Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Majorka idz do ginekologa to będzie w 100%




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      FIFI GRATULUJEMI 4 ZĄBKA MAŁY REKORDZISTO!!!




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ja juz spadam na rehabilitacje zajrzę potem
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hehe dziękujemy za gratki Rekordzista poszedł spać więc mogę dokończyć obiad...

          Paulichen dla mojego Filipa kiedyś lekarz przepisał syropek DexaPini i szybciutko pomógł!

          Ciekawe co się dzieje z dziewczynami INKĄ I OLĄ_ZABRZE nic się nie odzywają
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Czesc dziewczyny

            U nas szpitala ciag dalszy, chociaz Vincent przyzwyczail sie zdeka do gila i kaszlu, takze noc nawet przespal dosyc ladnie, za to ja mam dzisiaj kluche zatkana po czubek glowy, kuzwa jak nienawidze miec kataru, juz chyba wole chrychac

            U Maika na szczescie troche nizsza temp. bez zbijania, bo juz ponizej 38, kilka trazy kaszlnal, kilka razy kichnal no i zobaczymy jutro co z tego bedzie, wczoraj tylko mi caaaly dzien prawie przespal, juz myslalam ze bedzie w nocy wojowal, ale nie, jak zawsze przed 9 zasnal i przed 9 wstal

            Niedawno wrocilismy z kontroli, bylam z obydwoma naraz, akurat taki dzien sie trafil, ze Vincent nie do zycia, niewyspany w ciagu dnia, chory, zeby nie powiedziec "wk..." na wszystko, a myslalam, ze sie pochwale jaki to on "madry, inteligentny, rozumny i inne *************y" , A TU CO?? buzia na klodke i lekarka sie mnie pyta czy on taki zly na codzien jest , niee -mowie- od swieta mu sie zdarzy... ale troche sie pozniej rozkrecil, nawet usmiechal na koniec, nooo, ale babka widziala, ze chory z deka bidak, a jak zaczelam opowiadac jak on spi w nocy i ze w ciagu dnia przewaznie nic, to powiedziala, ze jak tak dalej bedzie to mam sie za miesiac zglosic, matko, ja myslalam ze taka uroda jego..no oby minelo mu to, unormowalo sie, teraz akurat nasilil sie problem, bo tu zab, tu choroba..e tam, bedzie dobrze

            Vincent na 2 lata jest 90cm wysoki i 16,5 kg...kawal chlopa, jak powiedziala doslownie babka, szeroki w barach :}

            Maiki na prawie 5,5 miesiaca ma 67 cm i 8590 gram, tez jest co dzwigac, zajrzala do buzki i stwierdzila ze zabki juz prawie ..

            niewiem co tam jeszcze u nas ciekawego slychac, kuzwa jak mnie ten nochal wkurza... cofne sie jeszcze i poczytam co tam skrobalyscie wczesniej

            nara baby

            no i mialam teraz akcje, Maiki chlusnal mlekiem, ide go przebierac, moze jednak cos sie kroi u niego?

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              uuuuu cichooooo

              Jestem i ja, Fifi wykąpany śpi a my z mężkiem przy jednym stole każdy ze swoim kompem
              herbatkę z miodem i cytrynką Aneczko? Dobra na wszystko!

              Pochwalę się synalkiem i jego zębiskami, jak dla mnie wygląda jak królik
              Attached Files
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                jestem jestem
                tylko my teraz sami zostaliśmy, mężek do szkoły wyjechał w niedzielę no i musimy sobie radzić. do tego jeszcze latanie po hurtowniach za klejami i płytkami i tak dzionek zleci jakoś.
                a w ogóle dziewczyny bylam pytać o kuchnie naa wymiar. moja kuchnia przyszła ma wymiary ok 3X2.4 metra więc ciąg kuchenny to w sumie( minus lodókwa i kuchenka) wyjdzie 2X2metry. Nie myślcie sobie że chwalę się moimi salonami, już przechodzę do sedna- więc za te moje 2x2m mebli gościu zażyczył sobie prawie 7000zł!!! dobrze że siedziałam jak mi to mówił bo normalnie zwaliło mnie z nóg...oczywiście nie skorzystamy z usług pana bo pieniądze to ja mam jeszcze na co wydawać.
                aniu zębole superowe!!! u nas to dopiero takie łebki od szpilki wystają ale są


