Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pięknie i długo pachnące ubrania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pięknie i długo pachnące ubrania

    Kobietki czy macie jakieś sprawdzone płyny do płukania lub proszki po ktorych ładnie i na dlugo pachna ubrania? Moje pranie łądnie pachnie tylko przez chwile pozniej wyciagam z półki jakby nie wyprane;/
  •    
       

    #2
    Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

    Perwoll do koloru i do czarnego, płukam w cocolino białym ,pachnie kilka dni.


    Skomentuj


      #3
      Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

      cocolino jest dostepny bodajze w tesco tak? a perwoll jest do prania?:P od zawsze bylam swiecie przekonana ze do plukania moze dlatego ze nigdy nie mialam z nim stycznosci

      Skomentuj


        #4
        Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

        Perwoll do prania i juz płynu nie trzeba a cocolino mam z tesco fakt, wcześniej uzywałam lenora ale coś się moje drapały, jest jeszcze global biały płuczę w nim pościel bo pięknie pachnie.
        Jak kupiłam raz czerwony lenor i uprałam pościel to ja w nocy szybciej rozbierałam jak......łeb mi mało nie pękł tak dawał intensywnie. Kazdy ma inny zapach ,ktory odpowiada ja sprawdziłam te marki i powiem Ci ,ze gdyby był taki płyn do płukania jak czarny Perwoll do prania to.......kupiłabym bez wahania


        Skomentuj


          #5
          Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

          Ja polecam Silan , ubrania po nim są dość długo pachnące i przyjemne w dotyku








          Skomentuj


            #6
            Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

            Ja używam Silan albo Lenor. Jestem zadowolona z jednego i drugiego. Może za mało wlewasz płynu do płukania??



            Skomentuj


              #7
              Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

              ja używam perwoll jest super...polecam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: pięknie i długo pachnące ubrania

                Dla mnie zawsze wygrywa Silan xd Chociaż żona często pranie robi

                Skomentuj

                       
                Working...
                X