Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Samotni rodzice
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Samotni rodzice O wychowywaniu dzieci w pojedynkę

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-08-2019, 12:50
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Domyślnie Z dzieckiem nad Morze

To byly moje pierwsze wakacje sam na sam z Zosia, przyznam ze jestem wniebowzieta, bawilysmy sie świetnie! Wynajelysmy sobie nawet apartament https://www.blueapart.pl/blog/30/res...slawowie-top10 mialysmy piękne mieszkanko i super pogode. Mala sie wyszlala w wodze za wsyztskie czasy, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2019, 09:39
rammonka rammonka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rammonka.polki.pl

Domyślnie Odp: Z dzieckiem nad Morze

Mój szkrab niestety jest jeszcze trochę za mały, aby z nim jechać nad morze. Ale na ferie myślimy o wyjeździe do Zakopanego. Zastanawiam się tylko czy wybrać przejazd koleją czy autobus na podróż z dzieckiem byłby lepszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2019, 11:11
wanda19 wanda19 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wanda19.polki.pl

Cytat:
Napisał rammonka Zobacz post
Mój szkrab niestety jest jeszcze trochę za mały, aby z nim jechać nad morze. Ale na ferie myślimy o wyjeździe do Zakopanego. Zastanawiam się tylko czy wybrać przejazd koleją czy autobus na podróż z dzieckiem byłby lepszy?
Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dojazd własnym samochodem, myślę, że ten transfer do Zakopanego mógłby być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2019, 21:59
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Jak będziesz z dzieckim nad morzem, musisz koniecznie odwiedzić, rewelacyjne miejsce http://www.starakarczma.com.pl/ lepszego jedzonka nie znajdziesz nigdzie na Ziemi mowie Ci , pychota moje dzieciaki uwielbiaja tam jadac!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2019, 16:52
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
remza.polki.pl

Jeżeli wszystko jest prawidłowo zaplanowane, to nie ma problemu jechać nawet z malutkim dzieckiem na wakacje. Radziłabym jednak wybrać raczej ciche i ustronne miejsca, w innym wypadku będzie to spore wyzwanie. Ja w tym roku wraz z rodziną byłam w Jarosławcu, bo znaleźliśmy tam tani nocleg, więc myślę, że warto się zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania