez sie nakladac na niepokoj maluszka, zastanow sie czytrzy drzemki sa jej konieczne czy nie wolisz aby miala dwie a chodzila wczesniej spac?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

      Kurcze mój mały chyba przestawia się na jedną drzemkę :/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

        moja panna tak koło półtora roczku przestawiła sie na jedną, Gabii siostry koło roczku wiec roznie to z dzieciaczkami bywa

        Skomentuj


          #19
          Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

          A może jakiś skok rozwojowy przechodzi? Taka próba uporządkowania planu dnia z drzemkami może być dobrym pomysłem. Podobno po 16 lepiej już by dzieci nie spały, bo potem noc z głowy.Powodzenia!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            ząbki mogą byc przyczyną jak najbardziej, a córcia przypadkiem nie chodzi etap lęku separacyjnego bo moze to tez sie nakladac na niepokoj maluszka, zastanow sie czytrzy drzemki sa jej konieczne czy nie wolisz aby miala dwie a chodzila wczesniej spac?

            w sumie lepiej było by gdyby chodziła wcześniej spać tylko ciekawe wtedy czy będzie spała aż do rana czy nie urządzi drzemki o 4 czy 5 rano. co gorsza z drugiej drzemki wstaje około godziny 14-15 i nie wiem czy by do samego wieczora wytrzymała bez spania, a jak jest śpiąca to jest nieznośna. ehh ciężko złoty środek znaleźć ale będę próbować. z tym lękiem separacyjnym sama nie wiem czasami się rozpłacze jak wyjdę z pokoju ale nie zawsze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              A może jakiś skok rozwojowy przechodzi? Taka próba uporządkowania planu dnia z drzemkami może być dobrym pomysłem. Podobno po 16 lepiej już by dzieci nie spały, bo potem noc z głowy.Powodzenia!
              a co z tym skokiem rozwojowym?

              moja Ola czasem potrafi spać do 18 potem pobawi się popełza bo nie raczkuje jeszcze ale co gorsza próbuje wspinać się to na ławe to po meblach .. noo i po 20 czasami zasypia a czasem troche dłużej posiedzi.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                Jak dzieckow dzień sie też nie wyspi to w nocy też oddaje za to w podwójnej wersji. Wiem jak moja robi :/ Parę razy ją próbowałam, teraz to mi wyje w nocy bo ciągle chce do cycka np :/ Tez już mnie to męczy ale nie mogę jej nauczyć na butelkę tak się wycwaniła ze jak widzi butelke to udaje że wymiotuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                  Napisane przez linka2609 Pokaż wiadomość
                  a co z tym skokiem rozwojowym?

                  moja Ola czasem potrafi spać do 18 potem pobawi się popełza bo nie raczkuje jeszcze ale co gorsza próbuje wspinać się to na ławe to po meblach .. noo i po 20 czasami zasypia a czasem troche dłużej posiedzi.
                  http://dziecko.niania.pl/niemowle/artykul,13157.html- podczas skoku rozwojowego dziecko jest marudne, ma problemy z zasypianiem.

                  Moja pociecha też chodziła spac o 22 póki jej jednej drzemki, tej ostatniej nie zlikwidowałam- miała ją właśnie od 17 do 18.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                    Ja tak póxno też już małej nie kłade, chociaż chce, ale wiem, ze by mi nie poszła spać o 20 tylko dopiero koło 23-24. Czasem jak się przespała o tej 17 nawet to 20 minut to potrafiła i niespać do 2 w nocy :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                      Jak dzieckow dzień sie też nie wyspi to w nocy też oddaje za to w podwójnej wersji. Wiem jak moja robi :/ Parę razy ją próbowałam, teraz to mi wyje w nocy bo ciągle chce do cycka np :/ Tez już mnie to męczy ale nie mogę jej nauczyć na butelkę tak się wycwaniła ze jak widzi butelke to udaje że wymiotuje
                      no właśnie każde dziecko inaczej, można próbować ale nie zawsze wyjdzie na dobre. Jak córcia była młodsza spała 4 razy w dzień ostatnią drzemkę miała właśnie o 18 początkowo było ok ale potem stwierdziłam że musze jej tą drzemkę zabrać bo potem hasała do 22 a to już przegięcie. I pamiętam że był straszny jęk jak tej ostatniej drzemki nie było nagle. Teraz było by podobnie albo jeszcze gorzej. No to faktycznie cwana jak tak się nauczyła reagować, a jednak dla matki to już męczące. Ja karmić nie mogłam więc praktycznie od pierwszego miesiąca życia mała była już tylko na butelce. Na szczęście nie było problemu żeby ją do niej przekonać. Gdy skończyła dwa miesiące przestała się budzić w nocy aż uwierzyć nie mogłam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                        No u mnie mały tak miał że po miesiacu w nocy już spał bez problemu, dlatego młoda już musze oduczyć, kurcze bo rady nie dam. A już jestem wykończona w nocy co godzine kwiczy bo cycek, dlatego suszarka chodzi to chociaż śpi te 3 godziny czasem ... Dla Nas chociaż tyle lżej.

                        Powiem Ci że z małym tak miałam, ze chodził mi spać o 22-23 jak spał taką drzemkę, w sumie mi nie przeszkadzało, był on jeden i mieszkałam z rodzicami wiec wieczorami oni go bawili, ale teraz jak bym tak miała o tek porze jeszcze dwójke biegajacych wrzeszczących albo nawet to jedno to był zgłupiala.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                          u nas było takze czas nocnego spania sie powoli wydłuzał i troche trwał, Młoda moja ze względu na konieczność zagęszczania mleka jadła mało a czesto wiec nocne pobutki wyeliminowalismy cos koło 10 11 miesieca całkowiecie - sama od siebie to poczyniła na szczście, teraz w nocy jak widzę ze sie kręci to podaje jej wodę, Marzena to moja kuzynka ma tam ze córcia ma 21 miesięcy je z butelki w dzien bo dostaje mleko rano podajze, wczesniej tych mlecznyc posiłow dziennych było tezwiecej z butli, ale w nocy musi byc cycek - butla jest wówczas zła i kuzynka ma ogromny problem z tymi nocymi karmienami - dzieciaczki są cwanne niekiedy bardzo

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                            Kurcze no właśnie. Mówią by solą posypać cycka to dziecko się zrazi, tylko sie boje, że jak sie zrazi to co dalej jak ona nawet nie potrafi butelki ciągnąć , myślałam by w czekoladzie ją upaprać Bo akurat na czekoladę jest niełży łasuch :P Młody jej tam czasem kawałek kinderka rzuci to nawet nie wiadomo kiedy i ona go zjada
                            A czy miała problem z karmieniem łyżeczką ? Bo moja nic nie je prócz cycka , ewentualnie chrupki i chleb no i jak dostanie banana do ręki to też zje.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                              nie nie je ładnie Tośka w dzień bo chodzi do złobka, nawet jak jest z Monikom to w dzien nie chce cyca tylko w nocy nic innego nie weźmie, ja miałam z Zosią taki problem z jedzeniem innego jedzenia niz mleko bo wszystko inne było i niekiedy teraz jest bee, e z solą to chyba zbyt drastyczna metoda

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Płacz podczas zasypiania u niemowlaka - POMOCY

                                Nie wiem kochana, ale podobno skuteczna. Męza ciocia mówiła, ze jej synowa miała problem bo zaszła w drugą ciąże a mały już miał prawie dwa lata i tak ciągnął tego cyca póki sie malutak nie urodziła aż w końcu musiał go odstawic bo malutka miała przejąć stery to lekko soli dała i stwierdził, ze cyce są beee :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X