Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

INHALATOR - inhalacja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: INHALATOR - inhalacja?

    Warto po inhalacji przepłukać dziecku jame ustną zwykłą wodą podając mu ją do picia albo jak dziecko większe poprosić zeby wypłukało usta, dzięki temu nie będzie problemów z grzybicą

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: INHALATOR - inhalacja?

      Ja właśnie czekam na mój inhalator kompresorowo-tłokowy Intec Pingwin. Pierwszy raz będę robiła inhalacje dzieciom i jestem ciekawa jak wyjdzie to w praktyce. Dzięki za cenne rady dziewczyny.

      Skomentuj


        #33
        Odp: INHALATOR - inhalacja?

        Początki bywają trudne, bo dzieciaczki boją się założyć maskę, a do tego głośne burczenie inhalatora również odstrasza dziecko

        Skomentuj


          #34
          Odp: INHALATOR - inhalacja?

          mamy inhalator z nebulizatorem, stosujemy przy każdym przeziębieniu ale czy to dużo daje, nie wiem, chyhba bardziej na kaszel niż na katar, przy katarze lepiej się nam sprawdził nozitix, młody sobie sam psika do nosa, fajnie się nosek odtyka, nie spływa do gardła i mam wrażenie że przez to dłużej działa

          Skomentuj


            #35
            Odp: INHALATOR - inhalacja?

            Inhalacje to doskonały sposób, żeby radzić sobie z infekcjami gardła, które są główną przyczyną suchego kaszlu. Tylko warto mieć inhalator z takimi maskami, które nie mają otworów, bo inaczej lek ucieka na boki i na nic cała terapia...

            Skomentuj


              #36
              Odp: INHALATOR - inhalacja?

              My kupiliśmy inhalator Baby niedawno i zdaje egzamin. Bezpieczny i wygodny dla dzieci, ale też my z mężem sobie możemy tutaj z mgiełki skorzystać choćby po to żeby śluzówkę nawilżyć.

              Skomentuj


                #37
                Odp: INHALATOR - inhalacja?

                hej, moja corka ma ostatnio problem z drogami oddechowymi, zatkany nos,katar,juz sama nie wiem,....polecacie inhalatory z neta? Nie wiem czy zamawiac, moze ktos chcialby mi doradzic? Znalazlam kilka tutaj https://www.nowafarmacja.pl/inhalatory-dla-dzieci co sądzicie? Doradźcie, będę wdzięczna za pomoc..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: INHALATOR - inhalacja?

                  Myślę, że sporo na temat domowych inhalacji możesz znaleźć na stronie, którą niedawno odkryłam: http://elobot.pl chyba widziałam tam o tym artykuł, ale trzeba poszukać

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: INHALATOR - inhalacja?

                    Jeśli chodzi o metody leczenia to sądzę, że forum nie jest najlepszym miejsce. Idź do lekarza o porady. Ja jedynie mogę polecić Ci sklep gdzie po konsultacji kupisz inhalator https://medbryt.com.pl. Ale pamiętaj, że internauci to nie lekarze

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X