Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrocław i okolice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wrocław i okolice

    hehe widzę, że Wrocek się rozkręca
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wrocław i okolice

      Ale możemy przygarnąć Kropka_tree


      Skomentuj


        #33
        Odp: Wrocław i okolice

        monique to Twoj stas tez jest z czerwca? wiec zapraszamy do nas na watek mam czerwcowych tam pewnie znajdziesz wiele odpowiedzi tak jak i ja zawsze jest sie kogos poradzic bo wkoncu mamy dzieci z tego samego miesiaca
        fajnie ze sie wrocek rozkreca im wiecej nas tym lepiej prawda?
        a u nas tez pogoda nie za bardzo dzisiaj padalo caly dzien a mati chory byl dwa tyg i wreszcie jakos juz lepiej jutro mamy szczepienie wiec wolalam go trzymac w domu zeby sie wykurowal...
        buczek a Ty jestes mama majowa z tego co pamietam, takze tez podobny wiek naszych maluszkow ,widze ze masz tez starsza corcie to tak jak Niusiakowa mozecie nam sluzyc rada
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          #34
          Odp: Wrocław i okolice

          olcm Krzyń jest z maja także jest nie wiele starszy od Twojego malucha, a Ewelka jest około pół roku starsza od Julci. My dziś idziemy do kontroli i mam nadzieję, że bedzie można już wychodzić na dwór i iść na basen. Choć pogoda dziś mało sprzyjająca spacerom- ma padać cały dzień. I gdzie podziala się piękna złota jesień


          Skomentuj


            #35
            Odp: Wrocław i okolice

            My dziś też byłyśmy u lekarza, ale to tak przy okazji wizyty u okulisty.
            Chciałam zapytać o kilka rzeczy naszą lekarkę. A u okulisty okazało się,
            że na razie jest wszystko ok. Że jeżeli jej oczko ucieka to jest taki chwilowe
            bo jedne miesięń może być jeszcze słabszy od drugiego. Bo tak jak ją
            badała to nie widziała żadnego powodu do niepokoju
            Ale pogoda kaszaniasta. Spacer raczej odpada. Julia teraz śpi to ja
            nadrabiam zaległości w pracy Się trochę tego nazbierało.


            Skomentuj


              #36
              Odp: Wrocław i okolice

              Buczek napisz potem co Wam lekarz powiedział


              Skomentuj


                #37
                Odp: Wrocław i okolice

                Hej
                Dopisuje się do mamuś z Wrocławia i okolic

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wrocław i okolice

                  WItamy, witamy

                  Widzę,że mamy maluszki z tego samego rocznika - 2008


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wrocław i okolice

                    hej mamcie
                    jak tam po wizytach u lekarza?
                    my tez wczoraj bylismy Mati wazy 7900 i 68 cm takze duzy chlopak z niego
                    buczeka a ile wazy Twoj Krzys? tak dla porownania
                    u nas problem z kupka moze macie jakies sprawdzone sposoby procz termometra i czopka bo tego juz probowalam
                    milej soboty zycze
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wrocław i okolice

                      witam
                      weekendzik był i zupełnie nie miałam czasu na net. W piatek u lekarza wszystko ok. Ewela i Krzyn nareszcie zdrowi tylko mama nadal się męczy Z Ewelką czeka mnie jeszcze wizyta u ortopedy- nachodzi jej paluszek drugi na trzeci w nóżce. Zobaczymy czy coś się z tym robi, czy taki jej urok.
                      Olcm pytałaś o wagę Krzynia- on w zeszłym tyg ważył 6250 a ubrania nosi na 68 cm. Taki długi i chudy jest. Niby powinien ważyć więcej, ale on jest taki ruchliwy, że chyba spala to co zjada.
                      No i cóż pogoda znowu dziś do d.... ale chyba w tym tyg nie bedzie tak najgorzej.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wrocław i okolice

                        Coś się wypogadza widzę, więc pewnie jakiś spacerek się odbędzie u nas
                        jednak. W sumie musze zaraz skoczyć do warzywniaka. Julia ogląda baję
                        więc się spokojnie naszykuję na wyprawę
                        Buczek fajnie, że dzieciaczki już zdrowe A na wagę Julki to ja nawet nie
                        chcę patrzeć. Bo ona waży aż całe 10 kg Także też chudzinka jest.
                        Ale ona ciągle w ruchu, je dużo warzyw i owoców, zamiast słodyczy więc
                        pewnie dlatego. Lekarka robiła jej badania krwi i moczu i wsio było ok,
                        więc już nie panikuję


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wrocław i okolice

                          hej dziewczyny
                          buczek to moj w porownaniu do Krzysia to jes grubasek bo wazy 7900 i 68 cm
                          a co do ortopedy tp ja sie wlasnie troche martwie bo czytam ze w pl to kazdy conajmniej raz byl i mialo dziecko sprawdzane bioderka a u nas nic jedynie pediatra pomacha nozkami na bilansie i tyle:/
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wrocław i okolice

                            Olcm my poszłyśmy do ortopedy bo miałyśmy to jako zalecenie przy wypisie
                            ze szpitala. W sumie dość lekkie badanie, a jakoś tak uspokaja, że wszystko
                            ok


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wrocław i okolice

                              wiesz olcm to badanie bioder to wcale nie taki standard. Jak lekarz spoko w przychodni to da skierowanie, ale z tego, co się orientuję to większość chodzi prywatnie. My byliśmy jak Krzyń miał miesiąc i teraz jak skończy 6 idziemy jeszcze raz do kontroli.
                              Ewela tak jak Jula prawie w ogóle słodyczy tylko owoce i czasem jakiś herbatnik i też ciągle w ruchu. Ale Ewelka strasznie dużo je, czasem się sama dziwię, gdzie to się mieści- w sb. na obiad zjadła kawałek mięska i 4 ziemniaki- to ja tylu nie zjadam. A wieczorem obowiazkowo prawie dwie miski kaszy. W zeszłym tyg u lekarza jak byliśmy to w ciuchach ważyła 11,800. Także chyba dobrą ma przemianę


                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wrocław i okolice

                                Niusiakowa no nam tu nikt nic takiego nie zalecal bo dzieci na to nie badaja jakos szczegolnie:/
                                buczek faktycznie ma apetyt ta Twoje Ewelinka ale wage taka nie za duza ale dla dziewczynki to akurat dobrze
                                jak wroce to sama pojde do jakiegos lekarza ale u mnie doszlo zmartwienie teraz bo u Mateuszka po raz drugi wykryto bakterie e coli w moczu:/ a moja lekarka to.....eh lepiej nie gadac wiec jestem na etapie szukania nowego chociaz za tydz planuje powrot do Pl a tam zanim znajde lekarza i zalatwie papierkowe sprawy to troche potrwa bo mati na chwile obecna nie jest obywatelem amerykanskim mam nadzieje ze wystarczy sie zatrejestrowac w urzedzie pracy i dostane ubezp
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X