Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolczyki u niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: kolczyki u niemowlaka

    W życiu nie przekłułabym uszu 5 miesięcznemu niemowlęciu. Bez przesady, po co jej to? Będzie starsza, będzie chciała to wtedy. Ja miałam kolczyki jak byłam w podstawówce dopiero, chciałam to mama mnie zabrała do kosmetyczki.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: kolczyki u niemowlaka

      Ja uważam, że dziecko ma prawo zdecydować czy chce kolczyki czy nie. Przekłuwając uszy w okresie niemowlęctwa pozbawiamy je tego wyboru.


      Skomentuj


        #48
        Odp: kolczyki u niemowlaka

        A tak z drugiej strony, to bałabym się przekłuć niemowlakowi. Kolczyk łatwo zahaczyć o coś. A jak widzę jak moja mała czasami trze łapkami uszka to z wizją, że jest tam kolczyk stresowałabym się non stop.

        Skomentuj


          #49
          Odp: kolczyki u niemowlaka

          Ja też nie wyobrażam sobie przekłuć ucho niemowlakowi. Przecież tyle razy dziecko się przebiera i w ogóle. A jakbym zahaczyła bodami o kolczyk? Cały czas bym się obawiała.


          Skomentuj


            #50
            Odp: kolczyki u niemowlaka

            Nie podobają mi się kolczyki u niemowląt. Uważam, że dziecko samo ma prawo zdecydować, czy je chce czy nie. Poza tym u takiego małego dziecka to niepraktyczne.

            Skomentuj


              #51
              Odp: kolczyki u niemowlaka

              dopóki nie miałam córki to zawsze powtarzałam, że przekłuję jej uszy jak ją będę mieć jednak jak już mam córkę to właśnie bałam się to zrobić jak była malutka, teraz ma 5 lat i już sama zdecyduje kiedy i czy w ogóle zechce mieć kolczyki.

              Skomentuj


                #52
                Odp: kolczyki u niemowlaka

                Ja nie mam córki, ale gdybym Ją miała to na pewno nie przekłułabym Jej uszu w wieku niemowlęcym. Przez cały czas bym się bała, że zrobi sobie krzywdę, odepnie kolczyk i go połknie albo rozerwie uszko


                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: kolczyki u niemowlaka

                  Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                  Ja nie mam córki, ale gdybym Ją miała to na pewno nie przekłułabym Jej uszu w wieku niemowlęcym. Przez cały czas bym się bała, że zrobi sobie krzywdę, odepnie kolczyk i go połknie albo rozerwie uszko
                  Kolczyki u niemowlaka to tylko i wyłącznie zachcianka rodziców, a w zasadzie matki, bo ojcowie chyba nie mają takich pomysłów. Po co w ogóle niemowlakowi kolczyki to nie wiem.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X