Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Deszczowa środa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Deszczowa środa

    U nas dziś też słonecznie, pięknie dziś mnie obudziło bo zawsze w sypialni świeci kocham takie poranki Mam nadzieję, ze weekend tez będzie ciepły a nie tak jak ostatni.

    Skomentuj


      #32
      Odp: Deszczowa środa

      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
      U nas dziś też słonecznie, pięknie dziś mnie obudziło bo zawsze w sypialni świeci kocham takie poranki Mam nadzieję, ze weekend tez będzie ciepły a nie tak jak ostatni.
      Zimne ogrodniki i zimna zośka za nami, więc teraz już tylko czekać na lato pozostaje Można nawet wrażliwe rośliny przesadzać, bo przymrozków już nie powinno być

      Skomentuj


        #33
        Odp: Deszczowa środa

        Ja co prawda jeszcze u siebie na działce kwiatów nie sadzę ale moja mama własnie w poniedziałek nasadziła jakich swoich ukochanych roślin bo właśnie mówiła, że mrozu już nie powinno być

        Skomentuj


          #34
          Odp: Deszczowa środa

          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
          Ja co prawda jeszcze u siebie na działce kwiatów nie sadzę ale moja mama własnie w poniedziałek nasadziła jakich swoich ukochanych roślin bo właśnie mówiła, że mrozu już nie powinno być
          No właśnie niby nie, ale dzisiaj zauważyłam, że fuksja mi coś podupadła. Mam nadzieję, że to nie kwestia zimna i szybko wróci do swojej świetności.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X