Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pora snu niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pora snu niemowlaka

    Potwierdzam te początki kiedy dziecko je i śpi są super Poźniej już tak trudniej wychodzi Bo czasem musiałam się namęczyć z usypianiem

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pora snu niemowlaka

      Dla kobiety, której dziecko jest pierwsze, to nawet początki Lara mogą być trudne

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pora snu niemowlaka

        Nie nastawiaj się tak negatywnie do tego Pozytywne myślenie i będzie dobrze

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pora snu niemowlaka

          Moje dziecko jak będzie miało spanie po mnie to będziemy razem w nocy gaworzyć do rana ALe co poradzę, ja jako dziecko też cieżko zasypiałam i lubiłam siedzieć po nocach (jako niemowlak podobno tez)

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pora snu niemowlaka

            U mnie siostra starsza miała tak, ze ona tylko spała, jadła i robiła kupkę za to ja z bratem daliśmy ponoć mamie popalić...mam nadzieję, że mój synuś się nade mną zlituje

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pora snu niemowlaka

              Moja córka również nie lubi zbyt wcześnie zasypiać. Praktycznie od urodzenia (długo leżeliśmy na porodówce, a potem znów trafiliśmy do szpitala) córka około godz. 21 miała ostatnie konieczne zabiegi tj. kroplówki, inhalacje zabiegi pielęgnacyjne i tak się do tego przyzwyczaiła że po powrocie do domu gdy chcieliśmy ją przyzwyczaić do nowego rytmu nie chciała temu ulec. Mimo, że wcześniej ją kąpaliśmy i kładliśmy i tak zasypiała tak jak wcześniej. Nie uważam jednak, żeby z tego powodu była mniej wyspana niż dzieci które kładą się o godz. 19 więc dalej żyjemy tym rytmem.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pora snu niemowlaka

                Ja staram się wsłuchiwać w rytm moich dzieci i dostosowywać się. Nic na siłę, ale fakt, że fajnie mieć wieczór tylko dla siebie i męża

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pora snu niemowlaka

                  My wczoraj mieliśmy taki wieczór tylko dla siebie, bo synek bardzo wcześnie zasnał. Aż dziwne to było, ze w domu taka cisza i bez obowiązków. Na siłe nigdy nie usypiam, ale staram się robić to o stałych godzinach.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pora snu niemowlaka

                    moja córeczka róznie zasypia. Z wieczora to ok 20 lub po

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pora snu niemowlaka

                      Ja również kładę do snu dzieci pomiędzy godziną 19 a 20. Po to aby mieć jeszcze wieczór dla siebie. Ale również aby córka była wyspana w przedszkolu. W weekend czasami ta godzina sie wydłuża.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pora snu niemowlaka

                        Moja córka odkad skonczyla miesiac do mniej wiecej 11 miesiaca chodzila spac miedzy 22 a 23. Wczesniej nie bylo mowy o snie, bo miala wtedy ochote na zabawe i towarzystwo ogolnie. Nawet jesli byla kąpana o 20 i nakarmiona zaraz po tym, zasypiala duzo pozniej. I spała różnie, bo raz budziła się o 8:00, raz o 10:00, wiec mozna bylo sobie poleniuchowac i pospac dlugo dluzej niz wiekszosc rodzicow. Chwile przed pierszymi urodzinami jak zaczela przesypiac juz cale noce zaczela zasypiac miedzy 20 a 21 i tak dalej sie dzieje - ma 14 msc. Wstaje tez roznie bo miedzy 6:30 a 8:30. Zalezy od pogody i jak sie jej spi. Generalnie jak sie przebudzi w nocy i maz ja wezmie z jej pokoju do nas do sypialni i polozy miedzy nami to spi nawet do 9:00.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pora snu niemowlaka

                          Gdy córcia miała 3 miesiące to był bardzo trudny okres dla nas, bo zasypiała dopiero koło 23-24. Teraz zasypia między 18:30 a 19 w zależności, jak ułoży się drzemka popołudniowa.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pora snu niemowlaka

                            Moi chłopcy chodzą spać zazwyczaj ok. 21:00. Mój niespełna 3-latek już od dawna nie śpi w dzień, a 1,5 roczny synuś czasem robi sobie 2-godzinną drzemkę, choć nie zawsze


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pora snu niemowlaka

                              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                              Moi chłopcy chodzą spać zazwyczaj ok. 21:00. Mój niespełna 3-latek już od dawna nie śpi w dzień, a 1,5 roczny synuś czasem robi sobie 2-godzinną drzemkę, choć nie zawsze
                              Taka drzemka w ciągu dnia jest fajna i dla malucha i dla mamy, bo może trochę odsapnąć. Zresztą dla dzieci drzemki są zdrowe, także niech śpią

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X