Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

    Poszukuję dobrego dj na wesele. Trafiłam ostatnio na stronę Flesh Agency, byłam też na weselu na którym grał. Było najlepszej jakości nagłośnienie i oświetlenie. Każdy gość weselny był pod dużym wrażeniem.
    Chcę się upewnić zanim podejmę decyzję.
    Liczę na Wasze opinie.
  •    
       

    #2
    Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

    dj flesh Maciej Wilkanowski według mojej opinii jest jednym z najlepszych jakich znam. Grał na naszym weselu, juz trochę czasu minęło a znajomi do tej pory pytają o namiary na Flesh Agency. Zawsze uśmiechnięty i miły dla gości, wesele prowadził z dużym zaangażowaniem i świetnie je rozkręcił. Gra muzykę każdego gatunku , dla każdego coś dobrego. polecam!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

      a czy ten Dj prowadzi tylko wesela? bo w mojej firmie potrzebna jest osoba do prowadzenia imprezy firmowej, a skoro tak go chwalicie to chętnie byśmy go zatrudnili

      Skomentuj


        #4
        Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

        Według mnie pełna profeska - muzyki nie puszcza z laptopa, tylko ze sprzętu z prawdziwego zdarzenia. Poza tym ma fajny kontakt z gośćmi i jest elastyczny jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela.

        Skomentuj


          #5
          Dj na wesele

          dj flesh Maciej Wilkanowski jest bardzo fajnym Dj-em - Polecam grał u znajomych .
          Na moim weselu grał Dj Adrian Halastra było super

          Skomentuj


            #6
            Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

            Grał na weselu mojej siostry jakoś z rok temu. Mi się podobało, chociaż na początku nie byłam przekonana do pomysłu mojej siostry z wynajęciem dj'a zamiast zespołu. Ale na szczęście się myliłam i było fajnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

              u nas grał na imprezie firmowej, wiem, że wesele to coś zupełnie innego, ale mi się podobało i było widać, że jest bardzo towazyski i umie rozruszać ludzi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

                Myślę, że bardzo dobry dj. Jeśli chcecie to możecie sprawdzić sobie również usługi dj Daro - http://3-dj.pl/ . Oferta indywidualnie dopasowana do każdego klienta, pod względem oświetlenia jak i rodzaju muzyki. Możecie się z nimi skontaktować i zapytać o szczegóły oferty, głównie działają na terenie śląska.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

                  A my zastanawiamy się, aby zaangażować tego dj'a na wesele mojego brata. Słyszeliśmy, że ludzie świetnie bawią się przy jego muzyce i że potrafi wyciągnąć do zabawy nawet największych ponuraków.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Opinia o dj flesh Maciej Wilkanowski

                    Napisane przez agaxx Pokaż wiadomość
                    Poszukuję dobrego dj na wesele. Trafiłam ostatnio na stronę Flesh Agency, byłam też na weselu na którym grał. Było najlepszej jakości nagłośnienie i oświetlenie. Każdy gość weselny był pod dużym wrażeniem.
                    Chcę się upewnić zanim podejmę decyzję.
                    Liczę na Wasze opinie.
                    Dj Maciej Wikanowski to naprawdę świetny dj. Byłam na weselu, na którym grał i to było jedna z najlepszych imprez, na jakich byłam Fajny, konkretny, uśmiechnięty facet. Potrafi rozkręcić zabawę

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X