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Młody spi więc idę sobie budyń ugotować, chodzi już tak za mną od paru dni
                  aha, synuś dziś zaszalał- dał pospać do 8 normalnie 12h walnął bo usnął przed 20tą. Tatuś stwierdził że jest złosliwiec maly i jak wróci to będzie go budził o 5 rano, tak jak on jego(jak jest w domu oczywiście)

                  oglądałam wózki na allegor, spacerówki szukałam ale znalazłam tez ten:
                  http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=772686611
                  reflektujecie dziewczynki??


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Ja to reflektuje na budyń
                    A co do kuchni to za*****i*cie drogo moja teściowa za całą kuchnię z meblami zapłaciła 10 tys a ma 3 razy większą
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a to zapraszam, z miła chęcią się podzielę czekoladowy, może być?

                      no wiem własnie, cena powalająca chociaż mebelki super by wyglądały...tylko że po co walić tyle kasy w meble, które i tak zostaną w mieszkaniu? bo to mieszkanko to nie jest raczej naszym miejscem docelowym, mężkowi marrzy się domek, więc pewnie będziemy tam mieszkać kilka lat...tzn do czasu aż spłacimy kredyt i będzie można zacząć odkładać na domek
                      no ale muszę znowu szukać kogoś innego kto mi zrobi mebelki. takim sposobem, jak dobrze pójdzie to wprowadzimy się dopiero na Nowy rok...no nic, ważne że na swoim.


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        aniu a oglądasz może Wyspę Harpera? na jedynce właśnie się zaczyna, bardzo fajny serial.


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          mmm czekoladowy najlepszy! mam jedno opakowanie w domu ale mleka nie mam... wyśle może mężka

                          ja nie oglądam żadnych seriali ot czasem porwe się na Housa albo csi i to tyle ale za to oglądam namietnie mam talent, taniec z gwiazdami, szymona majewskiego i kube wojewodzkiego 4 dni pod rząd mam coś dla siebie
                          Last edited by ania_2288; 13-10-2009, 21:42.
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nie ma was dziewczynki to ja lecę kąpu.
                            Do jutra

                            Dobrej nocki!
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Mniami, ja też chce budyńka
                              Ja też za serialami to nie jestem, bo ja to i tak zwykle nie wiem co jest za dzień tygodnia od kiedy nie pracuje, a później to mi żel że przeleciał kolejny odcinek.
                              A ja wróciłam z miasta niedawno, bo byłam w SuperPharmie po słioczki w promocji i pieluchy i kupiłam sobie perfum za 1/3 ceny
                              I mi mężulo na kolacje zrobił zapiekaneczki - chyba jeszcze mnie troszke kocha

                              Anulko wielkie gratki dla Fifiego. Wygląda cudnie z 4 zębolkami, a u nas nadal NIC! Muszę wogóle się umówić do pediatry na kontrol wagi i niech mu w paszczulke looknie.
                              A jutro na cały dzien wybywam do mojej mamulki, tatka i cięzarnej siostrzyczki! już się cieszę, że ich zobaczę. Wykopałam znów kilka szmatek z czasu ciąży dla niej, to pewnie się ucieszy!?

                              A wiecie, że dziś nie działało allegro Już myslałam że koniec świata, ale forum zadziałało więc się uspokoiłam.
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No i tak długo rzeźbiłam, że Ania uciekła Muszę iść na kurs szybkiego pisania i chyba jakiś żeń szeń wcinać, żeby główka szybciej myślała!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X