Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
    Po raz pierwszy zobaczyłam w Tv reklamę kosmetyków Oliatum


    Byłam w sklepie po pieczywko i kupiłam ..............olbrzymią poduszkę - serce. M mówi, że jestem nienormalna bo zamiast kupić za 40 zł owoców i odżywić siebie i dziecko to ja takie gówno kupuję......... właśnie się pokłóciliśmy. Czy dlatego, że jestem w ciąży muszę non stop o tym myśleć, czy nie mogę sobie sprawić przyjemności nie związanej z ciążą............ Już sama nie wiem


    Ankasos - dobrze że jesteś. Kurcze też ma te bóle- boli mnie spojenie łonowe, krocze rzadziej
    Nie przejmuj się facetem,czasem coś palną,że az krew zalewa człowieka.A jak masz ochotę na coś to kup,przecież teraz to MY jesteśmy najważniejsze i możemy czasami zaszaleć,a co!!
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
      Byłam w sklepie po pieczywko i kupiłam ..............olbrzymią poduszkę - serce. M mówi, że jestem nienormalna bo zamiast kupić za 40 zł owoców i odżywić siebie i dziecko to ja takie gówno kupuję......... właśnie się pokłóciliśmy. Czy dlatego, że jestem w ciąży muszę non stop o tym myśleć, czy nie mogę sobie sprawić przyjemności nie związanej z ciążą............ Już sama nie wiem
      Nie przejmuj się Sylwia! Jak by nie wiedział że kobiety w ciąży już są takie "cukierkowe" to hormony sprawiają że nagle wszystko kochamy maleńskie ciuszki śliczne serduszka czy brzdąca na placu zabaw. Ja wychodzę z założenia że kobiety właśnie w ciąży rozkwitają, nie są takie smętne i ponure tylko właśnie przesłodzone
      uszy do góry! Niedługo będziesz miała na kogo przelać tą całą słodycz
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
        hej jestem jestem, miałam tak zalatany dzień, ze masakra ale mamy kupione wszystko do remontu i zawaliliśmy tym całe mieszkanie

        po wizycie i ok i nie ok, dzidzia rozwija się książkowo, waży 2 kilo ale łożysko mi schodzi w dół a mam przodujące i albo może być ok albo cesarka wcześniej a moje bóle krocza też niezbyt dobrze że są bo skraca mi się poprostu szyjka i muszę się oszczędzać bardziej i wiecej lezeć więc już przy remoncie nie pomogę bo i tak całymi dniami leże wiec nie wiem jak można jeszcze wiecej leżeć
        Wiedziałam, że już latasz po sklepach A z łożyskiem, to mialam ten sam problem, też nisko i przysłaniało ujście. Na szczęście mi się podnosi i podobno jest to normą! Tylko 1-5% kobiet pozostaje z łożyskiem przodującym, więc uszka do góry A chłopy to naprawdę czasem...szkoda nerwów i ciesz się swoją małą cudownością! Nie pozwól sobie tego zepsuć
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Facet to powinien sie czasem gryźć w język, bo moje kochanie jak odpali z takim tekstem to jak sie wściekne i chodze zła to ciąglei przeprasza i tylko pyta czy dobrze sie czuje. Bo z nimi to już tak czasem bywa
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Kochane jesteście Ja wychodzę z założenia, że jeszcze mogę myśleć o tylko sobie, bo jak pojawi się Malutki prawdopodobnie szkoda mi będzie pieniążków na takie " gówno" Będę wolała kupić coś dla Nikodema.

            Parzę teraz herbatkę rumiankową od zgagi, potem prysznic i zmierzam do łoża. Pa pa.Kolorowych snów brzuchatki
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              Pewnie tak będzie że jak sie nam dzieciaczki urodzą to najpierw będą dzidzki potrzeby a później dopiero nasze
              A juterko jade pooglądać ciuszki dla mojego skarbeczka.
              Podstawowe ubranka już mam ale teraz wszędzie przeceny, może gdzieś coś znajde i kupie - tylko za dużo kasiorki nie moge brać bo wszystko wydam
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                chciałam wam wysłać zdjęcie brzuszka ale nie chce mi się jakoś wgrać nie wiem czemu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Graza wiem coś o wydawaniu kasiorki Ja dziś wydałam prawie 300zł na dosłownie 3 torby zakupów ale już prawie wszystko mamy.
                  A teraz lecę zrobiś sobie domowe spa: maseczka, wanna a później balsamowanie zwłok i próba obcięcia paznokci u stóp (mam problem, żeby dosięgnąć i cos widzieć przez brzucha, a wcale nie jest pokaźny)
                  To do jutra :*
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Ale mnie wzieło tak bardzo chce mi sie sernika ze normalnie własnie go pieke
                    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                    Skomentuj


                      Właśnie,ta kasiorka to idzie jak woda,ale co zrobić jak tyle rzeczy jeszcze do kupienia. Ja wybieram się na zakupy w przyszłym tyg. i wiem,że w 300zl się nie zmieszczę
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Może wiecie dziewczyny po co się bierze w ciąży Luteinę?
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Luteinę BIERZE SIE NA PODTRZYNANIE
                          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                          Skomentuj


                            Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
                            Luteinę BIERZE SIE NA PODTRZYNANIE
                            dzięki,tak myślałam.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Prosze Bardzo
                              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                              Skomentuj


                                nator pamiętam jak mój misiak zapytal po zakupach za jakieś 500 zł gdzie dużo nie było ile jeszcze wydamy kasy na ubranka i inne pierdoły dla dzidzki, ja zadalam mu pytanie ile byśmy wydali kasiorki na jego ciuchy i kosmetyki jak by wszystko sie jemu spaliło i po 2 min. powiedział że to co wydajemy na smyka to i tak nie jest dużo
                                milena no to ładnie będziesz zapachy po nocach robić
                                A ja sobie właśnie pazurki pomalowałam bo jutro ide na zakupki o 9 rano
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X