Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie włosów w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    farbowanie

    Ja też nigdy nie słyszałam że w trakcie laktacji nie należy farbować włosów, tylko że podczas ciąży to nie zaleca się stosowania farb długotrwale koloryzujących, a szamponetki i tym podobne nie mają żadnego wpływu.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Farbowanie włosów w ciąży

      Zależy jakie farby się używa, Ja słyszałam żeby unikać takich z amoniakiem, bo nie fajnie działa to na dzieciaczka w brzuszku. Ja bym się wstrzymała, po co ryzykowac.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Farbowanie włosów w ciąży

        Ja koloryzowalam wlosy farbą ale bez amoniaku i bylam zadowolona POZA TYYM dziecku nie zaszkodziło

        Skomentuj


          #49
          Odp: Farbowanie włosów w ciąży

          Trzymajcie namiary - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=812 Moim zdaniem to bzdura. Nie stało mi się nic z włosami, a tym bardziej nic się nie stało dziecku. Wszystko w praktyce zależy od tego, jakie macie oczekiwania w tym względzie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Farbowanie włosów w ciąży

            Wydaje mi się, że można tylko trzeba stosować bardzo delikatne farby - bez amoniaku i oczywiście omijać silne rozjaśniacze.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Farbowanie włosów w ciąży

              jestem w 5 msc ciąży i stale farbuje włosy, jedyne co się zmieniło to to, że używam do tego celu naturalnej farby marki Color&Soin dzięki temu wiem, że nic nie grozi mojemu dziecku, to doskonała farba, która nie ma w składzie amoniaku, świetnie kryje i ładnie pachnie. Dostępna jest w wielu sklepach w dobrej cenie i szerokiej palecie kolorów polecam szczególnie mamuśkom i osobom z wyjątkowo wrażliwą skórą

              Skomentuj

                     
              Working...
              X