Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego nie lubimy w łóżku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

    a ja tam wszelkiego rodzaju poklepywania, lizania, łaskotania UWIELBIAM
    tak dumam czego nie lubię i chyba nie ma takiej rzeczy
    i jak Sikorka uważam wszystko do dogadania a im więcej sie gada o swoich pragnieniach tym jest pzryjemniej


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

      Rutyny i brutalnosci
      Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

        Ano chłopu to się przeważnie chce. A co do klepania i ciągnięcia za włosy to uhh, chcę jeszcze! Lubię, nie powiem i ręce z tyłu przytrzymane. Sorki, za to co piszę ale wypiłam za dużo i za duzo gadam. Mężus jakby przeczytał to ohoho. A wiecie, że mój czyta czasami co tu piszemy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Mój też Wychodzi rano do pracy i pyta się czy wieczorem coś z tego będzie he he a ja rano nawet niewiem czy wieczorem będe mieć wenę do sexu
          Aha i jeszcze nie lubię jak sobię śpię w najlepsze zmęczona po całym dniu a mój mąż mnie budzi i coś chce a mnie wtedy nawet bomba atomowa by nie ruszyla he he
          mój mąż też tak mówi: czy coś z tego będzie i chrząka przy tym i mruga okiem, w zasadzie to mi akurat nie przeszkadza. Ale ostatnio jestem tak zmęczona, że na nic nie mam siły a mój mąż nie może zrozumieć, że lepszy nastrój do sexu stworzyłby, odciążając mnie trochę niż swoim mruganiem. A jak mnie budzi w nocy to jestem tak nieprzytomna, że nie wiem co się dzieje i ostatnio mnie nieźle przestraszył, że się prawie popłakałam, co z kolei wystraszyło jego

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

            hmmm... tak szczerze, ja to lubię wszystko co wyczynia w łóżku mój facet wiem, że to dziwne, ale w sprawach łóżkowych znamy się na wylot... tylko jedna rzecz mi przeszkadza... zbyt rzadko


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

              a moze wlasnie dlatego Grzegorzu nie dostajecie tego co byscie chcieli bo sie do tego zle zabieracie a dopytywanie sie z samego rana o wieczorny seks raczej nie pomoze w przełamywaniu rutyny pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czego nie lubimy w łóżku?

                Ja nie przepadam za obcieraniem .... Niestety ale miewam problemy z kiepskim nawilżeniem....

                Zastanawialam sie nad jakims dobrym nowym zelem.

                Co sądzicie o tym?
                https://intymnosc.pl/pl/lubrykanty-z...dy-100-ml.html

                Skomentuj

                       
                Working...
                X